ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Історії про дзиґарів Львова

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 3 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Коли ми говоримо про Львів – обов’язково згадуємо старовинні львівські дзиґарі, відомі міські годинники Львова. І, на будь-якій екскурсії Львовом, Вам завжди розкажуть про львівський Біг-Бен – головний вежевий часомір міста, який знаходиться на вершечку львівської Ратуші. До слова, цьому годиннику вже майже 160 років! Чималенько, не правда ж?

Що цікаво! Годинник Львівської Ратуші має два дзвони, які гучно вибивають час. Менший дзвін дзиґаря з львівської Ратуші був створений в майстерні Яна Бельмана у Львові 1835 року. В ті часи, саме цей дзвін вибивав «тихий час» для всіх львів’ян. За його ударами жителі міста Лева мали рівно о 23:00 погасити світло у своїх домівках. Що ж до більшого годинникового дзвону, далекого 1849 року його відлив віденський майстер Гільцер. За легендою, великий  дзвін львівського дзиґаря має магічні властивості. Кажуть, що він виконує бажання. Тому, всі сміливці, які піднімаються на вежу львівської Ратуші, хочуть потерти чарівного дзвона і загадати заповітне бажання. Чи здійсниться воно – хто-зна… Перевірте й собі!

Запрошуємо Вас, панове, до «найточнішої» екскурсії Львовом – пішохідної прогулянки, на якій Вам розкажуть «Історії старих дзиґарів Львова»!

Який він, Львів у своїх годинникових ритмах? Чи має місто свій унікальний час? Львівський дзиґар і трубачі: звідки взявся цей «тендем» у Львові? Про що мовчать дзвони відомих львівських часомірів? Який є найвищий вежевий годинник у місті Лева? Де виготовляли старовинні львівські дзиґарі? – На всі ці питання Вам відповість наш найкращий колоритний львівський гід!

Під час нашої екскурсії Львовом «Історії старовинних дзиґарів міста», Вам покажуть унікальні міські годинники. Годинник на вежі Львівської Ратуші, дзиґар львівського часу, пивний дзиґар, романтичний дзиґар, сонячний дзиґар, квітковий дзиґар, та багато інших, не менш старовинних і дивовижних, львівських часомірів чекають на Ваше захопливе «Ваууууу!»

Щоб хоч трохи Вас заінтригувати, наші любі мандрівники і львоволюбці, ми хочемо «заспойлерити» маленьку частинку нашої прогулянки Львовом. Отож, під час екскурсії, ми оглянемо один з найстаріших і, що не менш важливо, досі діючих часомірів Львова! І знаходиться цей львівський дзиґар на дзвіниці Святодухівської церкви, зараз – це частина львівського музею Русалки Дністрової. Спочатку, у XVII столітті гетьман Іван Виговський встановив цей дзигар у Манявському Скиті. А згодом, майже через століття, годинник перевезли до Львова.

Інші історії старовинних львівських дзиґарів Ви можете замовити за номером телефону або заповнити заявку на сайті. І ми обов’язково підберемо для Вас найцікавішого гіда, який покаже відомі львівські часоміри.

 

Рекомендована тривалість екскурсії Львовом «Історії старовинних дзиґарів міста»: 3 год.

Вартість екскурсії Львовом «Історії старовинних дзиґарів міста»: 350 грн/1 год для 1-4 осіб з україномовним гідом.

Налаштовуйте свої ручні дзиґарі на львівський час і гайда гуляти Львовом!

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

 

comments powered by HyperComments