ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Таємниці львівських левів

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Таємниці львівських левів”? 

Під час екскурсії по Львову, Ви обов’язково помітите характерну особливість цього міста – левів. Гіпсові, бронзові, вітражні, кам’яні, із застиглою посмішкою і мрійливим поглядом, з виноградом в зубах і з крилами на плечах, з грізним оскалом і сплячі леви, з жіночим образом… Їх у Львова понад 4,5 тисячі! Ми запевняємо, що такої королівської колекції левів Ви більше ніде не зустрінете, як не екскурсії по Львову у місті Лева! Давайте ж разом пройдемося вулицями Львова і спробуємо порахувати хоча б дещицю цих львівських звірів-оберегів міста.

Екскурсії по львову ціна, леви у ЛьвовіРозпочнете Ваше екскурсійне дослідження з площі Ринок, на якій леви сторожують місто ще з 14 століття. Найвідоміших левів-щитоносців Ви побачите біля львівської Ратуші. Що саме зображено на їхніх оборонних щитах – детально розповість наш кваліфікований гід. А ще – заглянемо в саму Ратушу і спробуємо відшукати кілька левів і там.
Далі в нашій екскурсійній програмі – знайомство з Адонісом, Амфітрітою, Нептуном і Діаною, фонтанами, які прикрашають центральну площу Ринок і приховують у своїх розкішних грецьких шатах кілька левів-близнюків. А на фасаді однієї львівської кам’яниці знайдемо ще одного родового лева, що тримає в своїх зубах меч і охороняє вже кілька століть поспіль таємниці цього будинку.
Екскурсії по львову ціна, леви у ЛьвовіНе забудемо ми згадати і про лева Лоренцовича, названого в честь одного міського радника Львова, який врятував львівського бургомістра від викрадача. Далі підемо подивитися на герб Венеції – крилатого лева, що розмістився над входом у львівську «Криївку». Яким чином італійська геральдика потрапила на стіни львівської кам’яниці – це ще одна захоплива історія міста, яку Ви обов’язково почуєте на нашій екскурсії.
«Путті з левом» – відоме львівьке скульптурне надфасадне зображення левів на площі Ринок, де, за сюжетом – лев грається з двома маленькими дітьми. Що ж спонукало автора зобразити саме таку композицію з левом, – ще одна цікава легенда Львова. Не менш загадковими є інші львівські леви з тієї ж площі Ринок: з їхніх розкритих пащ виглядають…лиця людей. Про символізм цієї скульптури – будемо говорити під час нашої екскурсії.

Разом з гідом ми пройдемося найбільш “левиною” вулицею Львова – проспектом Свободи, який налічує на своїх фасадах 245 левів. А ще – ми познайомимося з найбільшим левом Львова, найвищим левом Львова, і з найстарішим левом Львова! Ну і, звичайно, обов’язково потрапимо у справжнє царство левів одного будинку – 99 кам’яних звірів зібралося у ньому.
Аби Вашому здивуванню не було кінця-краю, ми Вам покажемо лева з двома тулубами; левів, виконаних в стилі еротики; левів-атлантів, які тримають під собою цілі будинки; закоханих левів…
І навіть не кажіть, що Вам не цікаво – гайда з нами!

Рекомендована тривалість екскурсії: 2 год. 30 хв. (мінімальна – 2 год).

Де і коли? 

  • Вартість екскурсії для індивідуальних туристів (від 1 до 5 ос.)*: від 350 грн/год. Мінімальний час замовлення – 2 год.
  • Місце та час зустрічі: за домовленістю.
  • За бажання можна замовити тематичний квест “Знайдіть свого лева” для дітей

* Вартість в період високих дат (великодньо-травневі та новорічно-різдвяні свята) може змінюватися.

Детальний каталог Екскурсія Львовом >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments