ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Львів очима дітей

Екскурсії по Львову. фото

Чому слід відвідати  саме цю дитячу екскурсію по Львову?

Коли Ви приїжджаєте у Львів – Ви попадаєте у казку! По центру старого Львова возить своїх маленьких пасажирів кольоровий маленький поїзд, сумлінно спішать на роботу вартові львівської Ратуші, а ось-ось з вікон головної вежі міста вигляне гарно вбраний трубадур і ознаменує початок нового дня, нової години…І нам пора! Вирушаємо! Вас чекає найцікавіша екскурсія-пригода у Вашому житті!

Для початку побуваємо у Львові Середньовічному, де ще кілька століть тому по площі Ринок розходжали пишно вбрані пані з розцяцькованими віялами в руках, і обговорювали нову моду шпацеру на каву. Тут збереглися старі будинки-кам’яниці XIV-XVIII ст., з яких загадковими та мудрими очима спостерігають за міським життям львівські леви. Чи не цікаво, про що ж мовчать ці кам’яні та горді звірі? Наш гід розкаже найцікавіші їхні таємниці! Ми пройдемося старими кварталами міста, де, здавалося б, ще недавно по-сусідству перегукувалися між собою вірмени, євреї, русини, поляки… Гід розкаже цікаві історії, легенди, маловідомі факти з життя старожителів Львова.
По дорозі разом з нашими юними слідопитами заглянемо в одну з найстаріших аптек Львова – музей-Аптеку та дослідимо одну з найзагадковіших колекцій старовинної алхімії, спустимося під землю та допоможемо працьовитим шахтарям копати каву з львівських багатих надр. Не оминемо ми на нашому шляху найвинахідливіші майстерні Львова – Майстерню Пряників “Юрашки”, Майстерню КарамеліЕкскурсія Львів ціна фото , Майстерню Шоколаду.

Ваша малеча почує безліч веселих та казусних історій про відомих львівських пань та панів, побачить і на власні вуха почує львівський Біг­-Бен, познайомиться з хранителем таємниць Львова, розпізнає найстаріші львівські будинки та побачить зовсім інший, нетиповий, сповнений чар та добрих чудес старенький Львів… І нехай все буде казково!

Додаткові послуги: 

Де і коли? 

  • Тривалість екскурсії: від 2 годин.
  • Вартість індивідуальної екскурсії*: від 350 грн/год. (мінімальний час замовлення – 2 год.)
  • Місце зустрічі: пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур” (внутрішній дворик).
  • Вхідні квитки для наймолодших: Аптека-Музей – 40 грн, Ратуша – 50 грн.

* Вартість в період високих дат (травневі та новорічно-різдвяні свята) може змінюватися.

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments