ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

7 чудес Львівського Різдва

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
600 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Ярмарок

Яку екскурсію варто відвідати у Львові в період новорічних та різдвяних свят?

Всі до Львова на Різдво! Запрошуємо панове, на святкову Різдвяну екскурсію по Львову! Вас чекає знайомство з містом і його традиціями, колоритом, звичаями і популярними львівськими різдвяними локаціями. Разом з гідом, Ви відвідаєте Львівський Різдвяний Ярмарок, продегустуєте головні львівські гастрономічні смаколики цього свята: пампушки, кутю, мед, різдвяні пряники, ароматний вуличний глінтвейн і грог, спробуєте традиційні львівські ковбаски і яблука в карамелі. Ви відвідаєте три найбільших львівські храми, в яких святково колядують і щедрують хористи, діти, церковні ансамблі. Разом з гідом помилуєтеся і сфотографуєтеся біля Львівського Дідуха – галицького оберега Різдва. Ви пройдетеся по місцях проведення найбільших зимових львівських фестивалів: “Спалах Різдвяної зірки”, “Свято Пампуха” і фестиваль “Львівської Коляди”. Також, ми не залишимо Вас без Різдвяної Львівської інсталяції “Народження Христа”, так званої “Різдвяної Шопки”. На цій екскурсії Ви дізнаєтеся, як вариться справжня львівська кутя, як львів’яни накривають святковий стіл і як вітають один одного в цей час … Ми Вам розповімо про всі дива Львівського Різдва! *

ДідухА після такої насиченої прогулянки, змучені, але щасливі – йдемо всі разом на традиційну Різдвяну Вечерю 06 січня 2020 р!

Де і коли?

  • Початок і місце зустрічі:  за домовленістю.
  • Вартість екскурсії індивідуально: від 300 грн/год. Мінімальне замовлення — 2 год.
  • Вхідні квитки: Латинськи собор – 3 грн,  Вірменська церква – 5 грн.
  • Маршрут екскурсїї: площа Ринок, Латинська Катедра, церква Петра і Павла, проспект Свободи – Львівський Різдвяний Ярмарок, Оперний Театр, Львівський “Вернісаж”, вул. Вірменська, Вірменська Церква, Музейна площа, Домініканський Собор, вул. Руська.

* Тематична екскурсія актуальна в період новорічно-різдвяних свят – орієнтовно з середини грудня до  середини січня.

Загальні правила та рекомендації для туристів:

Детальний каталог Екскурсії по Львову ціна. >>>

Як  проходить захід Різдвяна вечеря:

comments powered by HyperComments