ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Інста-тур: коні, квіткові поля і «PARK3020»

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 9:00-20:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Друзі, запрошуємо Вас у гарний інстаграмний тур «Коні, квіткові поля і «PARK3020». Відкриваємо для себе Львівщину по-новому!

Разом з Вами у турі буде професійний фотограф, який ловитиме лише найкращі моменти з поїздки, приділить достатньо фото-уваги кожному учаснику туру і згодом подарує гарні світлини з поїздки. А фотографуватися є де! Ви тільки уявіть: коні-красені з мисливського господарства «Зубр», квітучі кущі на неосяжних кольорових квіткових полях «Клубу Рослин» і супер-інстаграмні та об’ємні паркові скульптури з «PARK3020». І всі ці фотозони – на відкритому повітрі серед знаменитого Львівського Опілля. Буде вау, обіцяємо!

План туру: м. Львів (виїзд о 9:00) – с. Суходіл (кінний клуб і мисливське господарство «Зубр») – с. Стрілки (квіткові поля «Клуб Рослин») – м. Бібрка (обід) – с. Стрілки (парк сучасних скульптур «PARK3020».) – м. Львів (повернення близько 20:00).

 • Що цікавого у «Інста-турі»: коні, квіткові поля і «PARK3020»?
 • У с. Суходіл ми завітаємо до елітного кінного клубу на території мисливського господарства «Зубр». Тут ми оглянемо тренувальні криті манежі, стайні, пасовище, ну і звичайно – почухаємо гриви коникам та пригостимо їх смаколиками. А опісля знайомства з красенями-конями – на Вас чекатиме смачнющий куліш з м’ясом дикого кабана, який приготують нам лісники. (*Куліш приготують за попереднім замовленням, якщо на обід зголосяться мінімум 10 учасників поїздки).

У селі Стрілки на території готельно-відпочинкового спа-комплексу «Едем-Резорт» розмістився парк сучасної української скульптури  «PARK3020». Деякі паркові скульптури сягають майже 5 м заввишки і дуже гармонійно дивляться на фоні зеленого поля та блакитного неба. Про що «говорять» ці скульптури, як вони створювалися і чому Вам варто їх побачити, – про все це розкаже Вам наш гід.

У цьому ж маленькому селі Стрілки заховалося ще одне чудо Львівщини – 3 Га розкішної квіткової території «Клубу Рослин». Кажуть, що це найкраще місце для заміських прогулянок і романтичних фотосесій. Тут на гостей чекають 26000 різноманітних  квіткових кущів: гортензії, лаванди, троянди, гібіскусу, вейгели, спіреї. Куди оком не глянь – всі простори вкриті кольоровим цвітом!

Вартість «Інста-туру: коні, квіткові поля і PARK3020» – 400 грн/дорослий і 350 грн/дитина до 13 років включно.

Дитина до 6 років у супроводі 2-х дорослих осіб і без окремого місця в автобусі – може їхати безкоштовно.

 • У вартість інста-туру входить:
 • – екскурсійне обслуговування по всьому маршруту,
 • – автобусне перевезення туристичним автобусом по всьому маршруту,
 • – послуги професійного фотографа під час туру.
 • У вартість інста-туру НЕ входить (вхідні квитки і обід):
 • – парк сучасних скульптур 3020 – 100 грн/особа/будній день і 200 грн/особа/сб-нд.
  – квіткові поля «Клуб рослин» 
 • – навчально- реабілітаційний кінний центр на території Мисливського господарства «Зубр» 
 • – обід – орієнтовно 100 грн/особа.

Забронювати «Інста-тур: коні, квіткові поля і «PARK3020» – +380676742426.

Переглянути інші виїзні тури зі Львова можна тут.

comments powered by HyperComments