ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Подорож до Ботанічного саду

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
550 грн
Тривалість екскурсії: 1 год. 30 хв.
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію по Львову “Подорож до Ботанічного саду”?

Львів – це не тільки унікальні архітектурні пам’ятки, дивовижні скульптури та цікаві кав’ярні, Львів – це також місто-парк з великими зеленими легенями і прекрасними цвітучими рослинами. З приходом весни Львів перетворюється на великий буяючий сад з підсніжниками, пролісками, крокусами, рододендронами, пахнючим жасмином… Всю цю цвітучу красу Ви маєте на власні очі побачити на екскурсії  Львовом! Відтак, всім палким любителям дендропарків ми відкриваємо двері у самий Ботанічний сад Львова!
екскурсія в ботанічний садБотанічний сад Львівського національного університету ім. Івана Франка – це один з найперших ботанічних садів України і Східної Європи, відкритий 1852 року. В його зеленій колекції є безліч квітучих рослин, в тому числі – екзотичних; тут ростуть першоцвіти, занесені до Червоної Книги України, а також – рослини, подаровані та посаджені відомими людьми України.
Починаючи з квітня і закінчуючи останнім місяцем літа, Ботанічний сад – це рай для любителів квітучої природи. Первоцвіти, анемони, рододендрони, горицвіти, форзиції, магнолії , деревовидні півонії, різноманітні бузки, тюльпанові дерева, півники, лілійники, троянди, латаття, ковили… – далеко не повний список дивовижних рослин Ботанічного саду Львова.
Відтепер цю всю квітучу красу можна оглянути щотижня у вівторок та четвер, завітавши на екскурсію в Ботанічний сад Львова. Кваліфіковані працівники-ботаніки проведуть захопливу мандрівку угіддями цього унікального парко-саду, покажуть найдивовижніші рослини та розкажуть десятки захопливих фактів про земну флору.
Давайте надихатись природою разом! Запис на екскурсію потрібно робити заздалегідь!

Де і коли? 

  • Тривалість екскурсії*: 1 год. 30 хв. 
  • Вартість екскурсії (від 1 до 10 осіб) – 550 грн. 
  • Екскурсії проводяться у вівторок та четвер  за попереднім записом.

*Рекомендований час проведення екскурсії з квітня по жовтень.

Дивіться детальніше Каталог Львів екскурсії ціна

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments