ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Скелі Тустані

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
450 грн
Тривалість екскурсії: 9:00-19:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Тустань. Экскурсии со Львова

Чому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Скелі Тустань”? 

Об’єкти: історико-природничий парк “Тустань”, музей, скельний комплекс “Тустань”, водоспад Кам’янка, Журавлине (Мертве) озеро.

Екскурсії по Львову >>>

Екскурсія для тих, хто прагне побувати у найбільш мальовничому куточку Львівських Карпат та кого цікавить історія наших земель, збережена у камені.

Урицькі скелі, що на Сколівщині, є одним із семи чудес України. В жодному іншому гірському масиві Європи немає аналога цієї пам’ятки природи та археології. В XI–XIII ст. тут була давньоруська фортеця для захисту від татаро-монгольських завойовників. Від неї залишились рештки стін та будівельних конструкцій, а також вирубані у скелях гроти, колодязі, підземні ходи. Урицькі скелі, що здіймаються у висоту на 50 метрів, та історико-ландшафтний комплекс “Тустань” є частиною природного національного парку “Сколівські бескиди”, який за своєю площею є найбільшим в Україні. Під час екскурсії ми також побуваємо біля одного з найгарніших водоспадів – Кам’янки, який знаходиться на однойменній річці Кам’янка.

Водоспад Кам’янка – водоспад в Українських Карпатах, у межах масиву Сколівські Бескиди; гідрологічна пам’ятка природи. Неподалік від водоспаду розташоване озеро за назвою Мертве Озеро (або його ще називають Журавлине). Вода озера  багата на сірководень, тому  у ньому відсутні  живі організми.

Де і коли? 

  • Вартість екскурсії 450/400 грн./ос. з дорослого/дитини до 13 років.
  • Тривалість маршруту — 10 годин.
  • Протяжність маршруту — 260 км.
  • Час та місце збору8:40, площа Галицька, біля пам’ятника королю Данилу Галицькому.
    Придбати квитки на екскурсію можна в нашому офісі за адресою: площа Ринок, 29 (офіс знаходиться у внутрішньому дворику).

Вартість вхідних квитків: вхід на територію наскельної фортеці “Тустань” та до Музею історії Тустані (комплексний квиток): дорослі – 60 грн/ос., студенти/школярі/ пенсіонери – 30 грн; водоспад Кам’янка та Національний парк “Сколівські Бескиди”: дорослі – 10 грн/ос., діти до 14 років – 5 грн/ос., діти до 7 років – безкоштовно.
Харчування — місцеві страви в кафе на території комплексу — від 70 грн.
Взяти зі собою: зручне взуття на низькій підошві, головний убір залежно від пори року, дощовик або парасольку, пляшку для води з джерела.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила і рекомендації для туристів

Тустань. Экскурсии со ЛьвоваТустань. Экскурсии со Львова Тустань. Экскурсии со Львова

comments powered by HyperComments