ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія у музей Івана Франка

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
500 грн
Тривалість екскурсії: 1, 5 – 2 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Виликий Львів – Великий Франко!

Запрошуємо Вас, шановне панство, до оселі Великого Каменяра, чутливого лірика, душевного казкаря, глибинного письменника, невтомного борця за правду, активного політичного і громадського діяча – на екскурсію до Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.

Ким був Іван Франко для Львова? Ким він був для України? Яке його місце в світі? Про це Вам розкажуть під час цікавої та інтерактивної екскурсії Музеєм Івана Франка у Львові.

 «Тут Ви зможете дізнатися не лише про найсвіжіші новини Живого Музею Цілого Чоловіка (c), а й цікаві факти й подробиці з життя Івана Франка та його родини, а також найактуальніші інтерпретації його творчості й світогляду.», – ось такий екскурсійний пролог написав на ФБ-сторінці музею  Директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, доцент ЛНУ ім. І. Франка, франкознавець  – Богдан Тихолоз.

 
Що можна побачити на екскурсії у Музеї Івана Франка у Львові?

екскурсії у Львові, екскурія про Франка Львів, екскурсії про ФранкаУ мальовничому будинку, що розташувався біля львівського Стрийського парку, живе велика історія Великого письменника – Івана Франка. У музеї, що працює з 1940 року і по сьогоднішній день, зберігається понад 30 тисяч унікальних експонатів з життя Українського Каменяра. Під час екскурсії Львівським національним літературно-меморіальним музеєм Івана Франка Ви побачите улюблене місце Івана Яковича Франка – робочий кабінет. Тут  досі збережене його старе фортепіано, за яким часто полюбляв просиджувати довгими вечорами письменник,  та його робочий стіл, за яким було написано сотні листів, доленосних творів та промов.

На екскурсії Львівським Музеєм Івана Франка кваліфікований гід-фанкознавець познайомить Вас зі світом літературних творів письменника, розкаже про звичний Франковий побут та його родину, подарує змогу ближче зрозуміти творчу натуру Великого письменника.

екскурсії у Львові, екскурія про Франка Львів, екскурсії про ФранкаОсобиста Франкова чорнильниця з ручкою, улюблені книги, гуцульський канцелярський ніж, яким Франко відкривав листи, старий підсвічник, скринька, в якій письменник зберігав свої рукописи, рибацька сітка, власноруч сплетена Іваном Франком, шафи, наповнені книжками, портрети і малюнки Івана Труша – близького Франкового друга, які висять на стінах будинку-музею письменника, – все це відкриє для Вас особлива творча екскурсія Музеєм Івана Франка у Львові.

Запрошуємо Вас познайомитися ближче з Великим Іваном Франком у Львові!
Екскурсія проводиться: щодня, крім вівторка, з 10:00 до 16:00*
*Попередній запис на екскурсію – обов’язковий!
Телефон для бронювання екскурсії: +380676742426, +380506223151
Тривалість екскурсії: 1, 5 – 2 год.
Вартість екскурсії: 500 грн*
*Вартість екскурсії уточняється при групових бронюваннях!

comments powered by HyperComments