ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія-спогад Колишніми львівськими гетто. Танго ...

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 3-4 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Наш екскурсійний маршрут буде проходити через такі місця: Оперний театр – площа Св. Теодора (синагога) – Меморіал жертв голокосту – музей «Територія терору» – Краківський ринок (кладовище євреїв) – вул. Рапапорта – церква Анни – вул. Шевченка, 134 (Фабрика споряджень) – колонія № 30 – урочище «Пяски».

*До об’єктів, які знаходяться поза межами центру Львова, можемо під’їхати громадським транспортом або на таксі.

На цій екскурсії Львовом пропонуємо Вам відійти від жвавої площі Ринок, затишних кав’ярень, гамірних крамничок та веселих історій про оказії різних панів та панянок, які прославляли місто Лева. Ми пропонуємо Вам зануритись у іншу сторінку історії міста – сумну та трагічну.

На жаль, історично так склалося, що у Львові було третє за величиною у Європі гетто. І нацисти тут «впроваджували» свої найстрашніші та найжорстокіші методи знущання над людською гідністю.  Історії, які Ви почуєте у ході цієї екскурсії, не залишать Вас байдужими.

Першим об’єктом нашої екскурсії буде Оперний театр… Так-так, саме він. Але на цей раз Львівська Опера вражатиме Вас не своєю величчю, не грандіозними постановками з неймовірними виконавцями, не розкішним балетом, а своєю журбою.  Адже, за часів німецької окупації,  площа перед театром стала сценою знущань над єврейським населенням Львова. Тільки уявіть, поневолених євреїв привселюдно змушували голими руками збирати сміття… Повз цей театр проводили виселення євреїв у Львівське гетто.

По дорозі до Львівського гетто ми побачимо «Хадашим» – єдину з 10 синагог Краківського повіту, яка вціліла після ІІ світової війни. Тут ми зупинимося, аби вшанувати пам’ять загиблих під час Голокосту.  У музейному комплексі «Територія терору» Ви зможете побачити як виглядав найбідніший район міста – Львівське гетто. У експозиції музею відтворені два бараки, сторожові вежі, загородження з колючого дроту та інші тогочасні інфраструктурні об’єкти, де утримувалось близько 138 700 євреїв. Також до Вашого огляду, під час екскурсії Львовом,  будуть представлені документальні записи, унікальні фотографії. Тут Ви почуєте про «акцію проти антисоціальних елементів», зможете переглянути зафіксовані спогади в’язнів, яким поталанило вижити.  

А далі Ви з нашим гідом відправитеся до Янівського концентраційного табору. Зараз тут знаходиться Личаківська виправна колонія №30, а у часи голокосту – сюди звозили євреїв на роботу або ж, безпосередньо, на смерть. Цей табір став концентрацією людської жорстокості та насилля: після операції «Райнгард» Янівський концтабір став головним місцем убивств у рамках  так-званого нацистського проєкту «остаточне вирішення». І на меті він мав «зачистку» всіх євреїв зі Львова та його околиць.  Окрім євреїв, есесівці вбивали психічно хворих, іноземних громадян з Америки, Британії та Палестини, а також – в’язнів-італійців.

Янівський концтабір ЛьвівУ ході нашої екскурсії-спогаду «Колишніми львівськими гетто. Танго смерті» Ви дізнаєтеся про «бригаду смерті» та табірний оркестр Янівського концтабору. Останній – щоранку був змушений грати спеціальний марш під час виходу в’язнів на роботу, та під час інших фізичних тортур. Ви почуєте мінорні ноти у розповіді про «Танго смерті» – останні звуки, що чули жертви перед масовими розстрілами. Ми розкажемо Вам історії учасників оркестру, та чому збережене фото виконання цього «танго» було таким важливим під час Нюрнберзького судового процесу.

  Відвідавши нашу екскурсію-спогад «Колишніми львівськими гетто. Танго смерті», Ви підтримаєте нас у прагненні вшанувати всіх вбитих та закатованих людей під час голокосту у Львові. Пам’ятаймо разом трагічні сторінки історії!

Пропонуємо Вам також альтернативний екскурсійний маршрут – екскурсія Львовом «Музеями репресій».

Рекомендована тривалість екскурсії-спогаду «Колишніми львівськими гетто. Танго смерті»: 3-4 год.

Вартість екскурсії-спогаду «Колишніми львівськими гетто. Танго смерті»: 350 грн/1 год для 1-4 осіб з україномовним гідом.

Також таку екскурсію Ви можете замовити на іноземній мові. Вартість екскурсії – договірна.

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

 

comments powered by HyperComments