ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Пішохідна екскурсія Львів еротичний

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 2-3 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Якщо Ви вже не вперше у Львові і втомилися від його кам’яниць, двориків, храмів, дат і подій. Якщо Львів Вам видається сірим середньовічним містом з пуританською архітектурою. Якщо «все цікаве» про Львів вже далеко позаду. Якщо львівські вулички Ви вже знаєте до найменшого зиг-загу… То може варто заглянути у Львів глибше? То що ж ховається під «архітектурним одягом» Львова? Який він із себе оцей Львів-еротичний?

Запрошуємо Вас, пані і панове, на найпікантнішу екскурсію Львовом – «Львів еротичний»!

Ми впевнені, що можемо здивувати Вас унікальними історіями про Львів, показати цікаві секретні місцини, розказати кумедні і повчальні історії про львівських коханок і коханців. А ще – перед Вами постануть  еротичні львівські атланти, напів оголені грецькі богині, античні герої з мускулистими тілами, і німфи з прекрасними бюстами… Це все – еротичні зображення Львова. І ми Вам їх покажемо під час нашої нетипової екскурсії «Львів еротичний».
На
Вас чекають інтимні історії життя Львова, від яких перехоплює подих. Пікантні подробиці особистого життя львівських історичних знаменитостей, ревнощі, сварки, драми і романтичні дуелі. Заборонене кохання і відомі львівські борделі. Вражаючі історії «з перцем» про львівських знаних феміністок. Всі ці цікаві еротичні подробиці Львова Вам тихенько на вушко повідає наш допитливий гід.
На
львівських дахах, на фронтонах, на стінах, на площах, на карнизах Львівських університетів. Всюди можна знайти образи Львова-еротичного. Ці пікантні зображення Львова можуть чекати Вас у парках, при вході в університет, чи – на стінах наукової бібліотеки. Ба більше! Вони несуть в собі іншу, потаємну історію міста Лева. Вони таким чином розповідають про львівських митців і архітекторів, які хотіли вдихнути у Львів нове, еротичне життя!

Найпопулярніші еротичні місця Львова. Де вони?

університет Львів, екскурсії Львів Під час нашої екскурсії «Львів еротичний» ми пройдемося колишньою львівською вулицею «Червоних ліхтарів». Ми оглянемо історичну будівлю Галицького Сейму, що тепер служить для студентів Альма-матер, Франковий Університет. Адже саме там, подейкують, була перша львівська «хвойдарня», себто – публічний дім. Ми розкажемо Вам, як колись за зовнішніми ознаками одягу можна було впізнати «нічного метелика» на вулицях Львова.
А як
щодо Оперного театру? Давайте роздивимося його театральних гіпсових муз. Напівоголені плечі і бедра, випуклі груди, по-цікавому розміщені руки… Про що говорить їхня мова тіла, і чи це має відношення до образу самої Львівської опери?
А
чи бачили Ви у Львові коня Данила Галицького? Кажуть, що він спочатку був вмонтований без своєї «конячої гордості». А зараз всі львівські мами забирають звідти допитливих дітлахів, аби уникнути настирливих запитань: «Мамо, а що це там в коника таке велике?». І такі історії вартують уваги. Бо хто ж сказав, що еротичне не може бути смішним!

Джокамо Казанова, Леопольд фон Захер Махох, Львівський Геракл із палицею і яблуками Гесперид, фонтани-скульптури на площі Ринок, та багато інших пікантних львівських феноменів – приховують чимало цікавих еротичних історій Львова. І ми їх Вам готові розказати!

Рекомендована тривалість екскурсії «Львів еротичний»: 2-3 год.

Вартість екскурсії «Львів еротичний»: 400 грн/1 год для 1-4 осіб з україномовним гідом.

Також таку екскурсію Ви можете замовити на іншій мові. Вартість екскурсії іноземною мовою – договірна.

Для замовлення екскурсії «Львів еротичний», телефонуйте нам – +380676742426.

comments powered by HyperComments