ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Закарпаття в цвіті сакури (2 дні)

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
995 грн
Тривалість екскурсії: 2 дні
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

 2-денний тур “Закарпаття в цвіті сакури”

Цвітіння японської вишні в Ужгороді, палаци, замки, два термальні комплекси, панорами Карпат та дегустація вин.

1 деньвиїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в новому термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком, алея сакур та обід) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Львів (повернення о 23:00).

УВАГА! У зв’язку із воєнним станом в Україні тур буде відбуватися за зміненим маршрутом: у 1-й день екскурсію по замку “Паланок” буде замінено на панорамний огляд замку та екскурсію по місту з оглядом цвітіння сакур.

Де і коли? 

  • Дати виїздів:
  • • 30.04.2022 р.
  • • 7.05.2022.

Вартість: 995 грн.

Тривалість: 2 дні/1 ніч.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних обєктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Знижки для дітей:
– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
– Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн/особа. 


Вартість вхідних квитків:
– палац Шенборна: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн, учнівський – 20 грн;
– Мукачівський замок: загальний – 100 грн, пенсійний, студентський – 70 грн, діти до 14 років – 40 грн;
– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегове: загальний, пенсійний, студентський – 220 грн, діти від 120 до 150 см – 110 грн, діти до 120 см – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн;
– дегустація вин: 60 грн, екскурсія без споживання вина – 30 грн;
– відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн, діти до 120 см – безкоштовно;
– Ужгородський замок: загальний – 100 грн, пенсійний – 75 грн, студентський – 70 грн, учнівський – 40 грн, діти дошкільного віку – безкоштовно;
– термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн, діти зростом до 150 см – 125 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.


Проживання відбувається в затишних садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі. 

Харчування:
Сніданок 1-го дня: можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час стоянок.
Обід у 1-й день –  в ресторані Мукачева та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, боб-левеш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 110 грн./особа.
Вечеря 1-го дня відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні. Вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 100 грн/особа.
Сніданок 2-го дня відбувається в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, бундашкенье (схоже на грінки), масло, хліб, кава/чай. Вартість  60 грн./особа. 
Обід 2-го дня – в Ужгороді, кафе “Chester”. Меню: боб-левеш, рис з овочами, лоці печене, салат “Полонинський” (помідор, огірок, капуста), компот, хліб. Вартість – 95 грн./особа.

comments powered by HyperComments