ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Шляхами Львівської Книги

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
300 грн
Тривалість екскурсії: 3
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Львівські книги – душа Львова.

Ми хочемо Вас здивувати. Здивувати і надихнути Львовом, містом кардинально іншим від того, з яким Ви вже напевно знайомі… Ми хочемо розказати Вам, що у екскурсійному Львові можна побачити не лише красиву архітектуру, старовинні храми, вузенькі вулички і десятки тематичних кафе… У нашому Львові, культурно багатому місті, ми розкажемо Вам, де зберігається його душа, де ховається енергія і воістину Велика Магія, яка манить всіх мандрівників до Львова, як магніт. І цим магнітом, запевняємо ми, є його Книги! Львів – це місто, яке зберігає десятки унікальних книг і рукописів, яке живе і живиться з книжкового різноманіття, яке пишається кожною буквою, надрукованою у Львові…

Львів – місто літератури ЮНЕСКО.

екскурсії у Львові, екскурсії ціна, книжковий ярмарок, бібліотеки у ЛьвовіСаме такий статус: «Львів – місто Літератури ЮНЕСКО», отримало місто Лева у 2015 році. І цей факт ми тричі підтвердимо Вам під час нашої «книжкової екскурсії» Львовом! Ваш кваліфікований гід-поціновувач львівської книги, покаже Вам місця, де витає і манить до себе магічний запах старого чорнила на пожовтілих книжкових сторінках. Він розкаже, де у Львові можна купити  унікальні примірники львівських стародруків, проведе Вас у вишуканий та інтелігентний світ видавничого мистецтва Львова.

Шляхи Львівської книги – це унікальний екскурсійний маршрут, під час якого на Вас чекає знайомство з трьома популярними книжковими локаціями Львова та безліч цікавих та веселих переповідок про відомих львівських видавців і книголюбів. Ну що ж, помандрували!

Книжковий секон-хенд, Іван Федоров і Львів.Екскурсії у Львові, ціна екскурсій, пам'ятник Івану Федорову, книжковий ярмарок

Можливо Ви вже чули, що Львів – це місто, яке «тримає першість» серед багатьох європейських міст у винахідництві, мистецтві, та й, заодно, у книгодрукуванні. Саме у Львові була видана перша друкована книга в Україні: «Апостол» з’явився 1574 року з-під дбайливих рук відомого першодрукаря Івана Федорова. Сьогодні Львів зумів зберегти не лише унікальний примірник цієї старокниги, але й вшанувати відомого видавця величним пам’ятником.

Пам’ятник Івану Федорову, що розмістився в центрі Львова, приховує в собі чимало легенд, які з радістю Вам повідає наш гід-книгознавець під час екскурсії «Шляхами Львівської книги». Саме під час цієї екскурсійної мандрівки Львовом Ви також почуєте, як гранітний Батько «Апоcтола» став покровителем справжнісінького букіністичного секонд-хенду у Львові. Що тут можна придбати, що – обміняти, а на що – просто з цікавістю подивитися, – все це слухайте у розповідях нашого львівського «книжкового гіда».

Від Львівського метро – до Музею Книги у Львові.

Ще одна цікава історична локація, яку ми включили у екскурсію книжковим Львовом, це є Музей Книги у Львові. Будівля музею є ніби неорганічною, квадратною сірою «коробкою», та й, зрештою – мало кому зрозумілою прибудовою на території розкішного Палацу Потоцьких… Ви, мабуть, не повірите, але… – з цього сірого цегляного будиночку мала розпочатися історія Львівського метро! Як там опинилися старовинні унікальні книги та рукописи, розкаже Вам під час екскурсії «Шляхами Львівської книги» наш екскурсовод-книгознавець.

Ви тільки уявіть: потемнілі старовинні рукописи та першодруки, гравюри, коштовно оздоблені обкладинки напрестольних Євангелій, вузькошрифтне Євангеліє, перші видання «Апостола», «Букваря», «Острозької Біблії» Івана Федорова, «Требник» Петра Могили та багато інших  унікальних для видавничого світу книг, Ви побачите на власні очі, під час нашої екскурсії «Шляхами Львівської книги».

Не оминемо ми в нашій екскурсійній прогулянці Львовом і розповідей про знаний щорічний Львівський Форум Видавців. Чому він став головною книжковою подією України, та яких авторів він нам відкрив, що рекомендує читати та коли можна його відвідати, – про це, і не тільки, говоритимемо з нашим допитливим гідом-книголюбом.

Львівський книжковий Гоґвортс, де це?

СпрЕкскурсії Львів, екскурсії у Львові, екскурсії ціна, книжковий ярмарок Львівавжнім магічним книжковим осередком, таким собі Другим Львівським Гоґвортсом (Про Перший Львівський Гоґвортс ми теж обов’язково поговоримо. Ба, навіть, якщо пощастить – потрапимо всередину.) є Наукова Бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка. За 400 років свого існування Франкова Наукова Бібліотека  здобула почесне звання найстарішої книгозбірні України. Та й не дивно, адже її книжковий фонд перевищує 3 млн друкованих і писаних одиниць, до яких входять: стародруки, інкунабули, палеотипи, картографії, старовинні рукописи латинською, німецькою, польською та східними мовами, антикварні монети і медалі.  І немає кінця-краю тому книжковому раю…

Тут можна загубитися… 

Загубитися…і знайти себе десь у 16 столітті, посеред старовинної площі Ринок, якою ходять купці, магнати, перекупки…

Ще більше про львівську книжкову магію у прямому і переносному значенні цього слова, Вам розповість наш гід-книголюб під час екскурсії «Шляхами Львівської книги».

Отож, львівські книжкові історії чекають на Вас!

Вартість екскурсії: від 300 грн/1 год для 1-4 осіб.

Тривалість екскурсії: 3 год.

Вартість вхідних квитків: 15 грн – Музей Книги.

Забронювати екскурсію можна:

– в туристичному офісі: площа Ринок, 29, у дворику – ТК «Андреоллі-тур»,

– в телефонному режимі: +380676742426, +380506223151, +380637272477

comments powered by HyperComments