ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

1 день в Карпатах + SPA

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 8:00 – 22:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Запрошуємо Вас у гарну 1-денну мандрівку зі Львова до Українських Карпат – «1 день в Карпатах + SPA». Всього в 150 км від Львова сховалися перші вершини гір. І з висоти тих схилів відкриваються синьо-туманні панорами Полонинських Карпат, Сколівських Бескид і гірського масиву Горгани.

  • У турі ми з Вами відвідаємо:
  • – Середньовічне місто-фортецю «Тустань»: піднімемося на оглядові майданчики скельного комплексу, завітаємо до музею та гарно позабавляємося на розважальному пляці «Тустані».
  • – Покатаємося на оглядовому підйомнику «Захар Беркут», що у Волосянці: піднімемося на г. Високий Верх (1243 м) та оглянемо найкращі гірські панорами місцевості.
    – Завітаємо у курортне карпатське містечко Славське: тут ми  віддамося повному релаксу у спа-центрі і місцевих трав’яних оздоровчих чанах.


План туру «1 день в Карпатах + SPA»: виїзд зі Львова (08:00) – Урич (огляд музею і наскельної фортеці «Тустань») – Коростів (обід в кафе «ОК») – Волосянка “Захар Беркут” (підйом канатно-крісельною дорогою на г. Високий Верх) – Славське (відпочинок у SPA-центрі “Двір княжої корони” або відвідування чанів) – Львів (повернення о 22:00).

Графік виїздів: щонеділі (*за сприятливої погоди).
Тривалість туру:
1 день, 8:00 – 22:00.

Вартість туру: 400 грн/дор. і 350 грн/діти  до 12 років (включно).
У вартість входить: екскурсійне і автобусне обслуговування по всьому маршруту.
У вартість НЕ входять та оплачуються додатково: вхідні квитки в туристичні об’єкти і харчування під час туру.

Додаткові знижки для дітей: дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі – відвідування туру безкоштовно.

Вартість вхідних квитків:

  • – вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані»: загальний – 65 грн, студенти, школярі, пенсіонери – 35 грн;
  • – підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний – 250 грн/особа, діти до 140 см – 150 грн/особа, діти до 5 років – безкоштовно;
  • – SPA-центр “Двір княжої корони” (за 2 години): загальний, пенсійний, студентський – 350 грн, діти (7-14 р.) – 175 грн;
  • – Славське чани (за 1,5 години): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 170 грн, діти до 12 років – 120 грн.

Харчування у турі: відбувається у кафе-бістро “OK” с. Коростів. Туристи самостійно вибирають їжу (щось на зразок «Пузата хата»).

Вибрати інший тур у Карпати – Ви можете у розділі «Інші тури за місто».

 

Забронювати тур «1 день в Карпатах + SPA»: +380676742426

 

 

comments powered by HyperComments