ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Австрійський Львів

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Львов экскурсии цена. Дворцы Львова

Чому цікаво відвідати пішохідну  оглядову екскурсію “Австрійський Львів”? 

У 1772 році для Львова почалася найбільш сучасна сторінка історії — місто стає столицею королівства Галичини і Лодомерії.

Це цікава екскурсія по архітектурному Львову. За неповних півтора століття вигляд середньовічного міста змінився до невпізнання — були розібрані фортифікаційні укріплення, ліквідовані кладовища в межах Львова. Територія міста збільшилася в кілька разів, а єдина річкова артерія сховалася на чотири метри під землю. Тоді були побудовані найкрасивіші будівлі міста: Галицький сейм, Львівський оперний театр, цілі ансамблі будинків в неповторному сецесивному стилі. 

Экскурсии по Львову цена. ФотоЭкскурсии по Львову цена. УниверситетПід час екскурсії “Австрійський Львів” Ви оглянете один з найкрасивіших театрів України. Також побачите будівлю колишнього Галицького сейму, а в даний час — один з найбільших університетів України. Поруч розбитий парк, який є найстарішим комунальним парком в Європі. І до сьогодні в ньому збережені гасові ліхтарі, якими освітлювали місто ще в середині XIX століття. Після цього Ви прогуляєтесь до Будинку Вчених, аналогів інтер’єру якого немає ніде в Україні (під час карантину оглядаємо лише ззовні), також оглянете палац графа Потоцького, де нині знаходиться збірка живопису Львівської картинної галереї.

Де і коли?

  • Початок екскурсії:  15:00 (2 години ).
  • Вартість екскурсії в групі:  150 грн/ос.Достопримечательности Львова. Экскурсии цена
  • Вартість екскурсії індивідуально — від 400 грн/год (від 1 до 4 ос). Вартість в період високих дат (пасхально-травневих і новорічно-різдвяних свят) може змінюватися.
  • Вартість вхідних квитків: Оперний театр – 150 грн/ 75 грн дитячий,  Будинок Вчених (дор./дит.)- 50/40  грн. Під час дії карантинних обмежень ми оглядаємо об’єкти лише ззовні.
  • Місце зустрічі:  пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик.

Детальний каталог Екскурсії по Львову ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments
0 0 votes
Article Rating
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments