ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Львівські підземелля

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Львівські підземелля”?Подземелье. Екскурсия подземельями львова цена

Львів ніколи не перестає дивувати. І навіть якщо Ви повністю освоїлися в цьому місті і вважаєте, що побачили вже все, Львів неодмінно приготував для Вас кілька несподіванок. Одна з них — львівські підземелля.

Ця екскурсія по Львову особлива. Не кожне, навіть старе місто, може похвалитися своїми підземеллями. Підземелля Львова мають складну і багатоярусну структуру. Після великої пожежі 1527 року, яка зруйнувала весь готичний Львів, єдиними зразками готичної архітектури у Львові залишилися саме келії монастирів, виноробні і підвали, які колись були під кам’яницями.
Подземелья Львова. Екскурсии по Львову

Під час екскурсії “Підземелля Львова” Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – найстаріших львівських підземеллях XIII століття, в підземеллях Аптеки-музею: серед експонатів тут можна побачити унікальне аптекарське обладнання різних часів, аптечний посуд, старовинні ваги, зразки цілющих рослин,  найцінніші документи з історії фармації від сивої давнини до наших днів і не тільки. А для того, щоб дізнатись історію, хто вперше привіз кавові зерна до Львова та як зародилась кавові традиції ми завітаємо у “Кавову шахту Львова”, де за легендою добувають справжню львівську каву. Під час екскурсії у Львові, підземелля Львова, екскурсії Львів ціна, кавова шахта Львоваекскурсії ми також відвідуємо підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (костел Єзуїтів), тут представлено три панорами: Княжий Львів (XIII ст.), Готичний Львів (XV ст.) та ранньомодерний Львів (1740-50-ті рр.). Дані експозиції дають Вам можливість зазирнути у минуле, побачити  не мало будівель, які не збереглися до наших днів, та дізнатись як змінився Львів за час свого існування. Дізнайтесь про таємниці, які на довгі століття причаїлися під львівською бруківкою,  під час екскурсії “Підземелля Львова” разом з “Андреоллі-тур”.

 

 

Подземелья Львова. Экскурсии цена

Де і коли? 

  • Початок екскурсії (щоденно): 10:00, 12:00, 15:00, 16:00 (тривалість – 2 години).
  • Вартість екскурсії в групі:  з дорослого/дитини до 13 років — 150/100 грн/ос.
  • Вартість екскурсії індивідуально: від 350 грн/год. Мінімальне замовлення – 2 години.*
    Додатково оплачуються вхідні квитки, вартість (дор./дит.):

підземелля костелу Єзуїтів – 30/10 грн/ос.;
Аптека-музей – 40 грн; 30 грн – студенти; 15 грн – школярі;
підземелля Домініканського храму – 30 грн/15 грн – студенти та школярі.

  • Місце зустрічі: пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик.
  • *Вартість екскурсії індивідуально у новорічно-різдвяний період та період  травневих вихідних може змінюватись. Мінімальне замовлення — 2 год.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Детальный каталог Екскурсії по Львову ціна. >>>

Основні правила і рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Максим

Не цікаво. Я очікував довгі лабіринти моторошних підземель, а отримав кілька старовинних підвалів, не пов’язаних між собою. Гід, здається Тарас, був настільки нудним що йому самому хотілось скоріше все завершити. Розчарування

manager2

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за Ваш відгук. Для нас важлива думка кожного туриста. Підземелля справді не є суцільним лабіринтом, а окремими об’єктами із цікавими експозиціями. Робота гіда – важлива складова. Шкода, що екскурсія не виправдала Ваші очікування.

Наталія

Повністю підтримую віжгук відносно нудного гіду. Нічого цікавого не розповів.

Ольга

Дуже цікава екскурсія. Дякуємо гідові Василю за глибокий екскурс в історію львівських підземель :)
Цікаво було побачити залишки старовинних львівських житлових будівель, почути історії про життя мешканців середньовічного міста.

manager2

Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що екскурсія Вам сподобалась і залишила такі приємні враження. Передамо Вашу подяку для гіда Василя. Будемо завжди раді Вас бачити на наших екскурсіях :)