ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”...

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
2775 грн
Тривалість екскурсії: 7 днів/6 ночей
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Плануєте відпустку, хочете цікавий та насичений відпочинок? Запрошуємо Вас у тур “Довкола Карпат за 7 днів”: Пилипець, Синевир, ведмеді та олені, палац Шенборна, Мукачево, Берегово, Ужгород, Косино, Яремче, Буковель,  дегустації і купання в термальних басейнах, підйом канатно-крісельною дорогою. Під час мандрівки на Вас чекають цікаві екскурсії, смачні дегустації та мальовничі краєвиди. 

відпустка в Карпатах Закарпаття, в Карпати зі Львова, Пилипець, Синевир, палац Шенборна, Мукачево замок, Берегово термальні басейни, Ужгород, Косино, Яремче, Буковельвідпустка в Карпатах Закарпаття, в Карпати зі Львова, Пилипець, Синевир, палац Шенборна, Мукачево замок, Берегово термальні басейни, Ужгород, Косино, Яремче, Буковельвідпустка в Карпатах Закарпаття, в Карпати зі Львова, Пилипець, Синевир, палац Шенборна, Мукачево замок, Берегово термальні басейни, Ужгород, Косино, Яремче, Буковель

План туру:
1 день:
 виїзд зі Львова (09:00) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, поселення, вільний час, вечеря, вечірня ватра).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) – Синевирський перевал (огляд карпатських панорам) – Національний парк “Синевир” (реабілітаційний центр бурого ведмедя, перехід до озера, обід) – Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян) – Сойми (дегустація унікальної мінеральної води) – Пилипець (повернення в готель, вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в новому термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (садиби сільського туризму, поселення о 19:30, вечеря).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом замком та обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).
5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Іза (оленяча ферма) – Нижня Апша (огляд церкви) – Ділове (огляд центру Європи та обід) – Кваси (дегустація живого пива) – Поляниця (поселення в готель о 18:30, Гуцульська забава, вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика та екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”) – Яворів (майстер-клас з ліжникарства) – Косів (обід) – Коломия (огляд музею Писанки та вечеря) – Поляниця (повернення в готель о 21:00).
7 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Гошів (огляд монастиря) – Бубнище (скелі Довбуша) – Львів (повернення о 22:30).

• Вартість: 2 775 грн.
• Тривалість: 7 днів/6 ночей.
• Дати виїздів: щосуботи*

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (6 ночей), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти, дегустації та участь в Гуцульській забаві.

Знижки для дітей:
– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
– Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 350 грн/особа.


Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний – 150 грн в обидві сторони, діти до 10 років – 100 грн в обидві сторони;
– реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн;
– водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., діти віком 11-16 років – 5 грн, діти віком до 10 років – безкоштовно;
– озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн;
– Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний – 90 грн/ос., пенсіонери, студенти – 60 грн/ос., школярі – 45 грн/ос.;
– частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі – 100 грн/ос., діти – 45 грн/ос.;
– палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 20 грн, школярі – 15 грн;
– Мукачівський замок: загальний – 100 грн, пенсійний, студентський – 70 грн, діти до 14 років – 50 грн;

– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 220 грн, пенсіонери за віком – 150 грн, діти від 120 до 150 см – 110 грн, діти до 120 см – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн
– дегустація вин: 60 грн, екскурсія без споживання вина – 30 грн;
– відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн;
– Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) – 50 грн, студенти – 40 грн, учні – 20 грн;
– термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн, діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 75 грн;
– оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн, школярі – 20 грн;
– екскурсія та дегустація п’ятьох сортів  пива у Квасах: 75 грн/особа;
– екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 35 грн;
– музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн, учнівський – 25 грн;
– майстер-клас з ліжникарства: загальний, студентський, пенсійний, дитячий – 30 грн;
– музей писанки: загальний і пенсійний – 30 грн, студентський – 20 грн, учнівський – 15 грн;
– підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 150 грн в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 100 грн в обидві сторони;
– Вхідний квиток на скелі Довбуша: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 10 грн.;
– Трансфер до скель Довбуша на пазіку в обидві сторони: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 70 грн, діти до 12р. – 35 грн, діти до 6 р. – безкоштовно.

Проживання:
1-2 ночі: відбувається в міні-готелях села Пилипець, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
3-4 ночі: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі. 
5-6 ночі: готель “Villa Morishka” у с. Поляниця (на курорті “Буковель”) номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами в номері.

Харчування (орієнтовні ціни): сніданки – 65-70 грн, обіди 110-120 грн, вечері 95-110 грн.

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
– страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
– співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
– майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
– гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
– посвята в гуцули;
– і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 180 грн.
Вартість участі в забаві без вечері – 90 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

 

Увага! З початку листопада до кінця березня, у зв’язку із коротким світловим днем, тур проводиться зі зміненим маршрутом.

Якщо у Вас обмаль часу, Ви у пошуку 1-денних турів і прагнете відпочити на природі – пропонуємо Вашій увазі наступні варіанти поїздок:
“Блакитне око Закарпаття” (Озеро Синевир, водоспад Шипіт + підйомник на г.Гимба)
“Скелі Тустань, водоспад Кам’янка, Журавлине озеро”,
“Карпатський трамвайчик. Скелі Довбуша, Гошівський монастир”.

Щоб забронювати тур, телефонуйте за телефонами, вказаними нижче, пишіть нам у Viber/WhatsApp/Telegram або заповнюйте заявку на сайті і ми зв’яжемось з Вами!

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments