ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Майстер-класи у Львові

Дорогі наші гості,  крім екскурсій  по Львову, пропонуємо з користю провести дозвілля у Львові та відвідати цікаві майстер-класи для дітей і дорослих: 

лялька-мотанкаТворчий майстер-клас “Лялька-мотанка”

Ще з давніх-давен, наші предки захоплювались різними майстер-класами, а особливо любили робити ляльки-мотанки. Коли приходило натхнення, те все, що було не придатне для використання йшло в діло. Різні стрічки, намистинки, дитячий одяг, квіти, клаптики сорочок, старі скатертини та інші текстильні речі. З цього можна зробити висновок, що лялька-мотанка – це річ з підручних матеріалів, яка не потребує додаткових витрат. На майстер-класі, Ви зможете ознайомитись з технікою виготовлення ляльок, а також отримати масу задоволення від цієї надзвичайно цікавої роботи. Ну і бонусом для Вас буде зроблена власноруч лялька-оберіг. Тривалість майстер-класу – 1-1,5 год. Мінімальна кількість осіб в групі – 10 ос. Вартість –  від 90 грн/ос. 

Творчий майстер-клас “Розпис писанок”

Протягом віків, українці мали традицію розписувати писанки, писанка, розпис писанки, майстер-клас з писанкиадже вони – це символ зародження життя. Писанкарство має ще дохристиянське походження, тому дуже важливо підтримувати цю традицію, щоб зберегти наші корені та духовний спадок. На майстер-класі, Вам розкажуть про різноманітні легенди, як виникло писанкарство, що означає той чи інший символ та колір. Ви пізнаєте, як правильно тримати писачок, виводити традиційні орнаменти, а наприкінці отримаєте,  виготовлений сувенір. Тривалість майстер-класу – 1-1,5 год. Мінімальна кількість осіб в групі – 10 ос. Вартість – від 100 грн/ос. 

майстер-клас з карамелі

 

Гастрономічний майстер-клас “Виготовлення карамельної цукерки”.

 • Купуючи смачні, яскраві карамельки, напевно, Ви не один раз запитували себе, як вони зроблені, якими фарбами розфарбовані, як вони набули такої форми. На майстер-класі, Ви зможете власноруч зліпити з теплої карамелі різноманітні форми (звірятка, квіти або просто скрутити карамель в трубочку і порізати на шматочки). Кондитер детально розкаже про техніку варіння, ліпнину, натуральні барвники та надзвичайні форми.
 •  
 • Є два варіанти, по рівню складності:
  – простіший – 150 грн/ос.
  – складніший – 200 грн/ос.
  Тривалість: 30-40 хв.

шоколадний майстер-класГастрономічний Майстер-клас “Шоколадний”

А чи хотіли б Ви відчути себе справжнім шоколатьє? Це можна зробити на майстер – класі, де Ви зможете освоїти технологію створення солодощів з білого та чорного шоколаду, а також зможете створити унікальний декор для кожної цукерки. Це чудове заняття, яке підійде як для дітей так і для дорослих. Завдяки таким навичкам, Ви легко зможете зробити цукерки в домашніх умовах і отримати новий кулінарний досвід. Мінімальна  кількість осіб в групі – від  10 ос

 • Вартість:
 • 300 грн – варіант майстер-класу з декоруванням та розфарбовуванням шоколадних тафель, тривалість: 1 год.
  450 грн – варіант майстер-класу з декоруванням шоколадних кошиків, тривалість: 1 год.

майстер-клас з марципанів Гастрономічний майстер-клас “Ліплення фігурок з марципану”

Марципан – це символ багатьох свят та ярмарків в Європі, адже він використовується для виробництва різноманітних десертів та в декоруванні виробів. На майстер-класі у Вас буде чудова нагода зліпити свого улюбленого героя з мультфільмів, кумира або просто веселу фігурку. Також Ви отримаєте цікаву інформацію про виробництво марципанів і яку користь вони несуть у житті. В кінці на Вас буде чекати приємний сувенір. Тривалість майстер-класу – 1 год. Мінімальна  кількість осіб в групі – від 5 ос. Вартість –  від 150 грн/ос .
*Тимчасово майстер-клас недоступний для замовлення. 

свічки майстер-клас

 

Творчий майстер-клас “Виготовлення свічок”

Воскова свічка – це символ тепла та благополуччя. Вона може зігріти, наповнити дім приємним ароматом або ж запалити радість в душі. Тому гарним подарунком, може стати свічка, а особливо та, яка зроблена своїми руками і в цьому Вам допоможе майстер-клас. Кожен учасник створить дві свічки: свічку-пірамідку з парафінових кольорових кубиків та свічку з вощини.
Тривалість майстер-класу: 1,5 – 2 години
Вартість: дитячий – 400 грн/особа, дорослі – 500 грн/особа.

Що ви отримаєте після майстер-класу:
– дві свічки, які наповнюватимуть світлом протягом понад 25 годин
– 5 % знижки на всі свічки у крамниці “Свічкова мануфактура” у день проведення майстер-класу

 *Вартість та дати проведення майстер-класів уточнюються додатково та бронюються завчасно.

comments powered by HyperComments