ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Палаци Львова

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому слід відвідати  тематичну екскурсію по Львову про архітектурні стилі?

Бароко, ренесанс, історизм, неоготика, класицизм… – далеко неповний перелік що Ви почуєте.   Та найбільше вражає Львів своєю палацовою культурою, розкішною забудовою XVI-XIX сторіччя. Це є колишні пишні маєтки, родові будинки, літні резиденції багатих графів і князів. Львівські палаци дивують не тільки своєю зовнішньою розкішністю, але й багатством інтер’єрів, більшість яких функціонують як картинні галереї, історичні музеї, навіть – як ресторани та готелі.Пропонуємо Вам разом з нашим кваліфікованим гідом пройтися вузенькими львівськими вулицями та помилуватися цією палацовою окрасою Львова, послухати безліч романтичних та загадкових історій про багатих власників львівських палаців, а також дізнатися кілька традиційних легенд, пов’язаних з будівництвом того чи іншого львівського палацу. І нехай краса надихає Вас!

Опис об’єктів: 

Екскурсія по палацах львоваРозпочнеться подорож Львовом з оглядин  палаців, що на площі Ринок, їх тут «виросло» чи не найбільше на весь Львів. Палац-красень Бандінеллі – зразок забудови пізнього ренесансу, колись належав флорентійцю Бандінеллі, від чого й пішла назва палацу. Далі по сусідству – Палац Корнякта єдиний будинок в Україні, якому належить кімната-музей в стилі світської готики та стовп ганьби. Славиться цей палац Львова також історичною подією, яка змінила відносини Росії і Польщі 1686 року…
Екскурсія по палацах львоваДалі прямуєте до Палацу латинських архієпископів – одного з найстаріших палаців Львова, який впродовж всього свого існування аж до радянських часів належав львівському духовенству. Поруч – Палац Любомирських – класичний львівський бароковий палац, колишня власність Станіслава Любомирського, великого польського князя, державного діяча і мецената. Трохи пішої прогулянки – і Ви вже біля львівського Палацу римо-католицьких архієпископів, осередок римо-католицької Церкви в Україні. У стінах цього палацу побував сам Папа Римський.  Поруч, як рукою подати – Палац губернаторів та Будинок Галицького намісництва, справжні королівські резиденції, до яких кожен день ходить на роботу львівський губернатор. Поблизу ще один львівський маєток – Палац Дідушицьких. Чим відомий цей палац, дізнаєтесь на під час екскурсії.

Екскурсія по палацах львоваЩе трохи піших зусиль – і Ви опиняєтесь на території Палацу Бесядецьких, єдиний львівський палац садибного типу. Далі Ви оглянете палаци-вілли: Палац Сєменських-Левицьких та Палац Туркулів-Комелло. З першим будинком пов’язана містична легенда про двох братів-розбійників, які ще досі блукають будинком у пошуках «здобичі», а з другим будинком – ім’я «Miss Polonia», 1930 року, акторки Софії Батицької.
Екскурсія по палацах львоваДалі на Вас очікує відвідування справжньої палацової вулиці Львова – вулиці Коперника. Тут розміщені: Палац Потоцьких, колишнє сімейне угіддя знаменитого львівського роду Потоцьких;  Львівський Лувр – Палац Сапєг, по праву розкішний будинок-побратим Палацу Потоцьких; та сімейний будинок графів Бєльских, споруджений в стилі академічного модерну.
Екскурсія по палацах львоваОстанні на Вашому шляху – це Палац-арсенал Сенявських, єдиний фортифікаційний палац Львова, та Палац греко-католицьких митрополитів, більш відомий як Митрополичі Палати, що належать церковній греко-католицькій громаді Львова.
Ми Вам гарантуємо, що легка втома Ваших ніг буде повністю компенсована приємними враженням від побаченого і почутого на цій екскурсії!

Рекомендована тривалість екскурсії: 4 год (мінімальна тривалість – 2 год).

Де та коли? 

  • Місце та час зустрічі: за домовленністю.
  • Вартість екскурсії для індивідуальних туристів (1 до 5-ти осіб):  300 грн/год.
  • Вартість вхідних квитків (дор./дит.): Палац Потоцьких – 90/студенти–50 грн/для дітей і пенсіонерів – 20 грн, Італійський дворик – 10/5 грн.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments