ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Львів очима дітей

Екскурсії по Львову. фото

Чому слід відвідати  саме цю дитячу екскурсію по Львову?

Коли Ви приїжджаєте у Львів – Ви попадаєте у казку! По центру старого Львова возить своїх маленьких пасажирів кольоровий маленький поїзд, на високих ходулях ходять феї та чарівники, сумлінно спішать на роботу вартові львівської Ратуші, а ось-ось з вікон головної вежі міста вигляне гарно вбраний трубадур і ознаменує початок нового дня, нової години…І нам пора! Вирушаємо! Вас чекає найцікавіша екскурсія-пригода у Вашому житті!

Для початку побуваємо у Львові Середньовічному, де ще кілька століть тому по площі Ринок розходжали пишно вбрані пані з розцяцькованими віялами в руках, і обговорювали нову моду шпацеру на каву. Тут збереглися старі будинки-кам’яниці XIV-XVIII ст., з яких загадковими та мудрими очима спостерігають за міським життям львівські леви. Чи не цікаво, про що ж мовчать ці кам’яні та горді звірі? Наш гід розкаже найцікавіші їхні таємниці! Ми пройдемося старими кварталами міста, де, здавалося б, ще недавно по-сусідству перегукувалися між собою вірмени, євреї, русини, поляки… Гід розкаже цікаві історії, легенди, маловідомі факти з життя старожителів Львова.
По дорозі разом з нашими юними слідопитами заглянемо в одну з найстаріших аптек Львова – музей-Аптеку та дослідимо одну з найзагадковіших колекцій старовинної алхімії, а також – підемо в гості до Львівського Сажотруса, оглянемо величезну колекцію раритетних гасових ламп, спустимося під землю та допоможемо працьовитим шахтарям копати каву з львівських багатих надр. Не оминемо ми на нашому шляху найвинахідливіші майстерні Львова – Майстерню Пряників “Юрашки”, Майстерню Карамелі, МайстерЕкскурсія Львів ціна фотоню Львівських Марципанів, Майстерню Шоколаду, Алхімічну Лабораторію “Таємної Аптеки”.

Ваша малеча почує безліч веселих та казусних історій про відомих львівських пань та панів, побачить і на власні вуха почуєте львівський Біг­-Бен, познайомитеся з хранителем таємниць Львова, побуваєте в гостях львівського Бургомістра, розпізнаєте найстаріші львівські будинки, проникнете на романтичні львівські дахи та побачите зовсім інший, нетиповий, сповнений чар та добрих чудес старенький Львів… І нехай все буде казково!

Додаткові послуги: 

Де і коли? 

  • Тривалість екскурсії: від 2 годин.
  • Вартість індивідуальної екскурсії*: від 300 грн/год. (мінімальний час замовлення – 2 год.)
  • Місце зустрічі: пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур” (внутрішній дворик).
  • Вхідні квитки для наймолодших: Аптека- Музей – 10 грн, Ратуша – 10 грн, Таємна Аптека – 30 грн.

* Вартість в період високих дат (травневі та новорічно-різдвяні свята) може змінюватися.

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: lviv.infocenter@gmail.com
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments