ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Дитячий тур Весь Львів – як на долоні

Дитячий тур Весь Львів – як на долоні (2 дні)

1 день

— Група прибуває на залізничний вокзал Львова. Групу зустрічає львівський гід.

— Виїзд на оглядову автобусну екскурсію “Давніми Львівськими передмістями”.

Львів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсіїЕкскурсія охоплює три найцікавіші об’єкти Львова, які віддалені від центру міста Високий замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра. По маршруту огляд  найвищого пункту Львова —  гори Високий замок. Замок там годі шукати, але панорама звідси відкривається захоплива. З висоти пташиного лету ми побачимо все місто, як на долоні.

Личаківське кладовище вважають найгарнішим у Східній Європі музеєм-меморіалом і обов’язковим місцем для відвідин у Львові. Це “музей під відкритим небом”, де зібрана Львів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсіїнайкраща сакральна скульптура Львова (додатково оплачується вхідний квиток — дор/діти — 50/30 грн/ос).

І на завершення — “візитівка міста”, один з найдавніших  і найгарніших його храмів, собор Святого Юра. Святиня, яка розміщена на одному з львівських пагорбів, ще здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та експресивністю скульптур, серед яких є роботи “українського мікеланджело” Йогана Георга Пінзеля (тДитячі екскурсії, екскурсії для дітей у Львові, Львів екскурсії, екскурсії для шкільних групривалість екскурсії: 3 години).

          * На заміну Личаківському кладовищу можна відвідати Шевченківський Гай – музей-скансен народної архітектури і побуту у Львові (додатково оплачується вхідний квиток — дор/діти — 50/30 грн/ос.)  або Стрийський Парк з Львівською дитячою залізницею.

— Прибуття в історичний центр міста.
— Поселення в хостелі/готелі.
—  Комплексний обід у центрі Львова.
Продовження знайомства зі Львовом на пішохідній оглядовій екскурсії Середмістям –  “Львів очима дітей”.

 Львів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсії  Для початку побуваємо у Львові Середньовічному, де ще кілька століть тому по площі Ринок розходжали пишно вбрані пані з розцяцькованими віялами в руках, і обговорювали нову моду шпацеру на каву. Тут збереглися старі будинки-кам’яниці XIV-XVIII ст., з яких загадковими та мудрими очима спостерігають за міським життям львівські леви. Наш гід розкаже найцікавіші таємниці цих старовинних будинків і їхніх відомих мешканців! Ми пройдемося старими кварталами міста, де, здавалося б, ще недавно по-сусідству перегукувалися між собою вірмени, євреї, русипряникини, поляки… Гід розкаже цікаві історії, легенди, маловідомі факти з життя старожителів Львова. По дорозі разом з нашими юними слідопитами заглянемо в гості до Львівського Сажотруса, оглянемо величезну колекцію раритетних гасових ламп, спустимося під землю та допоможемо працьовитим шахтарям копати каву з львівських багатих надр. Не оминемо ми на нашому шляху найвинахідливіші майстерні ЛьвоваМайстерню Пряників “Юрашки”, Майстерню Карамелі, Майстерню Марципанів ривалість екскурсії 2,5 год — 3 години).
—  Комплексна вечеря у кафе міста.
—  Вільний час.

2 день

— Виселення з готелю/хостелу.
— Група може залишити свої речі в загальній кімнаті зберігання в готелі або хостелі.
— Сніданок в центрі Львова.
Квест-екскурсія “У пошуках Львівських левів”Після закінчення екскурсії-підказки по Львову, група ділиться на дві команди. Кожну команду очолює капітан, якого група повинна собі обрати. За кожною командою спостерігає екскурсовод-супроводжуючий. Саме він допомагає учасникам львівського квесту у розгадуванні завдань та, звичайно, роздає завдання дітям, контролює квест, і веде свою команду до переможного фінішу.Дитячі екскурсії, екскурсії для дітей у Львові, Львів екскурсії, екскурсії для шкільних груп Квест-пошук відомих львівських левів є пішохідним та прив’язаний виключно до центру Львова – його історичної частини. Для кожної команди гравців виділений рівний час – 30 хвилин, аби дійти до фіналу, та знайти останнього фінішного львівського лева. Тривалість екскурсії: 1,5 год. Тривалість квесту: від 20 хв до 40 хв.
Нагородження:
— кожна команда нагороджується грамотами та магнітиками з левами для кожного учасника квесту (*додатково можна замовити солодкі сувеніри-подарунки зі Львова за Вашим побажанням).
— Комплексний обід в центрі Львова.
Факультативно пропонуємо відвідати тематичні майстер-класи у Львові: гастрономічні (виготовлення марципанового Львів екскурсії, дитячі екскурсії у Львові, канікули у Львові, екскурсії для дітей, вартість екскурсії мультиплікаційного героя у «Майстерні марципанів», виготовлення авторський шоколадних цукерок у «Майстерні шоколаду»), творчі (виготовлення свічки у «Свічковій мануфактурі», виготовлення оберега – ляльки-мотанки), науково-пізнавальні (майстер-клас дитячої алхімії у «Таємній аптеці»).

— Трансфер групи на залізничний вокзал Львова.
— Від’їзд зі Львова.

Вартість екскурсійної програми розраховується індивідуально, відповідно до кількості осіб в групі і Ваших побажань стосовно екскурсійного маршруту.

Раді будемо бачити Вас і Вашу малечу у Львові!

comments powered by HyperComments