ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія по Львову на ретро-трамваї

Який, на Вашу думку, Львів? Погодьтеся, він дощовий і тарахкотливий. Дощовий, бо тут щорічно випадає опадів більше, ніж в Туманному Альбіоні. І тарахкотливий, бо по місту їздять старенькі «рогаті» трамваї. Саме ці два слова найкраще описують місто Лева. Навіть кажуть, що першу львівську зливу привіз трамвай далекого 1880 року. І від того часу нічого не змінилося: у Львові завжди йдуть дощі і гуркотять старі трамваї.

Як зустріли львів’яни свій перший електричний трамвай.

Щасливою датою першого електричного трамваю у Львові є 31 травня 1894 року. І поїхав він – до Стрийського парку. І це була настільки знаменита подія для міста Лева, що місцеві газети писали про це ще добрих пів року! Та галичан так просто не здивуєш і не підкупиш якимось черговим технічним ноу-хау! Львів’янам трамвай не сподобався… Надто він вже гуркотів, дуже повільно їхав, займав багато міського простору, і взагалі – «навіщо воно нам здалося…»
Та не пройшло і пів року від запуску першого львівського електричного трамваю, як галичани настільки полюбили свої трамваї, що і досі з ними не можуть розпрощатися!

Всі на екскурсію Львовом на старенькому трамваї!

Запрошуємо і Вас, шановне паньство, проїхатися на львівському ретро-трамваї колоритними вуличками Львова і по-гідному оцінити красу міста з маленьких вікон старенького «рогача».

Під час екскурсії по Львову на ретро-трамваї на Вас чекають цікаві оповідки від костюмованого гіда-батяра про Львів кінця 20 століття. Куди ходили розважатися львів’яни, яка була мода на одяг, що полюбляли їсти, де були найкращі наливки, за кого хотіли вийти заміж тодішні галичанки… Всі ці неймовірні історії про неймовірний Львів Вам розкаже наш гід під час гарної прогулянки на львівському ретро-трамваї.

Трамваї на фото: трамвай Gotha T59E №002 – 1957 р.в., і трамвай Tatra T4 №869 – 1979 р.в..

екскурсії Львів, екскурсія на трамваї Львів, екскурсія на трамвайчикуекскурсії Львів, екскурсія на трамвайчику, львівський трамвай

 

Пропонований маршрут екскурсії на ретро-трамваї по Львову: пл. Ринок – вул. Дорошенка – вул. Бандери – Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Вітовського – вул. І. Франка – вул. Підвальна – пл. Ринок.

Тривалість екскурсії на ретро-трамваї по Львову: 2 год*

Екскурсія складається з двох частин:
-1-годинна екскурсійна прогулянка на ретро-трамваї вуличками Львова
-1-годинна пішохідна екскурсійна прогулянка по Львову.

Вартість екскурсії на ретро-трамваї по Львову: від 3500 грн/група (до 25 осіб).
– 1-годинне катання на ретро-трамваї
– 2-годинний супровід костюмованого гіда-екскурсовода на українській мові.

Додатково, під Вашу урочисту подію, пропонуємо Вам організувати у трамваї пригощання по-львівськи (кейтерінг: глінтвейн/наливки + львівські традиційні солодощі: сирники, штруделі тощо), а також – фотосесію.

Розпочніть своє знайомство зі Львовом на колоритній екскурсії ретро-трамваєм!    

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments