ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Краса та велич замків Закарпаття

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
600 грн
Тривалість екскурсії: 07:00 - 00:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Мукачівський замок. Екскурсії за Львова, цінаЧому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Краса та велич замків Закарпаття”? 

Замок-палац Шенборнів,  Мукачівський замок Паланок та Ужгородський замок — три чи не найдостойніші та найкраще збережені замки Закарпаття. 

Дати виїздів у сезоні 2019: кожну суботи починаючи з 21 квітня по кінець жовтня (в залежності від погодних умов) 

У квітні місто Ужгород перетворюється на райський весняний сад  – сакури зацвітають. Приблизно 2 тижні в місті триває це природнє явище. Дати піку цвітіння припадають на останны два тижні квітня. Чекайте вже у  2019р.

Замок Шенборнів. Екскурсії зі Львова, цінаНа теренах українського Закарпаття розкинулись дванадцять середньовічних замків та один палац, що побудовані у різні часи, різними народами та для різних правителів. Були це королівські, лицарські замки, замки охоронні, замки у романтичному стилі. Здебільшого до сьогодні залишились тільки руїни. Але їхня історія, оборонна міць та архітектурна цінність нікого не можуть залишити байдужим.

Виїзд групи — о 7:30 від центру міста. Приблизно о 8:30 — технічна  зупинка. Через дві години вже перший пункт призначення — замок Шенборнів, або ж мисливський будиночок, побудований в романтичному стилі з елементами романського і готичного.
Ужгородський замок. Екскурсії зі Львова, вартістьНеподалік парку розташована чи не найгарніша в Україні старовинна будівля залізничного вокзалу.
Через приблизно півтори години Ви під’їжджаєте до замку Паланок у місті Мункачі (Мукачево). Далі — переїзд в Унгвар (Ужгород). По дорозі — заїзд на обід у колоритний ресторан “Деца у нотаря”, де Ви зможете спробувати традиційні закарпатські страви. Наша рекомендація: тартар — біфштекс (сире м’ясо), ну і звичайно, сливовиця (самогон зі слив).
Після обіду — оглядова екскурсія в Ужгородський замок. Виїзд до Львова — орієнтовно о 18:00.

Прибуття: приблизно о 23:00- 00:00.

Запрошуємо також відвідати екскурсії по замкам – Золота підкова Львівщини та Велика золота підкова Львівщини.

Де і коли? 

  • Вартість екскурсії600/550 грн./ос. з дорослого/з дитини до 13 років. 
  • Тривалість маршруту — 1 день.
  • Протяжність маршруту — 560 км.
  • Місце збору — 6:45, площа Галицька,  біля пам’ятника королю Данилу Галицькому. Придбати квитки на екскурсію можна в нашому офісі за адресою: площа Ринок, 29 (офіс знаходиться у внутрішньому дворику).

Вхідні квитки:
Замок Шенборнів — 10 грн.
Замок Паланок — 40 грн.
Ужгородський замок — 35 грн.
Обід в ресторані “Деца у нотаря” — від 100 грн.
Сувенірна сливовиця в ресторані — від 90 грн/пляшка (0,5 л).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

Замок Шенборнів. Екскурсії зі Львова, цінаЗамок Шенборнів. Екскурсії зі Львова Замок Шенборнів. Екскурсії зі Львова Мукачевський замок. Екскурсії зі ЛьвоваМукачевський замок. Екскурсії зі ЛьвоваМукачевський замок. Екскурсії зі ЛьвоваУжгородський замок. Екскурсія зі ЛьвоваУжгородський замок. Екскурсія зі Львова Ужгородський замок. Екскурсія зі Львова 

comments powered by HyperComments