ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Дитячий тур Смачний Львів та гостинна Львівщина

Дитячий тур “Смачний Львів та гостинна Львівщина”   (2 дні)

1 день

Група прибуває на залізничний вокзал Львова. Групу зустрічає львівський гід.
Трансфер в центр Львова.
Група залишає речі в хостелі/готелі.

Починаємо знайомитися зі Львовом та його головними «архітектурними родзинками»: пішохідна екскурсія Екскурсії у Львові, дитячі екскурсії, екскурсії для дітей, екскурсії для груп«Львів з ароматом кави та Львівські підземелля». Це екскурсія по цікавих тематичних закладах Львова, які манять до себе не лише своєю історією, але й благородними ароматами кави, солодкого какао з маршмелоу, свіжою випічкою та кольоровими марципановими цукерками. Ммммм…Смачно, правда? Ми Екскурсії у Львові, дитячі екскурсії, екскурсії для дітей, екскурсії для группобачимо з Вами одну з найстаріших кав’ярень Львова – “Відень”, а також – знаменитий пасаж Андреоллі — дворик, де 1803 року була відкрита перша у місті “шоколадня” швейцарця Домініко Андреоллі. Далі на нашому шляху трапиться – львівська “Копальня кави”. Тут добувають каву. І це не видуманий факт! Не оминемо на нашій «смачній екскурсії» і такі колоритні ресторації Львова, як: “Криївка”, “Майстерня шоколаду”, “Золотий Дукат”, “Монс-піус”, “Гасова Лямпа”, “Дім легенд”, “Галицькі бомбони”, “Кав’ярня на Бамбетлі”, а також  інші гідні уваги львівські цукерні. А між тим – завітаємо у гості до самого славнозвісного Юрія Кульчицького: головної персони Віденської битви та основоположника кавоманії в Європі.

А доповнять Ваші враження від Львова кавово-шокладного – історії та легенди Львівських ПідземельМи Екскурсії у Львові, дитячі екскурсії, екскурсії для дітей, екскурсії для групоглянемо колишні монаші крипти під Костелом Єзуїтів (5/15 грн), Домініканським Собором (5/15 грн), алхімічні підземелля Аптеки-музею (10/20 грн) та “Таємної Аптеки” (30/45 грн), підземелля Оперного Театру, де ще досі ділить Львів на дві частини знаменита річка Полтва. Тривалість екскурсії: 3 год.
Комплексний обід в центрі Львова.
Поселення в готелі/хостелі.

Екскурсії у Львові, дитячі екскурсії, екскурсії для дітей, екскурсії для групМи продовжуємо знайомитися з неймовірно красивим Львовом з висоти пташиного польоту – пішохідна екскурсія «Дахами Львова». Це справжнісінька екскурсія-пригода щоб познайомитися зі містом з висоти пташиного польоту! Ви разом з досвідченим та цікавим гідом­-екскурсоводом відвідаєте ТОП­5 дахів Львова, почуєте безліч веселих та казусних історій про відомих львівських панянок та панів, побачите і на власні вуха почуєте львівський Біг­-Бен, познайомитеся з хранителем таємниць Львова, побуваєте в гостях львівського Бургомістра, розпізнаєте найстаріші львівські будинки, проникнете на романтичні львівські дахи та побачите зовсім інший, нетиповий Львів та фото на пам’ять. Мандруватимемо ми такими дахами:  кав’ярні-музеї Дім Легенд, Гасова лямпа, Криївка, вежі Ратуші і Русалки Дністрової. Тривалість 2 години.
Комплексна вечеря у кафе міста.

2 день

Сніданок.
Виселення з хостелу/готелю.
Виїзний краєзнавчий тур – «Яворівська забавка»
По маршруту ми відвідаємо:

Екскурсії у Львові, дитячі екскурсії, екскурсії для дітей, екскурсії для групВедмежий притулок “Домажир”, де ми оглянемо ведмежий резерваторій,  а також почуємо неймовірні історії про долі бурих ведмедів, яких врятували зоозахисники. Тут можна навіть погодувати звірів! Далі по маршруту –  переїзд до села Страдч — печерного монастиря.  Тут Ви почуєте легенду про священну печеру та оглянете її лабіринти. Ще один об’єкт нашої мандрівки – природний заповідник «Розточчя»  в смт. Івано-Франкове, що входить до списку  світової спадщини ЮНЕСКО. Тут Ви побачите фазанів, декоративних голубів, качок-мандаринок, оленів, а також  відвідаєте музей унікальної природи.

Екскурсії у Львові, дитячі екскурсії, екскурсії для дітей, екскурсії для групМи відвідаємо і саме селища Івано-Франкове та зайдемо у музей художнього  училища ім. Й. Станька, яке є одним із найдавніших в Україні по підготовці майстрів художньої обробки деревини і розпису Яворівської іграшки. Обід в нас буде ситним – скуштуємо славнозвісний Яворівський пиріг, який є однією з головних гастрономічних родзинок цього регіону. Останній пунктом нашої подорожі Львівщиною буде Яворівський національний природничий парк, де групі проведуть творчий майстер-клас з розпису  яворівської забавки.

Завершення екскурсії – залізничний вокзал Львова. Група вечеряє у кафе поблизу. Від’їзд зі Львова.

Вартість екскурсійної програми розраховується індивідуально, відповідно до кількості осіб в групі і Ваших побажань стосовно екскурсійного маршруту.

Раді будемо організувати екскурсійний вікенд для Вашої групи!

comments powered by HyperComments