ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсії по Львову. Українській геніальний скульпт...

Pinzel 2Дізнайтесь на екскурсії по Львову про геніального скульптора. Іван Георгій Пінзель – митець та скульптор, який творив в сер. XVIII ст. на теренах нинішніх Львівської, Івано-Франківської та Тернопільскої областей, представник пізнього бароко та рококо.

Pinzel 1Про цього митця мало що відомо, але його творіння не залишають байдужими нікого. З честю можна заявити, що його відкрив для України мистецтвознавець Б. Возницький, який сформував коллекцію творів в Львівській галереї мистецтв — це рекомендована пам’ятка для відвування туристам у м. Львові, знаходиться за адресою вул. Личаківська, 2. Тому що тут Ви зможете відчути, наскільки Пінзель – як скульптор, заслуговує на увагу як на національному так і світовому рівні. Його витвори мистецтва вилучають інтелект і експресію, витончені риси в позах та жестах, у зовнішньому вигляді — одязі, зачісках — це ювелірна деталізація. Коли дивишся на ці скульптури, задаєшься тільки одним питанням: Наскільки детально зроблена ця скульптура, невже її могла зробити смертна людина?

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Pinzel 3Цей геній творив все своє життя та залишив багатий спадок. Але його твори недооцінені українцями та знаходяться в поганому стані, багато з них були збережені, але багато потребують реставрації. Ці скульптури є світомим спадком, які по праву належать нашій нації, нам є чим пишатися!

Дізнатись цікаву інформацію Ви зможете під час індивідуальної екскурсії.
Вартість: від 150 грн/год.*
* У період травневих та новорічно-різдвяних свят ціна може змінитись.
Мінімальний час замовлення – 2 год.
Місце та час зустрічі: за домовленістю.

comments powered by HyperComments