ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія по Личаківському кладовищу

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
300 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Що подивитись у Львові. Ексурсія про Львів

Чому слід відвідати цей музей? 

Містика і божественність, романтика і готика, гармонія і елегійна тиша, – все це Ви можете відчути і побачити на Личаківському кладовищі, славнозвісному Львівському Некрополі, відвідавши нашу екскурсію у цю місцину.

Екскурсії по Львов. Каталог ціна фотоВ будь-якому випадку екскурсія по Львову не буде повноцінною без Личаківського цвинтаря.

Цвинтар-меморіал, цвинтар-історія, цвинтар культури – саме так можна описати Личаківське кладовище-музей, яке по праву вважається одним з найстаріших і найпомпезніших місць поховань у всій Європі. На понад 40 Га землі міститься більше 3 тис. різнонаціональних поховань, більшість з яких – це надгробок, усипальня чи каплиця відомих людей, чиї імена увійшли в історію міста. На кладовищі поховані відомі історики, культурні діячі, архітектори, славнозвісні письменники і поети, громадські активісти, воїни, політики, композитори і співаки. Тут знайшли своє місце: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Володимир Івасюк, Іван Труш, Ірина Вільде, Станіслав Людкевич, Марія Конопницька, Габріелла Запольська, Кароль Шайноха, Кос-Анатольський та багато інших. Ви також матимете можливість оглянути кілька військових меморіалів, у тому числі – місце польських поховань “Орлята”, меморіал Воїнів УПА та “Марсове поле”. Сакральні скульптури, пишні усипальні і старовинні родинні каплиці – Вас не залишать байдужими!

Де та коли?

  • Вартість екскурсії:  від 300 грн/год. (мінімальний час замовлення – 2 год.).
  • * Вартість в період високих дат (великодньо-травневі та новорічно-різдвяні свята) може змінюватися.
  • Час та місце зустрічі: за домовленістю.
  • Вхідний квиток 50 грн/дорослі, 30 грн/студенти і діти.

Каталог Екскурсії по Львову ціна >>>

comments powered by HyperComments