ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Подорож до Ботанічного саду

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
500 грн
Тривалість екскурсії: 1 год. 30 хв.
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію по Львову “Подорож до Ботанічного саду”?

Львів – це не тільки унікальні архітектурні пам’ятки, дивовижні скульптури та цікаві кав’ярні, Львів – це також місто-парк з великими зеленими легенями і прекрасними цвітучими рослинами. З приходом весни Львів перетворюється на великий буяючий сад з підсніжниками, пролісками, крокусами, рододендронами, пахнючим жасмином… Всю цю цвітучу красу Ви маєте на власні очі побачити на екскурсії  Львовом! Відтак, всім палким любителям дендропарків ми відкриваємо двері у самий Ботанічний сад Львова!
екскурсія в ботанічний садБотанічний сад Львівського національного університету ім. Івана Франка – це один з найперших ботанічних садів України і Східної Європи, відкритий 1852 року. В його зеленій колекції є безліч квітучих рослин, в тому числі – екзотичних; тут ростуть першоцвіти, занесені до Червоної Книги України, а також – рослини, подаровані та посаджені відомими людьми України.
Починаючи з квітня і закінчуючи останнім місяцем літа, Ботанічний сад – це рай для любителів квітучої природи. Первоцвіти, анемони, рододендрони, горицвіти, форзиції, магнолії , деревовидні півонії, різноманітні бузки, тюльпанові дерева, півники, лілійники, троянди, латаття, ковили… – далеко не повний список дивовижних рослин Ботанічного саду Львова.
Відтепер цю всю квітучу красу можна оглянути щотижня у вівторок та четвер, завітавши на екскурсію в Ботанічний сад Львова. Кваліфіковані працівники-ботаніки проведуть захопливу мандрівку угіддями цього унікального парко-саду, покажуть найдивовижніші рослини та розкажуть десятки захопливих фактів про земну флору.
Давайте надихатись природою разом! Запис на екскурсію потрібно робити заздалегідь!

Де і коли? 

  • Тривалість екскурсії*: 1 год. 30 хв. 
  • Вартість екскурсії (від 1 до 10 осіб) – 500 грн. 
  • Екскурсії проводяться у вівторок та четвер  за попереднім записом.

*Рекомендований час проведення екскурсії з квітня по жовтень.

Дивіться детальніше Каталог Львів екскурсії ціна

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments

Ви завжди можете отримувати найважливішу інформацію про нові тури, знижки та акції у Viber. Для цього достатньо лише підписатися на наш Viber- канал!

logo