ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

1 день в Карпатах + SPA

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
450 грн
Тривалість екскурсії: 8:00 – 22:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Запрошуємо Вас у гарну 1-денну мандрівку зі Львова до Українських Карпат – «1 день в Карпатах + SPA». Всього в 150 км від Львова сховалися перші вершини гір. І з висоти тих схилів відкриваються синьо-туманні панорами Полонинських Карпат, Сколівських Бескид і гірського масиву Горгани.

 • У турі ми з Вами відвідаємо:
 • – Середньовічне місто-фортецю «Тустань»: піднімемося на оглядові майданчики скельного комплексу, завітаємо до музею та гарно позабавляємося на розважальному пляці «Тустані».
 • – Відвідаємо водоспад Кам’янку і Мертве Озеро. А ще – скуштуємо смачної карпатської кухні.
 • – Покатаємося на оглядовому підйомнику «Захар Беркут», що у Волосянці: піднімемося на г. Високий Верх (1243 м) та оглянемо найкращі гірські панорами місцевості.
 • – Завітаємо у курортне карпатське містечко Славське: тут ми  віддамося повному релаксу у спа-центрі і місцевих трав’яних оздоровчих чанах.

Літній план туру «1 день в Карпатах»: виїзд зі Львова (08:00) – Урич (огляд музею і наскельної фортеці «Тустань») – Коростів (обід) – Волосянка “Захар Беркут” (підйом канатно-крісельною дорогою на г. Високий Верх) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Львів (повернення о 22:00).
*Літній варіант туру відбувається в період з квітня по жовтень.

Зимовий план туру «1 день в Карпатах + SPA»: виїзд зі Львова (08:00) – Урич (огляд музею і наскельної фортеці «Тустань») – Коростів (обід в кафе «ОК») – Волосянка “Захар Беркут” (підйом канатно-крісельною дорогою на г. Високий Верх) – Славське (відпочинок у SPA-центрі “Двір княжої корони” або відвідування чанів) – Львів (повернення о 22:30).
*Зимовий варіант туру відбувається в період з листопада по березень.

 • Графік виїздів: 
 • 4, 11 вересня  2022 

Вартість туру: 450 грн/дор. і 400 грн/діти  до 12 років (включно).

Тривалість туру: 1 день, 8:00 – 22:00.
У вартість входить: екскурсійне і автобусне обслуговування по всьому маршруту, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ входять та оплачуються додатково: вхідні квитки в туристичні об’єкти і харчування під час туру.

Додаткові знижки для дітей: дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі – відвідування туру безкоштовно.

Вартість вхідних квитків:

 • – вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані»: загальний – 85 грн, студенти, школярі, пенсіонери – 45 грн;
 • – водоспад Кам’янка в Національному парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
 • – підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний – 250 грн/особа, діти до 140 см – 150 грн/особа, діти до 5 років – безкоштовно;
 • У зимовому варіанті туру:
 • – SPA-центр “Двір княжої корони” (за 2 години): загальний, пенсійний, студентський – 400 грн, діти (7-14 р.) – 175 грн;
 • – Славське чани (за 1,5 години): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 195 грн.

Харчування у турі: відбувається у кафе смт. Славське. Орієнтовна вартість комплекного обіду 120 грн/особа.

Забронювати тур «1 день в Карпатах + SPA»: +380676742426 (Viber/Telegram/WhatsApp)

Вибрати інший тур у Карпати – Ви можете у розділі «Інші тури за місто».

 

comments powered by HyperComments