ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”...

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
3295 грн
Тривалість екскурсії: 7 днів/6 ночей
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Плануєте відпустку, хочете цікавий та насичений відпочинок? Запрошуємо Вас у тур “Довкола Карпат за 7 днів”: Пилипець, Синевир, ведмеді та олені, палац Шенборна, Мукачево, Берегово, Ужгород, Косино, Яремче, Буковель,  дегустації і купання в термальних басейнах, підйом канатно-крісельною дорогою. Під час мандрівки на Вас чекають цікаві екскурсії, смачні дегустації та мальовничі краєвиди. 

відпустка в Карпатах Закарпаття, в Карпати зі Львова, Пилипець, Синевир, палац Шенборна, Мукачево замок, Берегово термальні басейни, Ужгород, Косино, Яремче, Буковельвідпустка в Карпатах Закарпаття, в Карпати зі Львова, Пилипець, Синевир, палац Шенборна, Мукачево замок, Берегово термальні басейни, Ужгород, Косино, Яремче, Буковельвідпустка в Карпатах Закарпаття, в Карпати зі Львова, Пилипець, Синевир, палац Шенборна, Мукачево замок, Берегово термальні басейни, Ужгород, Косино, Яремче, Буковель

План туру:
1 день:
 виїзд зі Львова (09:00) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, поселення, вільний час, вечеря, вечірня ватра).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) – Синевирський перевал (огляд карпатських панорам) – Національний парк “Синевир” (реабілітаційний центр бурого ведмедя, перехід до озера, обід) – Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян) – Сойми (дегустація унікальної мінеральної води) – Пилипець (повернення в готель, вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в новому термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (садиби сільського туризму, поселення о 19:30, вечеря).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом замком та обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).
5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Іза (оленяча ферма) – Нижня Апша (огляд церкви) – Ділове (огляд центру Європи та обід) – Кваси (дегустація живого пива) – Поляниця (поселення в готель о 18:30, Гуцульська забава, вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика та екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”) – Яворів (майстер-клас з ліжникарства) – Косів (обід) – Коломия (огляд музею Писанки та вечеря) – Поляниця (повернення в готель о 21:00).
7 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Гошів (огляд монастиря) – Бубнище (скелі Довбуша) – Львів (повернення о 22:30).

• Вартість: 3 295 грн
• Тривалість: 7 днів/6 ночей.
• Дати виїздів: щосуботи*

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (6 ночей), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти, дегустації та участь в Гуцульській забаві.

Знижки для дітей:
– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
– Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 350 грн/особа.


Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний – 200 грн в обидві сторони, діти до 10 років – 150 грн в обидві сторони;
– реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн;
– водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., діти віком 11-16 років – 5 грн, діти віком до 10 років – безкоштовно;
– озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн;
– Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний – 90 грн/ос., пенсіонери, студенти – 60 грн/ос., школярі – 45 грн/ос.;
– частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі – 100 грн/ос., діти – 45 грн/ос.; (!на період воєнного стану забава не проводиться!)
– палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 30 грн, школярі – 20 грн;
– Мукачівський замок: загальний – 100 грн, пенсійний, студентський – 70 грн, діти до 14 років – 50 грн;

– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 220 грн, пенсіонери за віком – 150 грн, діти від 120 до 150 см – 110 грн, діти до 120 см – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн
– дегустація вин: 60 грн, екскурсія без споживання вина – 30 грн;
– відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн;
– Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) – 75 грн, студенти – 50 грн, учні – 30 грн;
– термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн, діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 75 грн;
– оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн, школярі – 20 грн;
– екскурсія та дегустація п’ятьох сортів  пива у Квасах: : загальний, пенсійний — 110 грн/особа;
– екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 35 грн;
– музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн, учнівський – 25 грн;
– майстер-клас з ліжникарства: загальний, студентський, пенсійний, дитячий – 30 грн;
– музей писанки: загальний і пенсійний – 30 грн, студентський – 20 грн, учнівський – 15 грн;
– підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 150 грн в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 100 грн в обидві сторони;
– Вхідний квиток на скелі Довбуша: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн, учнівський – 15 грн;
– Трансфер до скель Довбуша на пазіку в обидві сторони: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 70 грн, діти до 12р. – 35 грн, діти до 6 р. – безкоштовно.

Проживання:
1-2 ночі: відбувається в міні-готелях села Пилипець, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
3-4 ночі: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі. 
5-6 ночі: готель “Villa Morishka” у с. Поляниця (на курорті “Буковель”) номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами в номері.

Харчування (орієнтовні ціни): сніданки – 65-70 грн, обіди 110-120 грн, вечері 95-110 грн.

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!  УВАГА! на період війни забава не проводиться
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
– страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
– співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
– майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
– гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
– посвята в гуцули;
– і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 180 грн.
Вартість участі в забаві без вечері – 90 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

 

Увага! З початку листопада до кінця березня, у зв’язку із коротким світловим днем, тур проводиться зі зміненим маршрутом.

Якщо у Вас обмаль часу, Ви у пошуку 1-денних турів і прагнете відпочити на природі – пропонуємо Вашій увазі наступні варіанти поїздок:
“Блакитне око Закарпаття” (Озеро Синевир, водоспад Шипіт + підйомник на г.Гимба)
“Скелі Тустань, водоспад Кам’янка, Журавлине озеро”,
“Карпатський трамвайчик. Скелі Довбуша, Гошівський монастир”.

Щоб забронювати тур, телефонуйте за телефонами, вказаними нижче, пишіть нам у Viber/WhatsApp/Telegram або заповнюйте заявку на сайті і ми зв’яжемось з Вами!

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments