ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Відомі масони і масонські ложі Львова

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 2 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Екскурсія Відомі масони і масонські ложі Львова

Хто ж такі, ці Львівські масони?

Масони – це люди, зазвичай з інтелектуального світу, які прагнули нести свої нові знання у маси, вони культивували абсолютно відмінні від усталених норм принципи розвитку суспільства, виховували новий толерантний прошарок соціуму, розвивали науку і поширювали «скандальні ідеї буття». Якщо коротко, то масони прагнули змінити світ до кращого. І своїми прагненнями вони дуже лякали існуючі панівні общини і державні лади. Відтак, всі масонські справи відбувалися «за кулісами», тобто – приховано.

Що цікаво. Подейкують, що саме представники масонської організації великою мірою спровокували Велику Французьку революцію. Також їм «приписують» Лютневий переворот у Росії у 1917 році. Ба, навіть – кажуть, що сам Ленін таємно ходив на їхні зібрання…

Що ж до львівських масонів, то, як підказує нам історія, це були люди з високих кіл суспільства: професура університетів, письменники, громадські діячі, відомі особи з тогочасного «шоу-бізу». Є підстави стверджувати, що до львіських масонів належали такі відомі персони Львова, як: український «каменяр» Іван Франко, публіцист та історик Михайло Драгоманов, власник Кайзервальду – Льонгшампф де Бер’є, драматург Олександр Фредро, польський король Ян III Собеський, голова Центральної Ради УНР Михайло Грушевський… Також, ймовірно, до общини львівських масонів належали навіть місцеві священнослужителі – греко-католицькі священики. Найвідоміший представник з львівського духовенства, який відвідував масонські зібрання, це був директор духовної семінарії у Львові – Михайло Щавницький.

Більше про відомих масонів Львова Вам розповість наш секретний гід, справжній викривач львівського масонства. Скільки масонів було у Львові на час розквіту їхніх таємничих організацій? Чи могли бути масонами жінки? Коли вперше у Львові з’явилися масони, та як вплинули на місто загалом? Чи існують масони у Львові і дотепер? Якщо так, то чим вони займаються? Відповіді на всі ці запитання Ви почуєте під час нашої екскурсії «Відомі масони і масонські ложі Львова».

Де відбувалися і як називалися зібрання масонів у Львові? Мабуть, всім нашим допитливим туристам знайома така львівська ресторація – як «Масонська Ложа». Аби потрапити туди, Ви маєте пройти через секретну кімнату одного «львівського безумця», мило потеревенити з ним, і тільки тоді Вас впустять до цього ресторану. Під час екскурсії Ви дізнаєтесь що спільного має ця відома львівська кнайпа з реальними масонськими організаціями Львова.

Історія Львова нам дає підказки, що масони дійсно збиралися у Львові. І, навіть, мали декілька своїх таємних організацій та засекречені місця проведення всіх своїх масонських зібрань. Львівська масонська ложа «Трьох Богинь», ложа «Всевидячого Ока», масонське об’єднання «Нова Польща», ложа «Трьох Штандартів», масонська організація «Фенікс до круглого Столу», ложа львівських масонів «Досконалої Рівності», ложа «Трьох Корон Галичини», ложа «Трьох білих Троянд»… І це не весь перелік масонських лож Львова, що, до речі, можливо діють і досі!

Що цікаво. Деякі масонські ложі були псевдомасонськими організаціями. Вони мали на меті або викрити справжніх масонів і здати їх уряду, або ж – створювати штучний ажіотаж і приписувати собі заслуги інших львівських масонських лож. Такою псевдоложею у Львові була ложа «Трьох Білих Троянд».

Хто ж заснував першу масонську ложу у Львові і як вона називалася? Що потрібно було зробити, аби вступити до масонської ложі? Де у Львові найчастіше проводилися такі масонські зібрання? Які знаки на львівських будинках могли вказувати, що тут відбуваються засідання масонів? Якими внутрішніми правилами користувалися масони Львова? – Ми готові з Вами поділитися цією секретною інформацією під час нашої екскурсії «Відомі масони і масонські ложі Львова».

Містика, легенди, цікаві факти, трохи масонського гумору – і ця екскурсія Львовом запам’ятається Вам надовго!

 

Рекомендована тривалість екскурсії: 2-3 год.
Вартість: 400 грн/1 год для 1-4 осіб з україномовним гідом.

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

 

comments powered by HyperComments