ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Сім чудес Львова

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 3
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Сім чудес Львова”? 

У Львові немає об’єктів, які входять у список Семи чудес України. Але для нас, українців, Львів – це одне велике диво.
Екскурсії по Львову ціна фото відгуки

За кількістю пам’яток і об’єктів архітектури Львів тримає першість в Україні. Але з цілої сотні таких об’єктів, ми з колегами-екскурсоводами обрали сім найкрасивіших. “Сім чудес Львова” –  це екскурсія по Львову , яка включає такі об’єкти як:

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької* – вважається одним з найкрасивіших в Європі. “Технічне диво” Львова початку ХХ століття, яке було побудовано всього за три роки і вже в 1900 році в ньому відбувся перший спектакль. Ще більш вражаючим фактом є те, що для будівництва театру спеціально змінили природний хід річки Полтви.

Будинок вчених, колишнє шляхетське касино*  будинок з вишуканим інтер’єром. Зараз, як і 100 років томЛьвів екскурсія цінау  місце проведення балів у Львові. “Позував” для фільму “Д’Артаньян і три мушкетери” як апартаменти кардинала Рішельє.

Львівський національний університет імені Івана Франка — один з найдавніших вузів України, заснований ще в 1784 році австрійським імператором. Знаходиться в будинку колишнього Галицького сейму. На фасаді будівлі розташовані алегоричні композиції “Освіта” і “Праця”, фігури Правди, Віри, Любові і Справедливості та ін.

Екскурсія по Львову ЦінаПалац Потоцьких* приклад французького барокового класицизму кінця XIX століття. На першому поверсі розміщені інтер’єри в стилі короля Луї XVI, прикрашені штучним мармуром i позолотою, ліпниною і дзеркалами. На другому поверсі розміщена експозиція Львівської галереї мистецтв.

Каплиця Боїмів – унікальна для Львова і України родинна усипальниця патриціїв Боїмів з Угорщини. Георгій Боїм розбагатів на торгівлі і, отримавши громадянство, будує в 1615 році каплицю. Унікальність каплиці в тому, що вона має неповторну скульптуру Ісуса Христа скорботного в Гефсиманському саду, де він просить Отця, щоб Його обійшли страждання на хресті. До речі, аналогів такої скульптури більше немає ніде в світі.

Костел і монастир бернардинів– унікальна пам’ятка, що гармонійно поєднала у собі три зовсім різні архітектурні стилі: ренесанс, маньєризм та бароко. Фасад костелу св. Андрія   прикрашено 20-ма скульптурами, а інтер’єр вражає численними різьбленими вівтарями та розписами XVIII ст. Цікавим є також те, що територія монастиря виходила за межі міських мурів, таким чином монастирський комплекс має свої власні фортифікаційні укріплення.

Італійський дворик – чудовий приклад архітектури Ренесансу, що  зберігся до наших днів, розташований у Палаці Корнякта на площі Ринок. 

Де і коли? 

 • Початок екскурсії:  15:00 (тривалість 3 години).
 • Вартість екскурсії  — 150/100 грн/ос.
 • Вартість екскурсії індивідуально — від 350 грн/год. Мінімальний час замовлення —  2 години.**
 • Вартість вхідних квитків (дор./дит.):
  – Каплиця Боїмів — 50/студенти — 30 грн/діти і пенсіонери — 20 грн;
  – Будинок вчених — 50/30 грн;
  – Оперний театр — 150/75 грн;
  – Палац Потоцьких — 90/студенти — 50 грн/для дітей і пенсіонерів — 20 грн;
  – Італійський дворик — 10/5 грн
 • Місце зустрічі: пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик.
 • Об’єкти можуть бути закритими під проведення приватних заходів. В такому випадку ми залишаємо за собою право замінити об’єкти на власний розсуд без зменшення об’єму самої екскурсії.
 • ** Вартість екскурсії індивідуально у новорічно-різдвяний період  і в період травневих вихідних може змінюватись.  Мінімальне замовлення — 2 год.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Дивіться детальний каталог екскурсій>>>

Основні правила і рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Анна

Добрий день всім. Дякую за чудову прогулянку Львовом. Наш екскурсовод Ірина Красицька супер, екскурсія жвава, цікава та захоплююча.

manager2

щиро дякуємо Вам за відгук :) Ми дуже раді, що Вам все сподобалось, чекаємо Вас знову у Львові :)