ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Яворівська забавка (1 день)

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
300 грн
Тривалість екскурсії: 1 день
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Нова екскурсія по Львівщині! Яворівські традиції та культура! Мандрівка починається!

домажир, ведмежий притулок на львівщініВиїзд зі Львова зранку. Нетривалий переїзд (від 30-40 хв) до першого об’єкту – Ведмежий притулок “Домажир”. Розповідь про мету створення притулку, огляд території,  а також  історії про долі бурих ведмедів, що врятовані доглядачами та живуть тут. Зараз їх 6 щасливчиків. Ведмедикам можна привозити подарунки у вигляді фруктів і овочів (детальний список у менеджерів), але годувати їх заборонено.

Далі переїзд до села Страдч мекки паломників та печерного монастиря.  Ви почуєте легенду про печеру та оглянете її лабіринти,  про церкву Успіння Матері Божої, каплицю Матері Божої Нерушимої Стіни, меморіальні поховання мучеників: Миколи Конрада та Володимира Прийми, а також інші цікаві релігійні факти про це місце.

розточчя, екскурсії по львівщиніДалі по маршруту на Вас чекає,  природний заповідник «Розточчя»  в смт. Івано-Франкове, що входить до списку  світової спадщини ЮНЕСКО. Знайомство з територією декоративні алеї тиса ягідного, магоній, альпінарію   Вас просто зачарують, а огляд живого куточку заповідника, не залишать байдужими. Тут Ви побачите фазанів, декоративних голубів, качок-мандаринок, оленів та ін., а також  відвідаєте музей природи. Тут Ви оглянете експозиції хребетних і безхребетних тварин, птахів, колекції метеликів і жуків та почуєте розповідь про рідкісні види рослин і тварин, що входять до Червоної книги.

Далі ознайомлення з історичним минулим селища Івано-Франкове, розповідь про Троїцький бароковий костел та греко-католицьку церкву Вознесіння Христового. Екскурсія у музей художнього  училища ім. Й. Станька, яке є одним із найдавніших в Україні по підготовці майстрів художньої обробки деревини і розпису Яворівської іграшки.

Обід та дегустація славнозвісного Яворівського пирога. Це ще одна з головних родзинок цього регіону. Тільки тут Ви зможете скуштувати його за давніми рецептами.

яворіська іграшка, майстер-клас у львовіПереїзд до адміністрації Яворівського національного природного парку, де буде проходити майстер-клас з розпису  яворівської забавки. Сама іграшка, як правило виготовляється з осики (вважається що вона відганяє все погане) і далі її прикрашають традиційним яворівським розписом – “Вербівка”. Всі малюнки, а це квіти і листочки виконуються у вигляді вербових гілок та використовуються базові кольори – жовтий, червоний, зелений. На майстер-класі Ви зможете навчитися техніці розпису, зрозумієте сакральний зміст елементів розпису та доторкнетеся до живих традицій! Свій виріб візьмете на пам’ять про цей колоритний та сакральний край! 

Виїзд до Львова. Орієнтовне прибуття – 18:00-19:00.

Де і коли? 

Вартість поїздки при групі мінімум  15 осіб –  300 грн/ос.

Маршрут екскурсії: Львів – Домажир – с. Страдч – смт Івано-Франкове (парк Розточчя, Яворівський НПП).
Рекомендований виїзд зі Львова: 10:00. Повернення до Львова: 18:00.
Місце зустрічі: пл. Ринок, 29 (офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик).

У вартість входить:

  • – Екскурсійне обслуговування кваліфікованим гідом;
  • – Автобусний супровід з водієм (мікроавтобус/автобус).

Додаткові витрати по маршруту

Вхідні квитки :

  • відвідування музею Природи та парк “Розточчя”: дорослі – 20 грн;  діти – 10 грн;
  • вхід до Ведмежого притулку “Домажир”: дорослі/студенти/діти (від 6 до 16 років)- 100/50/50 грн;
  • Яворівский НПП:  дорослі – 30 грн/ос, діти до 15 років – 15 грн/ос.
  • Дегустація Яворіського пирога: від 40 грн/ос. (100 -150 г)
  • Майстер-клас з розпису Яворівської іграшки:  від 80 грн/ос.
  • Харчування по маршруту: від 90 грн/ос.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments