ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Мандри до звірят

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
300 грн
Тривалість екскурсії: 8:00-17:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Мандри до звірят”? 

поїхати в зоопарк Запрошуємо Вас пізнати не тільки Львів на екскурсії, але і відкрити малу Львівщину.  Відвідайте з нами давньоруські міста Дрогобич та Стрий, а також потіште себе веселим знайомством з екзотичними тваринами із зоопарку «Лімпопо» (смт. Меденичі). Ми готові Вас переконувати, що краса і колорит Львівщини ховаються у її маленьких селах та містечках, окраїнах та давно забутих і закритих пересічним туристам хатах та храмах. Ми готові Вас запевнити, що мала Львівщина настільки прекрасна, наскільки і екзотична: леви, мавпи, лами, страуси, пелікани, пантери, білі вовки тут теж водяться!

Аби зрозуміти, який багатий та давній край Львівщина, ми вирушаємо пізнавати його найменші міста і села. На нашому шляху лежать два найбільші адміністративні центри Львівської області Стрий та Дрогобич, а також колоритне своїм місцевим звіринцем — селище Меденичі.

Дати виїздів: кожної суботи в літній період  (при умові збору групи)

зоопарк у львовіВсього півтори години переїзду зі Львова і ми потрапляємо в мальовниче селище міського типу Меденичі. Меденичі на перший погляд — це непримітне прикарпатське село. Однак його жителі гордо переказують і пишаються своєю багатою історією. Адже саме тут, чи не вперше в Україні, було засновано бджільницький та броварний приватні бізнеси. Розпочинаючи з 2013 року, у Меденичах щорічно проводять Фестиваль меду, а на місцеві пасіки гостинно запрошують всіх охочих на бджолину терапію. Ще однією родзинкою селища є його зоопарк «Лімпопо», в якому налічується понад 300 різновидів диких звірів. На знайомство з великим звірячим сімейством зоопарку «Лімпопо» у Вас буде понад 2 години часу. Для найменших туристів зоопарк пропонує веселу прогулянку на поні чи ослику.

екскурсія львів, екскурсія в дрогобичДо півгодини часу переїзду – і ми опиняємося у місті Дрогобич, колишній нафтовій жилці України. Дрогобич — по-праву старовинне і багате на цікаву історію, 800-літнє місто, в якому жили такі відомі постаті, як Юрій Дрогобич, Іван Франко та Бруно Шульц. На оглядовій екскурсії Дрогобичем Вам розкажуть про один з перших і ще досі діючих, солеварних заводів у Європі, про його нафтовий бізнес та відомих вихідців, які творили не тільки українську історію, але й світову. Ми оглянемо Дрогобицький палац мистецтв, завітаємо в один з відділів музею «Дрогобиччина» та познайомимося з цікавою експозицію «Музею Бруно Шульца».
екскурсія львів, екскурсія в стрийОстаннім містом в нашій маленькій мандрівці Львівщиною буде місто Стрий. Стрий – не тільки один з головних транспортних вузлів України, але й місто з великою історією, яка тягнеться ще з 1385 року. Стрий – це місто, до впорядкування якого долучився відомий польський король українського масштабу Ян Третій Собезький, місто, де народився легіон Українських Січових Стрільців, та «місто вічного світла», легенду назви якого Вам розкаже досвідчений гід-краєзнавець. По маршруту оглядової екскурсії Стриєм ми завітаємо в краєзнавчий музей «Верховина», оглянемо кілька старовинних дерев’яних храмів та посмакуємо найсмачнішими на Львівщині круасанами з кавою в одній з місцевих цукерень.
Помандрували!

Де і коли? 

Вартість екскурсії 300/250 грн/ос + вх.квитки з дорослого/з дитини до 13 років (*при кількості групи – не менше 20 осіб).
Тривалість маршруту — 8 годин.
Протяжність маршруту — 190 км.
Час та місце збору 9:15, площа Ринок, 29 (ТК “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик).

Орієнтовна вартість вхідних квитків:
Зоопарк «Лімпопо»: дорослі, студенти, пенсіонери – 110 грн, діти (від 5 до 14 років) – 70 грн, діти до 5 років (при наявності свідоцтва) та учасники АТО – безкоштовно;
Музей «Дрогобиччина»: дорослі — 10 грн, школярі — 5 грн.
Музей Бруно Шульца:  дорослі — 10 грн, школярі — 5 грн.
Музей «Верховина»:  дорослі — 10 грн, школярі — 5 грн.
Харчування — у м. Стрий в одному із запропонованих гідом кафе, орієнтовна вартість — від 110 грн/особа (комплексний обід).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments