ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Новий Рік та Різдво у Львові – 2018 р

У Львові ангели чудяться!

Екскурсії Львів, Новий рік у Львові 2018, Різдво у Львові 2018, новорічна програма у Львові«Тут ангели чудяться» – такий новорічно-різдвяний девіз, носитиме цьогорічне Різдво і Новий Рік у Львові. Святкове гасло зимового Львова взято із тексту української колядки Остапа Нижанківського «Бог ся рождає». Символічна фраза-співанка «Тут ангели чудяться» навіює святкові передчуття про прийдешнє Галицьке Різдво: повсюди світяться кольорові ілюмінаційні вітрини, ходять галасливі колядники, на Львівському Різдвяному Ярмарку продають ароматний глінтвейн і смажать каштани, біля Львівської Ялинки юрмиться дітвора, яка очікує на появу Святого Миколая… Теплий і яскравий Новий Рік у Львові та традиційне і одухотворене Галицьке Різдво чекають на Вас!

Які на вигляд будуть Львівські Різдво і Новий Рік-2018?

Різдвяно-Новорічні свята у Львові-2018 матимуть цікаве візуальне оформлення. Зокрема, зимовий Львів буде прикрашений новою святковою ілюмінацією: світлові елементи-прикраси міста будуть оформлені у вигляді канделябру, що нагадує декоративний свічник. Таким святковим освітленням прикрасять пішохідні вулиці Львова. А на проїжджих львівських вуличках висітимуть жовті ілюмінаційні кулі та світлові розтяжки. Відтак, Львів на Різдво сіятиме тисячами вогнів!

А ще – Львів на Новорічно-Різдвяні свята «вдягнуть» у теплі кольори: жовтий, оранжевий, пастельні, червоний і блакитний. В такій кольоровій гамі будуть оформлені святкові вітрини львівських магазинів, прикрашена Головна Львівська Новорічна Ялинка та Святковий Різдвяний Ярмарок-2018.

До слова, цьогоріч традиційний Львівський Різдвяний Ярмарок-2018 почне працювати 8 грудня, і завершить свою роботу аж 15 січня.

В головних новорічно-різдвяних анонсах Львова також повідомляють, що Львів матиме дві центральні ялинки: головна, як зазвичай, буде красуватися перед Оперним театром, а інша – на площі Музейній, що біля Домініканського Собору.

І, якщо Ви плануєте приїхати у Львів на відкриття Головної Львівської Ялинки-2018 – 17 грудня, то ми Вам гарантуємо гарні враження від цієї події. Адже під час урочистостей планується запалити Вифлеємський вогонь, який передаватимуть мешканцям Львова і його гостям львівські пластуни. Дійство супроводжуватиме виступ хору «Дударик», який виконає знамениту українську щедрівку «Щедрик». А вуличний театр на ходулях «Воскресіння» заповнить площу своїми Різдвяними Ангеликами.

Оновлений Різдвяний бренд-бук міста Лева у 2018 році.

Що цікаво, на основних біг-бордах, банерах, сіті-лайтах та святкових фото-зонах міста Лева красуватиметься гостинна реклама-запрошення на Різдво у Львові у новій графічній концепції.

На цей раз – це візуалізація Новорічно-Різдвяного Львова, виконана у стилі доповненого бренд-буку міста. Це є Різдвяні піктограми, такі собі малюнки-зображання Галицького Різдва, колядників, вертепу, ангеликів, Різдвяної зірки, кози тощо. Такими ж будуть іграшки-прикраси на Головній Ялинці Львова – дерев’яні піктограмні прикраси та за попередніми анонсами – у такому ж стилі розмалюють головну львівську ковзанку, що на площі Ринок.

Де дізнатися про всі події на Різдвяно-Новорічні свята-2018 у Львові?

Якщо Ви таки запланували приїхати до Львова на Різдво-2018, і вагаєтеся, як провести свій час, то Вам стане в пригоді Новорічно-Різдвяний календар святкувань у Львові-2018. У ньому Ви знайдете весь перелік подій та заходів, які підготувало місто Лева у зимовому сезоні 2017-2018.

Де ж його знайти? Найперше, відразу по приїзді у Львів, як тільки Ви ступили ногою на львівську землю, телефонуйте нам, «Андреоллі-тур» – +38-067-674-24-26. І ми знайдемо для Вас 1000 і 1 спосіб та варіант, як провести свій вікенд у Львові незабутньо: найкращі колоритні екскурсії по Львову, мальовничі виїзні тури в Карпати і екскурсійні мандрівки Львівськими замками, цікаві майстер-класи, святкові програми, зокрема – і Львівська Різдвяна вечеря чекають на Вас у зимовому Львові. Не баріться! Спеціально для Вас, ми підготували Різдвяно-Новорічні акції на екскурсії по Львову-2018.

Також, Ви можете завітати до Центрів туристичної інформації міста Львова, які чекають на своїх гостей на головному залізничного вокзалі міста, в аеропорту ім. Данила Галицького, та на Площі Ринок у Ратуші. Тут Ви отримаєте безкоштовну карту міста та інформаційний буклет зі всіма подіями Львівської зими 2017-2018, які підготувало для Вас гостинне місто Лева.

Якщо ж Вам просто ліньки кудись йти/дзвонити (і таке буває!), то просто дістаньте зі своєї кишені смартфон, сфотографуйте кюар-код, на будь-якому рекламному Різдвяному банері Львова, і Вам завантажиться вся програма святкувань Нового Року і Різдва у Львові-2018. Елементарно, панове! Правда?

Які зимові події у Львові 2017-2018 чекають на Вас?

Приурочені до Свята Миколая у Львові:

 • 8 грудня – відкриття Різдвяного Львівського Ярмарку;
 • 12-19 грудня – святковий концерт «Палац святого Миколая», який відбудеться в міському палаці культури ім. Г. Хоткевича;
 • 17 грудня – відкриття Львівської Ялинки;
 • 18 грудня,  19:00 – мюзикл-казка «Пригода Святого Миколая», що відбудеться в Центрі Довженка (Сихів);
 • 19 грудня – відкриття львівського зимового парку, локація – парк ім. Б. Хмельницького;
 • 19-20 грудня, 17:00 – вистава Першого театру «Стежка до Св. Миколая», проходитиме на пл. Ринок, 6 (Італіський дворик).

Приурочені до Нового Року у Львові:

 • 22 грудня – встановлення міської Різдвяної Шопки;
 • 24 грудня – Різдвяний концерт LvivMozArt, локація – Оперний театр;
 • 25 грудня – вулична вистава «Різдвяна Феєрія» від львівського театру «Воскресіння», локація – пл. Ринок та пл. Яворського;
 • 25 грудня – 9 січня – Різдво на Музейній (вистави, концерти, виставки);
 • 29 грудня – передноворічне дійство біля Головної Ялинки Львова від театру «Воскресіння»;
 • 30 грудня – Новорічно-Різдвяна музика з балконів Ратуші, пл. Ринок;
 • 28 грудня – виступ духового оркестру «Львівські фанфари», пригощання цукерками «Світоч», локація пр. Свободи.

Зустріч Нового Року у Львові-2018:

 • 31 грудня – відео-мапінг на фасаді Львівської опери та новий музичний проект гуртів «Курбаси» та  «Лірвак», тривалість  –  23:00 – 00:15;
 • 31 грудня – 1 січня – НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА ВІД РАДІО «ЛЮКС», парк ім. Б. Хмельницького, тривалість: 22:00 – 04:00.

Приурочені до Різдва у Львові-2018:

 • 15 грудня – 15 січня – Головна Новорічно-Різдвяна Резиденція Львова, яка діятиме на території Палацу Потоцьких;
 • 24 грудня – Мелодії Різдва, локація – храм св. Петра та Павла;
 • 3-6 січня – ярмарок-обмін «Різдвяний книжковий дворик», локація: Італійське подвір’я, благодійний збір дитячих книжок «Подаруй дитині книжку на Різдво»;
 • 6 січня – урочисте встановлення Дідуха, локація – пл. Яворського, час: 12:00;
 • 6 січня – театралізоване дійство: Різдвяна хода від театру «Воскресіння», час: 17:00;
 • 6 січняСВЯТИЙ ВЕЧІР «РІЗДВЯНА ВЕЧЕРЯ З ЛЬВІВСЬКИМ КОЛОРИТОМ» У РЕСТОРАНІ «РАТУША», тривалість: 18:00 – 19:30;
 • 6 січня – Святий Вечір в Італійському дворику;
 • 7 січня – Мелодії Різдва, локація – Будинок органної музики у Львові;
 • 7-8 січня – театралізоване дійство в дворику Ратуші від театру «Воскресіння»;
 • 7-8 січня – Міжнародний Різдвяний Фестиваль, тривалість: 13:00 – 21:00;
 • 8 січня – Святкова ХОДА ЗВІЗДАРІВ – Фестиваль «Спалах різдвяної звізди»;
 • 7-9 січня – Різдво у Гаю, локація – Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького, вул. Чернеча Гора, 1;

*** Оновлений та деталізований план Новорічно-Різдвяних дійств у Львові-2018 очікуйте  незабаром на нашому сайті.

Новорічно-різдвяні екскурсії Львовом Ви можете замовити, зателефонувавши нам:

+38-067-674-24-26.

comments powered by HyperComments