ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Пішохідна екскурсія Храмами Львова

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
100 грн
Тривалість екскурсії: 2,3
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Екскурсії Львів ціна Не дарма Львів називають полікультурним містом, адже за всю його історію тут жили і творили не лише українці, а й євреї, поляки, вірмени, німці, росіяни. Історичним прикладом цього є збережені храми різних конфесій Львова, більшість з них є діючими й по сьогодні. Дізнайтесь більше інформації на екскурсії по Львову.
Тривалість екскурсії:  2 год. 30 хв.
Вартість екскурсії в складі групи з дорослого/дитини до 13 років:  100/80 грн/ос.

Відвідайте разом з нами ці збережені пам’ятки сакральної архітектури: головний греко-католицький храм України – Собор Св. Юрія, головний католицький храм – Латинську катедра, ренесансно-барокова усипальня середньовічних багатіїв Боїмів – каплиця Боїмів,

Екскурсіїї Львів, ціна православні монастирі – чоловічий Онурфіївський і жіночий Преображенський монастирі, барокові католицькі храми – костел Єзуїтів, Домініканський Собор, монастирний комплекс Бернардинів, вірменський храм – Вірменська церква, синагога Під Золотою Розою та багато інших оригінальних сакральних споруд з живописними настінними розписами, збереженими давніми фресками та вітражами. Ви дізнаєтеся, де видавалися перші друковані книги в Україні, Вам розкажуть неймовірні історії про монаші скрипти та підземелля, Екскурсії по Львову ціна познайомлять з сакральними роботами львівського Мікеланджело – Іоана Пінзеля, повідають правдиві історії з життя релігійних історичних осіб, розкажуть та покажуть як божественне єднається з містичним, та ще багато іншої, не менше пізнавальної та захопливої інформації.

Вхідні квитки:   від 20  грн/ос.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Також екскурсію можна замовити індивідуально. Вартість – від 300 грн/год. Вартість в період високих дат (великодньо-травневі та новорічно-різдвяні свята) може змінюватися. Мінімальне замовлення – 2 год.

comments powered by HyperComments