ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Карпатський трамвайчик (1 день)

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 8:00 – 22:30
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Карпатський трамвайчик” ? 

Карпатский трамвайчик. Экскурсии со Львова, цена

Об’єкти: скелі Довбуша, монастир Ордена святого Василія в селі Гошів, катання на трамвайчику вздовж річки Мізунки, прогулянка по її підвісних мостах.

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Бубнище (скелі Довбуша) – Вигода (обід і катання на Карпатському трамваї) – Гошів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:30). 

УВАГА!!! У період з листопада подорожуємо за зміненим маршрутом:  виїзд зі Львова (08:00) – Вигода (подорож карпатським трамваєм, обід та інтерактивна екскурсія Центром спадщини Вигодської вузькоколійки), дегустація медів і продуктів бджолярства у медоварні – Львів (повернення о 20:30).

Тур відбувається щонеділі (*за сприятливих погодних умов).
В літній період – тур також відбувається щосереди.

Дати туру: 

 • 17, 24, 31 жовтня
 • 7 листопада

Скалы Довбуша. Экскурсия со Львова цена

Экскурсии по Львову >>>

Скелі Довбуша – скельно-печерний комплекс, унікальна пам’ятка історії і природи з мальовничими краєвидами та захоплюючими легендами,  розташований на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків, які досягають до висоти 80 м, і утворилися більше 70 млн років тому. У Вас буде можливість побувати на території скельного комплексу і помилуватися неповторними за своїми формами скелями, побачити камені, що нагадують дивовижних істот, послухати легенди про Олексу Довбуша, в чию честь названі скелі.   

Крім цього, в маршрут екскурсії входить відвідування Гошівського монастиря. Тут можна прихилитися до чудотворної ікони Божої Матері (1737), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря, заснованого на Ясній Горі в Карпатах. До храму веде Хресна дорога. На території Гошівського монастиря можна набрати свяченої води і помилуватися незабутніми краєвидами Карпат. Опісля, Вас чекає подорож на Карпатському трамвайчику.

Гошевский монастырь. Экскурсия со Львова цена Подорож на чудо-поїзді, який курсує по вузькоколійці в Карпатах – це цікава атракція і для дітей, і для дорослих. Серйозні і смішні історії, чудові пейзажі, колоритні частування, прогулянки по березі і підвісними мостами через річку Мізунку – залишать лише приємний спогад про Карпати.

“Карпатський трамвайчик” – це трьохгодинна подорож по вузькоколійці уздовж карпатської річки Мізунки. Під час подорожі ми будемо зупинятися біля джерел з мінеральною водою, Мізунських водоспадів, підвісних мостів через річку, а також на частування в колоритної господині баби Ганки.
 

Де і коли?

 • Вартість екскурсії (дорослий/діти до 12 років включно) 400/350 грн. 
 • Тривалість туру —  8:00-22:30.
 • Протяжність маршруту — 260 км в автобусі (з екскурсійним супроводом), 25 км у трамвайчику (з екскурсійним супроводом).
 • Час і місце збору – 7:40 (8:00 – виїзд), Львів – Приміський вокзал, вул.  Городоцька 179 (стоянка для автомобілів).
  Придбати тур можна в нашому офісі за адресою: площа Ринок, 29 (офіс знаходиться у внутрішньому дворику).
 • Вартість вхідних квитків:
  – вхідний
  квиток на скелі Довбуша: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 10 грн.;
  – трансфер до скель Довбуша на пазіку в обидві сторони: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 70 грн., діти до 12 р. – 35 грн., діти до 6 р. – безкоштовно;
  – Карпатський трамвай: загальний, пенсійний, студентський – 200 грн., діти (від 6 до 14 років) – 100 грн., учасники АТО та діти до 6 років (без додаткового місця) – безкоштовно.
 •  Центр спадщини Вигодської вузькоколійки: загальний, пенсійний – 70 грн., студенський – 50 грн., діти (від 6 до 14 років) – 40 грн., діти до 6 років (без додаткового місця) – безкоштовно;
 • – Дегустація медів і продуктів бджолярства у медоварні “Чорна бджола”: загальний, пенсіонери, студенти, учні – 40 грн.
 • Фотографування – всюди дозволено, крім Гошівського монастиря.
 • Харчування — обід відбувається в кафе “Vigoda” та складається з наступного меню: грибна юшка, салат із молодої капусти, картопляне пюре із соусом, биточки, чай або узвар, хліб. Вартість: 90 грн/особа.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Детальный каталог Экскурсии по Львову цена. >>>

Основные правила и рекомендации для туристов

Карпатский трамвайчик. Экскурсия со Львова ценаГошевский монастырь. Экскурсии со Львова, цена Гошевский монастырь. Экскурсии со Львова, цена Карпатский трамвайчик. Экскурсия со Львова Карпатский трамвайчик. Экскурсия со Львова ценаГошевский монастырь. Экскурсии со Львова, цена

comments powered by HyperComments