ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Пам’ятник рюкзаку

Пам’ятник-рюкзакуЕкскурсії по Львову. Пам’ятники.

Львів настільки неповторний і оригінальний поліс, що тут навіть знайшлося місце такому чудернацькому пам’ятнику, як… рюкзаку, — єдиному пам’ятнику туристичному ранцю у цілому світі. Великий залізний кований наплічник появився 14 травня 2012 року на вулиці Дорошенка, 41, що у внутрішньому дворику будинку Географічного факультету Львівського національного університету. Першочергово було оновлено та озеленено сам факультетський дворик, а вже згодом молодий випускник-географ, Ігор Дикий подав ідею поставити ще тут пам’ятник, який би символізував Львів саме туристичним містом, вказував на те, що тут живуть відкриті люди, веселі мандрівники, з широким кругозором і вільними, демократичними поглядами на світоустрій. Веселу і свіжу ідею взявся виконувати майстер художнього кування із селища Зимна Вода, що на Львівщині. Відтак, львівський пам’ятний рюкзак став ще одним популярним туристичним об’єктом, на якого, крім футболу, приїхали подивитися вболівальники Євро-2012.
Пам’ятник наплічнику стоїть на півметровій кам’яній підставі, сам ранець є у метр заввишки – як справжній і невід’ємний супутник справжнього подорожуючого. Що сховане всередині рюкзака – кожен “укомплектовує” його по-своєму, а от про той факт, що ранець повністю готовий побувати і на Евересті, говорять речі першої необхідності для подорожуючого, які прикріплені до бічних сторін залізної торби: карімат, палатка, фляга води і навіть змінні кросівки. Відтепер кожен мандрівник, турист чи дослідник має нагоду не лише побачити цей цікавий пам’ятник, але й безкоштовно сфотографуватися на пам’ять. Таким чином Ви також доєднаєтеся до корисної для здоров’я ініціативи – носити зручний ранець за спиною на противагу ручним сумкам і сумочкам.
Відомо, що кожен постамент Львова має свою супроводжуючу легенду, яка є історичним пояснення встановлення конкретного пам’ятника у кокетному місці. Та пам’ятник туристичному наплічнику так і не отримав ще власну переповідку, першоісторію, яка б зробила його не тільки привабливішим об’єктом “туристичного паломництва”, але й охарактеризувала би туристичну культуру Львова загалом. Тому, першочергово, кожному охочому гостю міста Лева пропонується знайти, чи радше вималювати свою переповідку до “Львівського рюкзака”. Обов’язково поділіться нею тут, на нашому сайті, — і Ви станете в ряд будівничих культурно-туристичного Львова!

Цікаво знати, що:
Залізний туристичний рюкзак можна… поносити на своїх плечах! Та правда в тому, що більше кількох метрів Ви з ним не пройдете: метрова туристична торбина важить рівно 300 кг. Встановлювачі пам’ятника спеціально не прикріпили рюкзак до кам’яної основи, аби кожен охочий зміг відчути себе не лише першокласним туристом, але й найсильнішою людиною планети.
Поруч з пам’ятником Ви можете знайти настінну довідкову таблицю, де міститься вся історія еволюції туристичного рюкзака, його різноманітні зображення, розповіді про те, як і ким він застосовувався, та, звичайно, пам’ятку для кожного мандрівника-початківця, якому просто необхідно знати класичний набір туристичної торбини для різних варіантів подорожей.
В Україні, а саме – в Кам’янці-Подільському є також пам’ятник-присвята активному туризму, а власне – самому туристу. В центрі площі Польський ринок статечний залізний двометровий чоловік з фотоапаратом, повислому на шиї, закликає кожного подорожуючого познайомитися ближче з містом. Цю скульптуру встановили зовсім недавно – у квітні 2013 року. Подібний пам’ятник Ви також можете побачити на Івано-Франківщині: поблизу курорту “Буковель”, в селі Яблуниця, стоїть веселий турист-лижник, що запрошує всіх небайдужих на лижну розвагу у мальовничих українських Карпатах.

Побачити пам’ятник та дізнатись цікаву інформацію Ви зможете під час індивідуальної екскурсії.
Вартість: від 150 грн/год.*
* У період травневих та новорічно-різдвяних свят ціна може змінитись.
Мінімальний час замовлення – 2 год.
Місце та час зустрічі: за домовленістю.

comments powered by HyperComments