ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

3-денний тур зі Львова «Волинські дива»

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
0 грн
Тривалість екскурсії: 3 дні / 2 ночі
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

3-денний тур зі Львова «Волинські дива»

Волинь – історичний регіон України,  який охоплює 5 північно-західних областей України (Волинську, Хмельницьку, Рівненську, Житомирську і Тернопільську). Волинь славиться своїми живописними красотами річок та озер, могутньою і древньою історією замків і фортів. Волинь зберігає в своїх землях козацьку славу наших пращурів, і причаровує своїм величним спокоєм розлогих лісів та полів. Тут дійсно «вільно». Вільно думати і любуватися, наскільки Україна прекрасна! Поїхали разом з нами захоплюватися і надихатися цими «Волинськими дивами»!

День 1. Берестечко, Козацькі Могили, Замок в м. Дубно, Тараканівський форт.

Зранку ми ситно снідаємо у Львові, і вирушаємо комфортним автобусом до м. Берестечко. Тут ми оглянемо: «Мурований стовп» на могилі колишнього власника міста Олександра Пронського, Каплицю Святої Теклі, Костел Святої Трійці, та поблизу міста –  Національний музей-заповідник «Поле Берестецької битви», більше відомий під назвою “Козацькі Могили”.

Робимо невеликий переїзд до м. Дубно. Обідаємо і йдемо далі знайомитися з Волинськими дивами. Вирушаємо до Дубенського замку – Замку Князів Острозьких 15 ст. Це один з найстаріших замків України часів Середньовіччя, який славиться своїми міцними неприступними мурами та багатою на визначні події  історією.

Також в цей день ми відвідаємо Тараканівський Форт – оборонну фортецю 19 ст., яка вражає своєю величиною і приховує багато таємничих секретів.

Після гарного і насиченого історичними пам’ятками  дня, ми повертаємося назад до Волинського міста Дубно. Поселяємось в готелі. Вечеряємо і відпочиваємо.

День 2. Остріг, Острозька Академія, Замок князів Острозьких, Тунель Кохання.

Смачно поснідавши, ми вирушаємо до славетного міста Волинських земель – Остріг. Назву місту подарували великі меценати і політичні діячі князі Острозькі. Саме вони заснували тут перший у Східній Європі вищий навчальний заклад – Острозьку Академію. І ми обов’язково побуваємо у знаменитому ВИШі.

Не оминемо на нашому шляху і одну з резиденцій Князів Острозьких – Острозький замок, більш відомий під історичною назвою «Вежа Мурована».

В Острозі ми будемо частуватися обідом.

Опісля – вирушимо до м. Клевань, аби помилуватися Тунелем Кохання. Цей зелений тунель  являє собою справжній ботанічний феномен. Адже його довжина є близько 4 км. І створений він тільки із заростів дерев та кущів, які сплелися між собою і створили щільний тунель точної арочної форми. У якій порі року Ви б не приїхали сюди – Тунель Кохання завжди прекрасний і романтичний!

Робимо переїзд в м. Луцьк. Поселяємося в готелі. Вечеряємо і відпочиваємо.

 

День 3. Луцьк, Замок Любарта, Рокині, Музей історії сільського господарства Волині.

Ситно снідаємо і  йдемо на оглядини Луцького Замку. Замок Любарта у м. Луцьк – це один з найкраще збережених замків України 14 ст. Саме цей український замок найбільше потоваришувався з живописним і музичним мистецтвом. Адже щорічно на його території проходять десятки мистецьких фестивалів і виставок. А потрапити на одну з таких подій – мріє кожен поціновувач замкової середньовічної культури.

Згодом, подолавши трохи дороги, ми прибудемо до волинського селища Рокині. Окрім природничих красот цієї місцини, ми ще відвідаємо Музей-скансен історії сільського господарства Волині. Ми побачимо як колись жило  козацьке село: як тут ткали, підковували коней, як ходили в поле обробляти землю, і як тут смачно вміли частувати гостей. На території музею на Вас чекатиме  неповсякденна забава з волинським обідом та супроводом музикально–інструментального народного ансамблю. Буде пишно, смачно, весело і колоритно!

З гарними враженнями і емоціями від побаченого – повертаємося у Львів.

 

Вартість програми розраховується під запит, і залежить від кількості осіб в групі та дат, на які плануєте поїздку.

Вартість вхідних квитків, які оплачуються окремо:

– Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви”: загальний, пенсійний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 15 грн/особа;
– Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн/особа, студентський, учнівський – 6 грн/особа;
– Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський — 20 грн/особа;
– Тунель кохання: загальний, пенсійний — 5 грн/особа, діти до 12 років – безкоштовно;
– Луцький замок: загальний, пенсійний – 40 грн/особа, студентський, учнівський – 30 грн/особа;
– Музей історії сільського господарства Волині (два комплекси): загальний – 60 грн, пенсійний, студентський, учнівський – 40 грн, дошкільники – безкоштовно.

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
SEO Company

Awesome post! Keep up the great work! :)