ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Дитячий тур Галицький вікенд

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
0 грн
Тривалість екскурсії: 3 дні
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Дитячий тур “Галицький вікенд: Львів, Замки, Карпати”

Тривалість:  3 дні/2 ночі
Дати заїзду: під запит

 1 день

– Група прибуває на залізничний вокзал Львова. Групу зустрічає львівський гід.
– Виїзд на оглядову авторську екскурсію-пригоду «Справжній Львівський трамвай»
Екскурсії у Львові, екскурсії для дітей, канікули у Львові, екскурсії ціна, дитячі екскурсії Запрошуємо Вас стати пасажирами особливого, екскурсійного трамваю, та крізь його вікна побачити справжній Львів з колоритними міськими краєвидами і цікавими  легендами. Це некласична екскурсія на справжньому львівському трамваї – одному з найстаріших трамваїв міста, який курсує за екскурсійним маршрутом вуличками Львова. Під час цієї прогулянки Ви почуєте не лише про історію самого львівського трамваю , але й про те, чому Львів так славиться Оперним театром та Головним вокзалом, хто такі батяри та «кіндери», де у Львові були найкращі наречені, хто проживав у Львові у різні часи, та багато інших цікавих фактів та легенд. Після одногодинної екскурсії трамвайчиком ми продовжимо нашу прогулянку пішохідною екскурсією одним із найцікавіших районів Львова – «австрійським Львовом». Ви зможете перенестися в злам епох 19-20 ст. і зрозуміти, чому тогочасні майстри, архітектори, дизайнери так прагнули модернізувати Львів, вдихнути в його будинки нове, світле і вишукане життя. Тривалість 2 години.
– Поселення групи в готелі/хостелі.
– Комплексний обід в кафе міста в центрі Львова.

Львів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсії Продовжуємо знайомитися з Львовом під час пішої екскурсії «Середньовічний Львів: легенди та реальність». В екскурсійний маршрут входить огляд таких об’єктів: архітектурного ансамблю кам’яниць на площі Ринок, міської Ратуші (екстер’єр), Аптеки-музею (40/15 грн/вхід), староукраїнського, вірменського, руського та єврейського стародавніх кварталів, Міського Арсеналу (за бажанням – можна зайти і оглянути музей середньовної зброї “Арсенал”, 50/30 грн вхід), Бернардинського монастирського комплексу (церква Св. Андрія), Латинської Катедри (інтер’єр – 10/5 грн вхід), Каплиці Боїмів (інтер’єр – 30/15 грн вхід), Італійського дворика (інтер’єр – 10/5 грн вхід), Домініканського Собору; Костелу Єзуїтів; проспекту Свободи (пам’ятники Тарасу Шевченку, Івану Підкові, Львівському Броварю, Адаму Міцкевичу), Оперний театр (інтер’єр – 100/50 грн).

Також під час екскурсії Львів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсії разом  з Вашим Львівським гідом, Ви оглянете найцікавіші “кавово-шоколадні” кав’ярні-музеї Львова: Кавову Шахту Львова, кав’ярню-музей “Гасова Лампа”, “Кав’ярню на Бамбетлі” та інші, гідні Вашої уваги, львівські кнайпи. В ході оглядової екскурсії гід Вам покаже наймальовничіші львівські дворики (Пасаж Андреоллі, двір з старовинними іграшками тощо), знамениті місця, де творилася головна історія міста, покаже будинки, в яких жили не тільки відомі люди Львова, але й світові знаменитості. Тривалість екскурсії: 3 год.

За бажанням, інтер’єрний огляд об’єктів можна не включати в маршрут.
– Комплексна вечеря в центрі Львова.
– Вільний час для відпочинку.

2 день

– Сніданок
Виїзний тур – “Золота підкова Львівщини: Олеський, Золочівський та Підгорецький замки Ви побачите три найцікавіші та найкраще збережені замки Львівської області. Олеський, Підгорецький та Золочівський — це музеї, які містять безцінні речі костелів та твердинь Південної Русі, палаци Західної України та експонати, які збирали близько чверть століття. (Тривалість поїздки 8 годин, протяжність 200 км. Переїзди між Львовом та замками: від 30 хв до 1 год.)

Окремо оплачуються вхідні квитки за три замки (дор/діти): 270/60 грн/ос.
Львів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсії– Комплексний обід запланований під час маршруту в кафе на території Олеського або Золочівського замку.
– Повернення до Львова.
– Комплексна вечеря в кафе міста.  Вільний час.
Факультативно пропонуємо Вечірню костюмовану екскурсію «Легенди Старого Львова»Під час цієї вечірньої екскурсії Львовом Ви почуєте небувалі історії людей “вечірніх професій”, Вам розкажеЛьвів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсії наший гід, якими справами займався Нічний бургомістр Львова, за чим львів’яни щоночі ходили до міського ката. Ви довідаєтеся про нічну сторожу міста та через який прикрий випадок Львів поступився шведській облозі та допустив проникнення ворога у межі Середньовічного міста, чого не зумів зробити жоден загарбник за всю історію Львова. На своєму шляху Ви зустрінете найрізноманітніших міщан Львова: і монахиню, і ключника, і вогняних людей, і рицарів та вірних вартових міста Лева. Ці люди розкажуть Вам від перших вуст як їм живеться тут, та яким вони бачать Львів в майбутньому… (Тривалість 2 години).  Під час костюмованої екскурсії Вам гарантовано:
– супровід колоритного костюмованого гіда,
– театральні вистави з давнього життя Львова,
– вогняне шоу,
– шпацер з вечірніми ручними ліхтарями* (замовляється і оплачується додатково),
– магніти зі Львова на згадку* (замовляється і оплачується додатково).

 3 день

– Сніданок
Виїзний  тур в Карпати – “Скелі Тустань, водоспад Кам’янка і Мертве Озеро”Львів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсії

Розпочнемо ми свою мандрівку першою зупинкою на фото-паузу у м. Стрий, що на Львівщині. Звідси відкриватимуться перші панорами на Українські Карпати. Далі по маршруту – відвідування природничого заповідника “Тустань” (плановий огляд наскельного комплексу). Урицькі скелі або ж – скелі Тустані, що на Сколівщині, є одним із семи чудес України. Урицькі скелі, що здіймаються у висоту на 50 метрів, та історико-ландшафтний комплекс “Тустань” є частиною природного національного парку “Сколівські бескиди”, який за своєю площею є найбільшим в Україні.

8Під час екскурсії ми також побуваємо біля одного з найгарніших водоспадів України – Кам’янки, який знаходиться на однойменній річці Кам’янка (скельно-лісовий комплекс природничого парку “Сколівські Бескиди”). Водоспад Кам’янка – водоспад в Українських Карпатах, у межах масиву Сколівські Бескиди; гідрологічна пам’ятка природи. Неподалік від водоспаду розташоване озеро за назвою Мертве Озеро (або його ще називають Журавлине), до якого ми також пройдемося 800 м через ліс. Вода озера багата на сірководень, тому  у ньому відсутні  живі організми. (Протяжність маршруту – 250 км. Переїзди між Львовом та заповідниками: від 30 хв до 2, 5 год. Тривалість поїздки: 9 год. Окремо оплачуються вхідні квитки (дор/діти):

– історико-культурний заповідник «Тустань» —80/40 грн/ос.
– водоспад Кам’янка – 12 грн/ос., діти до 14 років – 6 грн/ос., діти до 7 років – безкоштовно.

– Комплексний обід запланований під час маршруту в кафе на території заповідника Тустані.
– Прибуття на зд-вокзал Львова.
– Комплексна вечеря поблизу вокзалу. Від’їзд групи зі Львова.

Вартість екскурсійної програми розраховується індивідуально, відповідно до кількості осіб в групі і Ваших побажань стосовно екскурсійного маршруту.

Раді будемо бачити Вас і Вашу малечу у Львові!

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments
0 0 votes
Article Rating
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments