ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Срібна підкова Львівщини (1 день)

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 9:30 – 18:30
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Замок в Старому селі. Екскурсії зі ЛьвоваЧому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Срібна підкова Львівщини”? 

Об’єкти: замок у Старому Селі, Унівська лавра, Свірзький замок, Поморянський замок*.

Унів. Екскурсії зі ЛьвоваЦе екскурсія так званою “Срібною підковою Львівщини”. Пропонуємо Вам оглянути три замки та монастир-фортецю, що входить до найбільших та найцікавіших пам’яток архітектури краю. Кам’яна велич та доблесна історія – таким наш край залишиться у Вашій пам’яті після відвідин цієї екскурсії.

Свіржський замок. Екскурсії зі Львова Старосільський замок — унікальна пам’ятка для нашої держави, один з найбільших в Україні та наймасштабніший у Галичині. Лише у межах стін замок займає площу понад два гектари. Збереглися, щоправда, лише оборонні мури з 1642 року, які були настільки потужними і міцними, що взяти їх не посміло ані козаче військо, ані татари, які 1672 року здобули майже всі фортеці Західної України. Огляд з гідом збереженої частини замку.

Під час мандрівки ми побуваємо також у напрочуд мальовничому та романтичному Свірзькому замку, що розмістився на горі Белз. Замок, забудова якого датована 1530 р., належав шляхетному роду князів Свірзських, а згодом – перейшов у власність графа Олександра Центера. Родина останнього володіла замком аж до середини 19 століття. І саме граф Центер надав замку сучасного виду, перепланувавши будівлю на власний манер. Зовнішній огляд замку та замкових угіддь.

Наступний об’єкт в нашій екскурсії – надзвичайно неприступна монастир-фортеця Унівська Лавра. Унівська Лавра – це один з найстаріших монастирних комплексів в Україні. Цією святинею опікувався сам Андрей Шептицький, а Іван Вишенський тут написав своє відоме «Посланіє до стариці Домнікії». Зараз Унівська Лавра – це є діючий монастир та одне з головних паломницьких місць в Західній Україні. Разом з гідом група оглядає територію лаври, відвідує Музей старовинних ікон та прогулюється парко-садом. Вільний час на обід.

Поморянський замок. Екскурсії зі ЛьвоваОстаннім на нашому екскурсійному шляху буде Поморянський замок. Ця замкова забудова складається з декількох корпусів, які займають понад 1 гектар площі. На превеликий жаль, замок щороку піддається великій руйнації під впливом дощів та вітрів. Однак Поморянський замок є унікальною пам’яткою архітектури з величними уціліллими вежами та цікавою понадсімсотлітньою історією.  Зовнішній огляд замку та замкових угідь.

Екскурсія замками Львівщини – Велика золота підкова Львівщини.

Де і коли? 

  • Вартість екскурсії – 400 грн/ос. в складі збірної групи*
  • Тривалість маршруту – 8 годин.
    Протяжність маршруту – 200 км.
    Час та місце збору – 9:40, на площі Галицькій, біля пам’ятника королю Данилу Галицькому.

Вартість вхідних квитків: Свірзький замок – 5 грн для дорослих і дітей;  музей ікон (Унівська Лавра) — дор./діти — 8/4 грн/ос.
Харчування:  в їдальні Унівської Лаври, страви на Ваш смак і вибір.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

Екскурсії по Львову >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

Свіржський замок.Свіржський замок. Екскурсії зі ЛьвоваСвіржський замок. Екскурсії зі ЛьвоваСвіржський замок. Екскурсії зі ЛьвоваЗамок в Старому селі. Екскурсії зі Львова Унівська Лавра. Екскурсії зі ЛьвоваЗамок в Старому селі. Екскурсії зі Львова Унівська Лавра. Екскурсія зі Львова

* Збірні екскурсії формуються тільки в високий туристичний сезон. В інші дати тільки індивідуально під запит. Вартість уточнюється.

comments powered by HyperComments