ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Весняні акції

akciiТуристично-інформаційний центр «У Пасажі Андреоллі» переконаний, що у будь-які подорожі потрібно їхати не лише з добрим настроєм, але з добрим другом, а ще краще – з цілим вагоном добрих друзів! Бо тільки справжній друг зможе зїсти всі Ваші канапки «в дорогу», не давати спати в поїзді, допомогати порадами екскурсоводу і водію по маршруту, а ще – тільки друг зможе зробити всю Вашу поїздку незабутньою і по-справжньому товарисько-веселою! Тому, тільки для Вас і Ваших друзів ми пропонуємо спеціальні умови для участі в екскурсіях! Алгоритм надто простий: МАНДРУЄТЕ БІЛЬШЕ –ПЛАТИТЕ МЕНШЕ! Не чекайте! Кличте сусідів, родичів, колег, найліпшіших друзів – і гайда до Львова!

ГРАНДІОЗНИЙ РОЗПРОДАЖ ЕКСКУРСІЙ  ОФІЦІЙНО РОЗПОЧАТО!*

1.  ПРОПОЗИЦІЯ «ЩАСЛИВА ШЕСТІРКА»: кожен 6-ий учасник будь-якої збірної виїзної екскурсії – безкоштовний! Якщо Вас у компанії є 6 осіб (з врахуванням і дорослих і дітей) і Ви їдете всією компанією на 1 вибрану збірну виїзну екскурсію, то вона оплачується у повній вартості за 5-ох осіб. До прикладу: екскурсія «Замки Львівщини» коштує 250 грн/ос, на неї записалося 6 людей, до оплати  – 1250 грн, тобто – по 208 грн на кожного учасника.

2. ПРОПОЗИЦІЯ «ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРЕСІЯ»:
1) забронювавши і оплативши будь-яку 1 виїзну екскурсію за межі міста, Ви отримуєте 1 безкоштовну екскурсію – пішохідну екскурсію «Львів середньовічний»
2) забронювавши і оплативши будь-які 2 виїзні екскурсіії за межі міста, Ви отримуєте 1 безкоштовну екскурсію – автобусну оглядову екскурсію «Давніми львівським передмістями»
3) забронювавши і оплативши будь-які 3 виїзні екскурсії за межі міста, Ви отримуєте 2 безкоштовні екскурсії по Львову- автобусну оглядову екскурсію «Давніми львівськими передмістями» та пішохідну оглядову екскурсію «Львів середньовічний»

3. ПРОПОЗИЦІЯ «СІМЕЙНА ЦІНА»: якщо Ви мандруєте у складі-  мама + тато+ дитина до 12 років, то ми даруємо Вашій дитині мінус 20 % на всі збірні виїзні екскурсії за межі міста та мінус 50 % на всі збірні пішохідні екскурсії по місту.

4.ПРОПОЗИЦІЯ «ПОСТІЙНИЙ КЛІЄНТ»: якщо Ви звертаєтеся до нас  не вперше, і маєте квиток-квитанцію, електронний лист, смс-повідомлення, які підтверджують, що Ви вже замовляли екскурсії – ми даруємо Вам 20% знижки на всі збірні екскурсії по Львову та за межі міста!

*АКЦІЇ ДІЮТЬ ПРИ УМОВАХ:
-бронювання акційних екскурсій проводиться тільки через форму бронювання на сайті ТІЦ «У Пасажі Андреоллі»  з вказанням слова “Акція”в “Додаткових побажаннях”;
-акційні пропозиції не діють на дитячі квитки (крім пропозиції «Сімейна ціна»);
-на акційні пропозиції не розповсюджуються додаткові знижки на екскурсії;
-період терміну дії акційних пропозицій  з 25.03.16 по 25.04.16

Детальні умови про акційні екскурсійні пропозиціі дізнавайтеся у менеджера за номерами телефонів:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 727 24 77

comments powered by HyperComments