ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

У Львові існує «Святая пампуха»…

«Різдво у Львові»… «Різдво у Львові»… «Різдво у Львові»… Анонсують головні нюз-мейкери України, закликаючи всіх людей приїжджати на головні зимові свята до Львова.

Та чому б і ні?

Чим Львів особливий на Різдво?

    Найперше, Львів славиться своїми традиційними зимовими фестивалями та урочистими заходами, приуроченими до Новорічних і Різдвяних свят: парад звіздарів «Спалах Різдвяної Звізди», конкурс колядників і вертепів «Львівська коляда», встановлення Львівського Дідуха та Різдвяної Шопки, «Різдво у Гаю», міське свято Пампуха… У Львів, на період з 1 січня по 10 січня, щорічно приїжджає більше 200 тис туристів, аби побачити цю Львівську Різдвяну магію…

До слова, аби переконати Вас, що магія Львівського Різдва таки існує, пропонуємо Вам відвідати нашу авторську екскурсію «7 чудес Львівського Різдва».

        На Різдво у Львові можна не лише досхочу повеселитися, але й навчитися головних львівських різдвяних традицій: вивчити гарні колядки, покуштувати справжню кутю, відвідати Різдвяні богослужіння у головних храмах Львова, виготовити свого Різдвяного павука… Після таких традиційних львівських «різдвяних вправлянь» Ви станете на пуд мудріші, і, на сто пудів, – щасливіші!

          До речі, всі традиції Галицького Різдва ми зібрали для Вас в одній події –«Різдвяна Вечеря з Львівським колоритом», до якої Ви можете приєднатися 6 січня, зателефонувавши нам і забронювавши місця: +380676742426.

      Ще однією «смачною» особливістю Львівського Різдва – є його святкова гастрономія. Оооооооо! Скільки всього божественно смачного і неймовірно ароматного Ви можете скуштувати у Львові під час Новорічно-різдвяних свят! Головним смаколиком Різдва у Львові вже кілька років поспіль вважається Львівський Різдвяний пампух. Про нього йтиме далі мова…

Від Львівського міського Свята Пампуха – до Святої Пампухи.

Подейкують, що до Львова на Різдво приїжджає така собі Святая Пампуха…

Чи чули про таку персону?

         Ми, «Андреоллі-тур», вже котрий рік поспіль мусимо пояснювати нашим шановним туристам, що, на жаль, ніякої Святої Пампухи у Львові немає… Є Свято Пампуха: щорічне міське традиційне свято Львівського Різдва, на якому печуть, смакують та пригощаються смачнющими львівськими пампухами.

          Відколи на Різдво почали пекти пампухи у Галичині, ніхто достеменно не скаже… Але кожен істинний галичанин знає, що без пампуха – свята не буває. Ароматний, червонобокий пампух, щойно випечений у золотистій олії, з гарячою маковою чи вишневою начинкою всередині – завжди є окрасою різдвяного столу у будь-якій львівській родині.

          Вже котрий рік поспіль міське Свято Пампуха у Львові «живе» в Шевченківському Гаю. Щороку, впродовж 7-9 січня, найвправніші львівські господині випікають там сотні пампухів, хваляться рецептами та новими кулінарними знахідками, частують всіх прохожих та встановлюють свої «смачні рекорди».

            До слова, Львів тримає світову першість у виготовленні велетенського святкового пампуха. Власне, на V Міському фестивалі “Свято пампуха” у 2010 році львівські господині випекли і виклали пампуховий малюнок із 7040 різдвяних пампушків, який мав розміри 4 на 10 метрів. Цей рекорд зафіксував офіційний представник Книги рекордів Гіннесса Джек Броксанк, і вніс його в єдиний реєстр світових рекордів. Отак!

             Під час свята Львівського Різдвяного Пампуха кожен охочий може взяти участь в різноманітних конкурсах: на найкращий Різдвяний Вертеп, на найкращу господиню «Смачненького пампушка», на «Наймилішого Ангелика» та «Найкапоснішого чортика». А модеруватиме все дійство його незмінна ведуча – Пані Пампухова… Якщо назвете її Святою Пампухою, то, думаємо, вона не образиться!)

Смачного Вам Нового року і Різдва у Львові!

 

Дивіться детальний перелік Новорічно-Різдвяних подій у Львові на 2018 рік.

 

comments powered by HyperComments