ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Львів романтичний

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

львів для романтиківЧому варто відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Львів романтичний”? 

Якщо закохуватися – то тільки у Львові! Це Вам скаже кожен подорожуючий, який хоча б раз мав нагоду побувати на екскурсії по Львову у цьому яскравому, насиченому романтикою місті.
лавка для закоханихМи радо допоможемо Вам втілити мрію в життя: подарувати своїй коханій половинці незабутню мандрівку місцями кохання, вулицями, на яких залишився відбиток правдивих історій відвертих почуттів, зізнань, любовних утіх і карколомних бурлескних перепитій. Чи знали Ви, що Львів має своїх Ромео і Джульєтту – ми розповімо Вам невигадану історію доленосного кохання і смерті молодого італійця Мікеліні і вродливої львів’янки Пелагії, розкажемо, що у Львові робила колишня найвродливіша жінка країни Гальшка Острозька і які почуття нею правили у цьому місті, поведемо Вас місцями любовних розваг знаменитого гульвіси Джакомо Казанови, повідаємо про невзаємне кохання короля Владислава IV, пояснимо, що спільного Львів має з таким поняттям, як мазохізм, розкажемо про три великих любові знаменитого львів’янина, величного українського письменника і поета – Івана Франка, а ще – Ви побачите безліч будинків, романтичних вуличок замріяних скульптур, які обвіяні романтичними легендами та переповідками. Тут Ви закохаєтеся раз і назавжди… – принаймні, у Львів!

Де і коли? 

  • Початок екскурсії: обирайте для себе зручний час початку екскурсії.
  • Місце зустрічі:  площа Ринок 29, офіс “Андреоллі-тур”,  у внутрішньому дворі (або за попередньою домовленістю у іншому місці)
  • Вартість екскурсії: від 350 грн/год (для 1-4 осіб). Мінімальне замовлення — 2 год.

* Вартість в період високих дат (травневих та новорічно-різдвяних свят) може змінюватися.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments