ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Фотоподорож до Львова

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
800 грн
Тривалість екскурсії: 1
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому Вам варто замовити послуги фотографа у Львові?

Як прекрасно повертатися з гарної подорожі та екскурсії по Львову  і вести з собою цілий поїзд спогадів: про чарівне місто, про веселих і добрих людей, про миловидні будинки, про дивакуваті пам’ятники, про кольорові вулиці і жовті вечірні ліхтарі… Ми пропонуємо Вам везти ці спогади не лише в думках, але й у Ваших сумках і валізах. Зробіть собі фото на пам’ять! Ніщо так не розвеселить Вас у рідній домівці, як фотографія, яку Ви дістанете з свого фотоальбому і згадаєте, як гарно і радісно Вам відпочивалось у Львові. Саме тут, у Галицькій столиці, Вас зустріне наш фотограф і зробить Вам найзахопливішу фотосесію історичними місцями Львова: кілька фотоспалахів — і ось Ви  замріяні у найвідомішій Львівській кав’ярні чи п’єте ароматний чай на одному з найвищих львівських дахів, а на іншому фото — Ви посміхаєтеся з карети, а ще на одному — присіли відпочити на королівський диван у Шляхетському Казино, а на іншому — обнімаєте бронзового львівського Броваря… Всі фотографії з Вашої фото-прогулянки Львовом впродовж декількох днів ми Вам відправимо на е-мейл або роздрукуємо і передамо прямісінько Вам в руки, чи надішлемо поштою до Вашого дому*. Наш фотограф гарантує якість і колорит фотографій!

Шукаєте подарунок для коханої людин до Дня Святого Валентина – подаруйте романтичну фотосесію Львовом! У нас також можна замовити подарунковий сертифікат на романтичну фотосесію.

Де та коли? 

  • Вартість послуг фотографа для компанії 1 до 4 ос. — від 800 грн/год.
  • Мінімальна тривалість — 2 години.
  • Місце зустрічі та час — по домовленності.

*Роздрук фото та відправлення поштою  – оплачуються додатково.

Пропонуємо також замовити індивідуального гіда, який не тільки познайомить з об’єктами, але й розповість про цікаві історичні факти. Вартість послуг гіда — від 300 грн/год.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments