ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія на козину ферму

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
0 грн
Тривалість екскурсії: під запит
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

козиная ферма.экскурсия со львова

Чому Вам варто відвідати козину ферму?

Ви любите сир? Ні-ні, не кваптесь, лишень послухайте. Си-и-и-р… Кротен… маленький кавалочок у формі циліндрика, м’якенький, з тоненькою шовковою скоринкою або припилений золою, що тане у роті і стає пікантним згусточком на язиці. Або Бюш… ніжно-вершковий, навіть кремоподібний, скоринка від кімнатної температури ледь підплавлена, сам легесенький, на хлібчик маститься,  а ще з варенням, можна з айвовим…
Або Томет…. твердий, важкий, шість місяців він вистояв, смак у нього гострий, яскравий, а запах у нього…
козина ферма, ескурсія зі львова Ну що, тепер поговоримо? Отже, Ви любите сир?
Якщо незмога було встояти, то Вам з нами. Ми їдемо до пана Бернара Вілема — бельгійця, сировара у третьому поколінні, який понад десять років тому започаткував свою ферму на сільськогосподарських землях неподалік Львова, у селі Дмитровичі. І тепер це справжня фабрика, де роблять сир, якого годі знайти в магазинах чи супермаркетах.

козина ферма, ескурсія зі львова З ніжного козиного молока, сир виготовлюється за французькою технологією, одразу ж при козиній фермі, де чистота ідеальна, кожна кізка доглянута. Молочко там лиш здоїли, охолодили, заквасили на добу, розмістили у формочки, сироватка стекла, засолили, вистояли, замаринували в олії з провансальськими травами. І от Вам фета, якої, я певна, Ви й не куштували. Або добре витриманий кротен з провансальськими травами. Або пастеризоване при 72 градусах козине молоко.
Саме тому, що землі блогували і на них не провадили промислової діяльності, продукція виходить під маркуванням “біо”. Більш вражаючою за любов, з якою плекаються тут сири, може бути тільки гостинність пана Бернара, який однаково радо приймав і президентів України, і міжнародні делегації, і відтепер туристів, охочих скуштувати це диво. козина ферма, ескурсія зі львова
Ми пропонуємо Вам зазирнути у сироварний цех і на власні очі побачити, ба більше — продегустувати продукт, яким славиться Франція і яким пишається відтепер наш край.
Виїжджаємо ми вранці, якраз у час доїння кіз. І тут же, одразу на фермі, Вам запропонують склянку теплого козиного молока. А потім накриють стіл, де, окрім сиру, подадуть келих доброго вина та лардю — шматочки сиру, завернені у в’ялене та злегка копчене сало. А ще хліб — домашній, духмяний. І шеврізо — пікантну ковбасу за рецептами чорізо.
козина ферма, ескурсія зі львова А знаєте, що найгарніше у цій екскурсії? Окрім відчуття ситості і легкості від перебування на природі залишається радісний подив, як можна любити свою справу, і переконання на прикладі родини Вілемів, якою насправді багатою і вдячною може бути наша земля.
Але сюди варто приїхати не лише заради того, щоб посмакувати свіженькими молочними продуктами. Надзвичайне задоволення принесе всім, а особливо дітям, велика кількість різних тваринок. Це єдине місце в Україні, де налічується таке значне поголів’я кіз, які можна навіть подоїти. Та попри найрізноманітніші види цих кіз, тут є ще корови та бики, що цілодобово пасуться на полях, і милі ослики, які нікого не залишать байдужим.
козина ферма, ескурсія зі львова Але ферма не зупиняється на досягнутому. Вже скоро відвідувачі будуть мати можливість відвідати рекреаційний комплекс. У планах також є відкриття ресторану, розведення великої рогатої худоби, овець, птиці, виробництво яблучного соку і вирощування біологічно чистих фруктів.
Аби замовити екскурсію на козину ферму звертайтесь за адресою площа Ринок, 29, ТК “Андреоллі-тур” або за телефоном  +38 (067) 673-35-54

Сиро-винний тур Закарпаттям >>>

Екскурсія на козину ферму організовується тільки під індивідуальний запит.
То що, гайда до Франції?

 Екскурсії по Львову >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

 

comments powered by HyperComments