ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Велика золота підкова Львівщини (1 день)...

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 9:00-19:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Унівський монастир. Екскурсії зі ЛьвоваОб’єкти: замок-палац у Старому Селі, Свірзький замок, Олеський замок, Підгорецький замок, Золочівський замок.
Вартість екскурсії в складі групи: 400 грн/ос. *Тривалість маршруту: 10 годин.
Протяжність маршруту: 220 км (з екскурсійним супроводом).
Час та місце збору: 8:40, на площі Галицькій, біля пам’ятника королю Данилу Галицькому.

Увага!
Групові тури тимчасово не відбуваються.
Тур можна замовити лише в індивідуальному порядку.

Екскурсії по Львову >>>

Тур “Велика Золота Підкова Львівщини” – це чудова мандрівка по наймальовничіших 5-ти замках Львівської області: екскурсія замком-палацом у Старому Селі, Свірзьким, Олеським, Підгорецьким та Золочівським замками.
На екскурсії “Велика Золота Підкова Львівщини” Ви побачите у всій красі замкову велич Львівського краю, побуваєте у його найміцніших та найпотаємніших мурах, почуєте безліч веселих і сумних історій про колишніх королів та герцогинь, поринете у середньовічний побут і стиль життя шляхетської знаті, а ще – отримаєте чудовий настрій, багато позитивних емоцій та колоритного спілкування з нашими гідами. 

Вартість вхідних квитків: 
Олесько
– для дорослих: 90 грн.
– для дітей і пенсіонерів: 20 грн.
– для студентів: 60 грн.
Підгорецький замок
– для дорослих: 60 грн.
– для дітей і пенсіонерів: 20 грн.
– для студентів: 30 грн.
Золочів
– для дорослих: 90 грн.
– для дітей і пенсіонерів: 20 грн.
– для студентів: 60 грн.
Свіржський замок 
– для дорослих: 15 грн.
– для дітей: 5 грн.
– для студентів та пенсіонерів: 10 грн.

Харчування: за бажанням – повноцінний комплексний обід в замковому ресторані Олеського або Золочівського замків по вартості від 120 грн/ос.

Тур є нерегулярним і відбувається тільки у період високого туристичного сезону.

Детальніше:
Старосільський замок — перший замок-палацЗамок в Старому селі. Екскурсії зі Львова на нашому шляху. Унікальна пам’ятка для української держави, один з найбільших палаців в Україні та й у Галичині. Лише у межах стін замок займає площу понад два гектари. Збереглися, щоправда, тільки оборонні мури з 1642 року, які були настільки потужними і міцними, що взяти їх не посміло ані козаче військо, ані татари, які 1672 року здобули майже всі фортеці Західної України.
Свірзький замок – міцний оборонний замок вСвіржський замок. Екскурсії зі Львова селищі Свірж (Перемишлянський район), існування якого значиться в історичних анналах ще з 1530 року, коли ним опікувалися шляхтичі Свірзькі. Незважаючи на свою міць, замок був неодноразово захоплений і спалений: спочатку козаками, а згодом – і татарами. І лише у 17 столітті відомий галицький фортифікатор Павло Гводзицький (його рукам належать роботи захисних мурів двох львівських арсеналів: Королівського і Сенявського) перебудував і укріпив замок, вигляд якого Ви можете побачити і досі.
Олеський замок — один з найдавніших в Україні таОлеський замок. Екскурсії зі Львова перший на її території замок-музей, на сьогодні – замок-галерея, філія Львівської галереї Мистецтв. Олеський замок є вдалим прикладом оборонних споруд 13-18 століть: протягом всього свого існування служив не тільки надійним сховищем від навали чужинців, але й мальовничою резиденцією та улюбленим палацом свого короля – Яна Третього Собезького. Замок, що впродовж свого існування зазнав чималих руйнацій, виховав не одне графське, шляхетське та королівське покоління, зберігає в собі тисячі правдивих історій та фактів, доказом яких є замкові експонати, речі, які зберігають саму історію Олеського замку.
Підгорецький замок — без перебільшення, найгарнішийПідгорецький замок. Екскурсії зі Львова палац Західної Україні, який, однак, вже 15 років перебуває на реставрації. Цей приклад ренесансної палацової фортифікації без найменшого сумніву завоював ім’я Львівського Версалю. Збудований Палац у Підгірцях в період 1635-1640 рр. за найкращими зразками французької архітектурної моди з оригінальним бастіонним поєднанням. Розділений на декілька тематичний покоїв: Китайський, Золотий, Лицарський, Зелений, Дзеркальний, Мозаїчний. Замок був перлиною української замкової архітектури та попри свою пишність і красу, тут оселилася не одна сумна і загадкова історія, історія кохання і зради…

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>
Золочівський замок — один з трьох Золочівський замок. Екскурсії зі Львованайбільш збережених у Європі, замок-заповідник, музейний представник Львівської галереї Мистецтв. Постав замок у 1634 році як королівське обійстя Яна Третього Собезького, та за часи свого існування слугував не тільки королівською резиденцією, але й фортецею, панською садибою, навчальним закладом, ба навіть – тюрмою. На своїй території має архітектурні елементи китайської культури, що було модним плануванням на той час, зокрема, вражаючим є діючий Китайський палац з цінними музейними експонатами культури Китаю, Єгипту, Шумеру, Японії, Індонезії, Індії, Туреччини та Персії.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Основні правила та рекомендації для туристів

Свіржський замок. Екскурсії зі ЛьвоваЗамок в Старому селі. Екскурсії зі ЛьвоваЗолочівський замок. Екскурсії зі ЛьвоваПідгорецький замок. Екскурсії зі ЛьвоваОлеський замок. Екскурсії зі Львоваекскурсії замки, ескурсія олеський замок, екскурсії зі львова

*Збірні екскурсії формуються тільки в високий туристичний сезон. В інші дати тільки індивідуально під запит. Вартість уточнюється.

comments powered by HyperComments