ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Пішохідна екскурсія Храми Львова

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 3 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Пішохідна екскурсія Храми Львова

Не дарма Львів називають полікультурним містом, адже за всю його історію тут жили і творили не лише українці, а й євреї, поляки, вірмени, німці. Історичним прикладом цього є збережені храми різних конфесій Львова, більшість з них є діючими й до сьогодні.

Відвідайте разом з нами ці збережені пам’ятки сакральної архітектури: головний греко-католицький храм України – Собор Св. Юрія, головний римо-католицький храм – Латинську катедру, ренесансно-барокову усипальню XVII ст. – каплицю Боїмів, барокові католицькі храми – костел Єзуїтів, Домініканський Собор, монастирний комплекс Бернардинів, єдиний храм Вірменської апостольської церкви в Західній Україні – Вірменський собор; та багато інших оригінальних сакральних споруд з живописними настінними розписами, збереженими давніми фресками та вітражами. Ви дізнаєтеся, де видавалися перші друковані книги в Україні, Вам розкажуть неймовірні історії про монаші скрипти та підземелля, познайомлять з сакральними роботами львівського Мікеланджело – Іоана Пінзеля, повідають правдиві історії з життя релігійних історичних осіб, розкажуть та покажуть як божественне єднається з містичним, та ще багато іншої, не менше пізнавальної та захопливої інформації. 

Екскурсії Львів ціна

Початок: 13:00  (щосуботи та неділі).

Тривалість екскурсії:  3 год

Вартість екскурсії в складі збірної групи  (дорослі/діти до 13 років): 150/100 грн/ос.

Вхідні квитки:   від 20  грн/ос.

Також екскурсію можна замовити індивідуально. Вартість – від 300 грн/год. Вартість в період високих дат (великодньо-травневі та новорічно-різдвяні свята) може змінюватися. Мінімальне замовлення – 2 год.

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

comments powered by HyperComments