ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія-квест для дітей Знайдіть свого Лева

Оголошено розшук львівських левів! Знайди лева- отримай приз!

А чи знали Ви, що у Львові налічуються близько 4, 5 тисяч левів? Високі, ставні, маленькі, сидячі, з кучерявими головами, з усмішками, з великими лапами, з кольоровою шерстю, з крилами… Не хватить і тижня у Львові, аби побачити всіх цих левів-красенів! Цей благородний звір став уособленням Львова ще з часів заснування міста князем Данилом Галицьким. Відтоді левів почали зображати на львівських будинках, фонтанах, пам’ятниках. А найстаріші з них – стали повноправними господарями та захисниками Середньовічного Львова, загадково виглядаючи зі стін будинків на прохожих людей. Сумно дивляться вони Вам вслід, ніби говорячи: “Стій!..Озирнись. Підніми голову і подивись на мене. Це я оберігаю твою історію, історію твого Львова!”

А скільки левів – стільки і історій! Хоча б згадати про двох львівських левів-побратимів, які живуть на різних вулицях Львова, але все-одно, з певних історичних причин, є нероздільними. Що символізують ці леви? А чи чули Ви про лева-веселуна, який завжди посміхається до перехожих. Що так забавляє цього львівського кам’яного звіря? Ну і, напевно, Ви колись бачили у Львові кавового лева. А чи насправді він любить львівську каву?.. А чи знаєте Ви, що Львів славиться своїми левами-кравцями? Можливо Ви чули, що львівська площа Ринок має своїх закоханих левів?

Ще більше історій та легенд! Ще більше вражень та емоцій! Ще більше позитиву та сміху! Ще більше пригод та перепитій! Андреоллі-тур розпочинає облаву на львівських левів! Знайдіть лева, дізнайтеся його секрет, та отримайте винагороду!
Всіх сміливих, допитливих та непосидючих відкривачів, маленьких дослідників Львова, та невтомних ентузіастів запрошуємо на львівську квест-екскурсію “Знайдіть свого Лева”!

дитячий квест у львові

Як проходить квест-екскурсія?

Наший гід-розповідач пропонує зазирнути у невеличку шпаринку історії Львова… Він розкаже лише дещицю з історії львівських левів. Слід бути дуже уважним слухачем та спостерігачем! Бо кожне слово Вашого гіда – це малесенький ключик до розгадання львівської квест-загадки. Розгадавши її – Ви зможете відшукати потрібного Вам лева зі Львова. Чим більше розгаданих завдань, тим ближчий до Вас останній львівський лев, який допоможе здобути перемогу.

Після закінчення екскурсії-підказки по Львову, група ділиться на дві команди. Кожну команду очолює капітан, якого група повинна собі обрати. За кожною командою спостерігає екскурсовод-супроводжуючий. Саме він допомагає учасникам львівського квесту у розгадуванні завдань та, звичайно, роздає завдання дітям, контролює квест та веде свою команду до переможного фінішу.

Квест-пошук відомих львівських левів є пішохідним та прив’язаний виключно до центру Львова – його історичної частини. Для кожної команди гравців виділений рівний час – 30 хвилин, аби дійти до фіналу, та знайти останнього фінішного львівського лева.

Перегляньте фото-звіт заходу та мерщій шукати левів!

Умови та вартість екскурсії-квесту .

  • По маршруту на Вас чекають різні завдання та загадки, щирі емоції від гри, пошук львівських левів, а також переможці. Команда-переможців нагороджуються солодкими подарунками та грамотами!
  • Вартість квесту: від 70 грн/ос. Мінімальна кількость учасників 20 осіб.
  • Тривалість заходу: екскурсійна частина: 1 год., квест: до 30 хв.
  • У вартість входить: екскурсійний супровід гідом-львовознавцем, допомога супровджуючого для кожної команди під час квесту, роздатковий матеріал, солодкі подарунки зі Львова.

Екскурсія Львовом – оберіть свою!

Не втрачай пригодницького духу – вирушай до Львова на пошуки львівських левів!

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments