ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Гуцульські Карпати і Буковель (2 дні)

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
995 грн
Тривалість екскурсії: 2 дні/1 ніч
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Почути звук гуцульської трембіти, налюбуватися карпатськими краєвидами, скуштувати смачної західноукраїнської кухні, познайомитися зі справжніми місцевими гуцулами, оглянути старовинні музеї , етно-садиби і унікальні дерев’яні церкви, а ще – навчитися танцювати «гуцулку»«коломийку» і «решето» під час веселої Гуцульської забави І все це у 2-денному турі зі Львова Гуцульські Карпати і Буковель.


Рогатин, Яремче, Буковель, Верховина, Криворівня гостинно чекають на Вас, друзі! Запрошуємо у гарний тур Гуцульщиною – країною високих гір, широких полонин і привітних та веселих гуцулів.

Вартість туру «Гуцульські Карпати і Буковель»: 995 грн/дорослий і 895 грн/дитина до 12 років включно.

Діти до 6 р. у супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі і додаткового ліжка під час проживання – можуть їхати безкоштовно.

План 2-денного туру зі Львова «Гуцульські Карпати і Буковель», літній варіант:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею хати-стаї) – Великий Ясенів (обід) – Криворівня (огляд гуцульської церкви та дегустаційного музею “Дідова аптека”) – Верховина (споживання живого пива) – Львів (повернення до 23:55).

Увага! На час воєнного стану екскурсійний маршрут 2-го дня буде дещо змінений. Повернення автобуса до Львова буде орієнтовно до 22:00 (повертаємося до комендантської години).

Дати виїздів: 
14.05,  21.05,  28.05
1.06,  4.06, 11.06,  12.06,  15.06,  18.06,  25.06,  26.06,  27.06,  29.06
2.07, 9.07, 13.07, 16.07, 23.07, 27.07, 30.07

У зимовий період (з початку листопада до кінця березня) тур проводиться за зміненим маршрутом, зимовий варіант:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Галич (екскурсія Галицьким НПП) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, огляд музею хата-стая, вечеря та Гуцульська забава) – Верховина (поселення в гуцульських садибах зеленого туризму о 21:00).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, обід, катання на лижах, вільний час) – Львів (повернення до 22:30).


У вартість туру 995 грн входить:
– проїзд автобусом туристичного класу;
– проживання;
– супровід гіда-екскурсовода;
– екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
– страхування на час подорожі.

У вартість туру НЕ входять: вхідні квитки, харчування і Гуцульська забава.

Вартість вхідних квитків:
– церква Св. Духа в Рогатині: дорослі і пенсіонери – 50 грн, студенти – 15 грн, діти – 10 грн;
– підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний – 150 грн, пенсіонери і діти до 12 років – 100 грн;
– екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 35 грн;
– музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн, учнівський – 25 грн;
– музей “Хата-стая”: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн,  учнівський – 25 грн;
– музей “Дідова аптека”: загальний, пенсіонери і студенти – 45 грн (дегустують настоянки і чай), учні – 35 грн (дегустують сиропи і чай).

Харчування у турі:
Сніданок в 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 120 грн.
Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість 120 грн.
Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість 80 грн.
Обід в 2-й день – в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля, сметана), гуцульський борщ (білий буряк, копчені реберця, сметана), кулеша з м’ясом, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 130 грн.

Під час Гуцульської забави на Вас чекають:
– страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав;
– співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
– майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
– гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
– посвята в гуцули;
– і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 200 грн/особа.
Вартість участі в забаві без вечері – 80 грн.

УВАГА! Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

ЗАБРОНЮВАТИ 2-ДЕННИЙ ТУР ЗІ ЛЬВОВА “ГУЦУЛЬСЬКІ КАРПАТИ + БУКОВЕЛЬ” +380676742426 (Viber/Telegram/WhatsApp)

Вибрати інший тур зі Львова можна тут 


• Оплата туру
1. Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).
2. Оплатити замовлення можна в офісі або на банківський рахунок (банківські реквізити надсилаються за вимогою).

• Місця в автобусі
1. Місця в автобусі розподіляються в залежності від часу замовлення: чим раніше замовлено тур, тим ближче розташовані місця до переду автобуса.
2. Точне розташування місць в автобусі повідомляється керівником групи при посадці в автобус.

• Інфо-лист
Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією надсилаємо за 2-3 дні до початку туру.

comments powered by HyperComments