ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Безпечна екскурсія у безпечному Львові

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
0 грн
Тривалість екскурсії: -
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Втомилися сидіти вдома? Хочете вирватися хоч-кудись зі свого міста? Розраховуєте на помірні ціни і гарне обслуговування? Переживаєте за власне здоров’я? Невпевнені, чи гуляти деінде за домівкою є безпечно? Маєте багато сумнівів, але все ж хочеться хоч трохи гарного відпочинку?..

Тоді Вам до Львова! – Бо Львів – це безпечне місто!

Навіть, якщо Ви вже бували тут не раз, повірте, ми маємо Вам що запропонувати. І хочемо Вас запевнити, що під час будь-якої тематичної екскурсії по Львову ми подбаємо про Ваш комфорт і, насамперед, про безпеку Вашого здоров’я.

Чому їхати до Львова є безпечно?

По-перше, Ви подорожуєте в межах своєї країни до одного з найпопулярніших і найбільш впізнаваніших міст України. Кожна кав’ярня, кожен магазин чи музей тут намагаються бути кращим з кращих. Тут дбають про чистоту, комфорт перебування і цінову політику. Адже, «заманити» Вас до себе можна лише якісним і надійним сервісом. Погоджуєтеся? А Львів – це саме те місто, яке потурбується про Вас якнайкраще.

По-друге, Львів – це його гості, які є обличчям міста. Це всі ті мандрівники і туристи, які приїжджають сюди аби жити, відпочивати і працювати. Тобто місто Лева найбільше орієнтоване на своїх туристів. А отже, подбати про їхню безпеку перебування тут – одне з основних завдань, яке взяло на себе місто у 2020 році.

По-третє, Львів – це місто, яке розвивається, росте і покращується чи не найшвидше серед інших українських міст. Так говоримо не лише ми, але й статистика. Відповідно, всі необхідні зміни згідно європейських стандартів розвитку туризму тут впроваджуються так само швидко.

Чому відвідувати екскурсії у Львові є безпечно?

По-перше, місто розробило чіткий план і норми щодо проведення екскурсій у Львові. Всі рекомендації та настанови зобов’язані виконувати екскурсоводи і туристичні фірми, які організовують екскурсії по Львову і за його межами. Тому, безпека туриста і гарантія «здорового» перебування у Львові – понад усе.

По-друге, Львів у 2020 році значно розширить перелік туристичних послуг. Відкриється багато нових і цікавих локацій, запровадяться інші тематичні маршрути (на яких, до речі, Ви точно ще не бували!). І, що головне – всі екскурсії і тури будуть адаптовані під невеликі туристичні групи. Зручно, комфортно і безпечно. Саме так Ви будете себе почувати під час екскурсійних прогулянок у Львові.

По-третє, Ви завжди зможете отримати необхідні засоби захисту (маску, рукавички, скористатися санітайзером для рук) під час екскурсій у Львові. А це, погодьтеся, основні правила безпеки і збереження Вашого доброго самопочуття. Всі наші гіди також будуть мати вище зазначений «пакет захисту».

Безпечний туризм: що зробили ми, «Андреоллі-тур», аби подбати про Ваше здоров’я під час екскурсій?

  1. Чистий і провітрений офіс, у якому є всі необхідні засоби особистого захисту.

Коли Ви завітаєте до нашого туристичного офісу (ТК «Андреолліт-тур», площа Ринок, 29, у внутрішньому дворику подвір’я), то зможете скористатися санітайзером для рук при вході, отримати захисну маску* чи одноразові рукавички*. Наші туристичні менеджери – будуть аналогічно захищені, і, хоч цього не буде видно за масками, завжди привітні і усміхнені! Запах офісних квітів мабуть перебиватиме запах хлору… Але, зате Ви будете певні, що всі поверхні нашого туристичного офісу добре протерті і вимиті антисептичними засобами догляду. А це, погодьтеся, – безпечний туризм!

  1. Можливість скористатися радіогідом під час екскурсії.

Вам вже не буде потрібно стояти однією тісною групкою біля Вашого гіда, аби почути про що він розказує. Тримайтеся на відстані – використовуйте опцію радіогід під час екскурсії* (радіоприймач з навушниками, який транслюватиме Вам екскурсію). З радіогідом Ви зможете відходити від Вашого екскурсовода хоч на 10 метрів, і не лише прекрасно чути всю екскурсію, але й паралельно розглядати інші цікаві для Вас туристичні родзинки Львова.

  1. Комфортні екскурсійні групи по Львову.

Якщо найбільші Ваші страхи – це «табун» людей з 50 осіб в закритому приміщенні, то це – НЕ про нашу туристичну фірму. Ми переробили всі наші екскурсійні маршрути Львовом і його передмістями, аби Ви завжди знаходилися на відкритому повітрі. А відвідування музеїв чи інтер’єрів історичних пам’яток Львова (якщо такі передбачені у маршруті), буде лише за умови, якщо там перебуватиме невелика кількість туристів.

  1. Наші автобуси – це наш власний автопарк. Чисті, безпечні, комфортні.

Ми гарантуємо Вам перевезення лише надійним транспортом, який є у власності нашого автопарку. Тому ми особисто відслідковуємо, аби всі наші авта були не лише технічно справні, але й чисті, продезенфіковані. Також ми подбаємо про Ваше розміщення у автобусі таким чином, аби зберігати безпечну дистанцію з іншими туристами. Під час екскурсій, у наших автобусах будуть встановлені санітайзери для дезинфекції рук. Що теж, погодьтеся, є перевагою для Вашого безпечного транспортування.

*Одноразові рукавички чи захисну маску Ви можете придбати у нашому туристичниму офісі по закупівельній ціні.

*Послуга радіогід не входить у вартість екскурсії. Вартість оренди радіогіда уточняйте, будь ласка, при бронюванні екскурсії.

Ну то як? Зустрінемося у безпечному Львові на безпечних екскурсіях? Телефон для замовлення екскурсій: +380676742426

comments powered by HyperComments