ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Дитячі канікули у Львові

Ось вже осінь на порозі… Початок навчального року, нові завдання та досягнення! Хто гарно вчиться, той гарно відпочиває та  подорожує

шкільні канікули у львові

А де школярі можуть добре відпочити? Звичайно, у Львові!  Батьки та вчителі, Ви не знаєте що, де і як? Ми знаємо та допоможемо:

8-bedДоїзд до Львова. Якщо Ви вирішили приїхати на екскурсію до Львова, то Ваш доїзд можна організувати як на поїзді, так і на приватному автобусі. Звичайно ж, з приватним транспортом ми Вам допоможемо – підберемо якісний, сучасний та комфортний автомобіль під Ваш запит. Також не забудьте оформити необхідні документи для виїзду на екскурсії до Львова організованої дитячої групи (шкільної групи)*.

Розміщення  у Львові. Інфраструктура міста дозволяє обрати розміщення на будь-який смак та гаманець. Звертайтесь до нас – і ми підшукаємо  найдоступніші та найкомфортніші варіанти для поселення у Львові Ваших дітей. Не зволікайте та робіть заявки завчасно! Орієнтовні ціни: розміщення в хостелах (студенський тип розміщення: багатомісні кімнати зі зручностями на поверсі) – від 180 грн/ос/за добу; розміщення в готелях (2-, 3-, 4-місні кімнати з вигодами у номері) – від 500 грн/ос/доба (*без сніданку).

дитячі канікули у львовіХарчування у Львові. “Андреоллі-тур” подбає про сите і смачне харчування у Львові. Тільки найкращі і перевірені ресторани та тематичні львівські кафе порекомендуємо для Вашого відпочинку та організуємо комплексне хачування під запит (меню обговорюється). Орієнтовна вартість харчування у Львові для дитячих груп: сніданки від 80 грн/ос, обіди та вечері від 100 грн/ос.

Дозвілля у Львові.  Все найкраще для Ваших дітей – від “Андреоллі-тур”! Ми пропонуємо Вам різноманітні інтерактивні екскурсії, цікаві квест-ігри по Львову, захоплюючі майстер-класи в незвичайних Майстернях Львова (Майстерня Алхімії, Майстерня Карамелі, Майстерня Шоколаду, Майстерня Марципанів, Майстерня пряників, Свічкова мануфактура тощо..), виїзні мандрівки замками, Карпатами, природничими парками з цікавими та веселими гідами, які люблять дітей:)
Вибирайте на власний смак найцікавіші дитячі розваги та екскурсії у Львові:

ЕКСКУРСІЇ ТА ДОЗВІЛЛЯ У МІСТІ:

ЕКСКУРСІЇ ЗА МІСТО:

  • Виїзна екскурсія за місто “Золота підкова Львівщини” Екскурсія розрахована на повний день та передбачує огляд трьох замків по маршруту. Переїзди швидкі та займають 1,5 години від Львова і між замками по 30 хв. Погодні умови не заважають, адже  туристи переважно знаходяться у приміщеннях замків.
  • Виїзна екскурсія в Карпати Скелі Тустані. Екскурсія розрахована на повний день. Переїзд до природного заповідника “Скелі Тустані” займає приблизно 2,5 години.

* Перелік документів, необхідних для організації  екскурсії  учнів

1.Дозвіл на перевезення організованої групи учнів пасажирським автомобільним транспортом:
– за межі області
– у межах області
2.Наказ про перевезення організованих груп дітей пасажирським автомобільним транспортом.
3.Список працівників закладу, які беруть участь у перевезенні дітей.
4.Довідка про стан здоров’я дітей.
5.Список учнів із закріпленням їх за супроводжуючими.Список учнів про проходження інструктажу
6.Договір на перевезення дітей.
7.Договір на туристичне чи екскурсійне обслуговування.
8.Копія ліцензії про надання  послуг з перевезення пасажирів.
9.Копія ліцензійної картки.
10.Копія акту технічного стану колісного транспортного засобу.
11.Копія посвідчення водія.
12.Копія ліцензії на туристичну діяльність.
13.Схема руху.
14.Маршрутний лист.
15.Довідка про страхування учнів та транспортного засобу.

До зустрічі у Львові на канікулах!

comments powered by HyperComments