ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Тур Кам’янець-Подільський – квітка на камені 2 д...

Чому варто поїхати до Кам’янець-Подільського? 

Тур передбачений тільки для организованих груп. Вартість туру уточнюється додатково.

Екскурсії Львів.1-й день
В 07:00 виїзд з м. Львів до м. Кам’янець-Подільський.
Кам’янець-Подільський — це місто ще називають “Квіткою на камені”. Тут природа та люди створили дивовижної краси куток, що поєднав обривисті береги річки Сторич та мужні стіни оборонної фортеці. Це місце витончено єднає стилі Заходу і Сходу, де храм, костел і мінарет стоять поруч… Кожен камінчик,  кожна будівля дихають  своєю неповторною історією.
Екскурсія в кам'янець-подільский, фестиваль повітряних кульОглядова екскурсія по старій частині міста: площа Польський Ринок, огляд двох Ратуш, собор Петра і Павла, Домініканський собор та ін. Відвідування славнозвісної Кам’янець-Подільської фортеці. Тривалість екскурсії: 3 години.
Обід.
Вільний час для розміщення в готелі.

Екскурсія в кам'янець-подільский,фестиваль повітряних куль, екскурсія в хотин Виселення з готелю. Сніданок. Виїзд до давнього міста Хотин, де розташована одна з найгарніших історичних пам’яток оборонного зодчества України — Хотинська фортеця. Вона захищала українські землі від турецьких та інших загарбників. Скільки воїнів залишили своє життя біля неї, скільки правителів хотіли її захопити, а фортеця залишилася неприступною і до сьогодні. В наш час тут знімалось багато фільмів: “Тарас Бульба”, “Три мушкетери”, “Чорна стріла”, “Стріли Робін Гуда” та ін.
Обід.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>
Екскурсія в кам'янець-подільский,фестиваль повітряних куль, екскурсія в кришталеву печеруПереїзд до с. Кривче та відвідування Кришталевої печери. Вона сформувалась приблизно 20 млн. років тому в гіпсових породах в наслідок вимивання підземними водами. Загальна протяжність — близько 23 км. Для екскурсій доступно близько 2,5 км. Стіни печери покриті білосніжними та різнокольоровими кристалами гіпсу, від чого і пішла назва печери.
Орієнтовне прибуття до м. Львова в 23:00.

До нових зустрічей!
Послідовність відвідування об’єктів по маршруту може бути змінена, без зменшення об’єму екскурсій.

Організаційні моменти:

У вартість входить:
-транспортно-екскурсійне обслуговування по маршруту;
-розміщення в готелі, рівня 3*, в 2-3-х номерах зі зручностями;
-харчування: сніданок, два обіди;
-туристична групова страхівка для громадян України.

У вартість не входить:
-вхідні квитки по маршруту: Фортеця — 25 грн/ос., діти — 10 грн/ос., Хотинскька фортеця — 25 грн/ос., діти — 15 грн/ос. -печера Кришталева — 15 грн/ос.);
-особисті витрати;

comments powered by HyperComments