ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Топ-10 найфотогенічніших місць Львова

Музей зброї Арсенал. Ескурсіїї Львів цінаЛьвів – це краща фотостудія під відкритим небом. Вас порадують безліч краєвидів, затишних кафе з ефектними інтер’єрами та екстер’єрами, кольорові будинки, романтичні парки та багато місць, які відомі та широко використовуються для фотосесій гостіми та мешканцями міста. І сьогодні, визначений топ-10 місць менш відомих, та не менш цікавих для отримання найкращих кадрів:
Вірменська вулиця. Екскурсії Львів ціна1. Казковий будиночок у внутрішньому дворику в центральній частині міста Лева. Він знаходиться  біля пам’ятника Грушевського.
2. Стіна городських укріплень – стіна  унікального музею зброї “Арсенал”. Будівля зроблена  з каменю, ще в XIV ст.
3.  Внітрішне подвір’я Вірменського собору, де знімали легендарний фільм “Три мушкетери”.
4. Інтер’єр ресторану  “Жидівська кнайпа”, тематика закладу – єврейська оселя.
5. Таемне подвір’я “Аптеки-Музею”,відвідайте цей музей, та зробіть дивовижні кадри.
Ресторан Купол. Екскурсіїї Львів ціна6. Ресторан “Купол” з оригінальним літнім майданчиком та колоритним  інтер’єром, тематика – польська оселя.
7. Дворик-музей покинутих іграшок – музей, що знаходиться просто неба біля звичайного дому та , створенний небайдужим мешканцем.
Пасаж Крива липа. Екскурсії Львів ціна8. Внутрішній дворик або проїзд “Крива Липа”, назву свою отрмав від символу подвір’я – старої одинокої липи.
9. Екстер’єр кафе “Кілікія”, що на вул. Вірменській – це невеличкий провулок-тунель з романтичними кованими елементами.
10. Внутрішній дворик пабу “Mons Pius”. В приміщення закладу з XVIII ст. до 1940 р. діяв вірменський банк, тому інтер’єру просторий та цікавий.
comments powered by HyperComments