ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львівський обласний театр ляльок

Львівський-обласний-театр-ляльок2

Екскурсії по Львову. Театри.

Адреса: пл. Д. Галицького, 1
Тел.: (032) 272 08 32

Будівля Львівського обласного театру ляльок збудована у 1913 – 1919 роках як Палата ремісників. Польський архітектор Ян Протшке надав споруді елементів епохи ренесансу. На емблемі театру зображений герой української народної казки “Івасик-Телесик”, адже саме з прем’єри цієї вистави у 1946 році і розпочалася історія театру. У репертуарі театру представлені вистави за народними і літературними, як українськими, так і світовими, казками: “Коза-дереза”, “Пан Коцький”, “Фарбований лис”, “Снігова королева”, “Ріккі-тіккі-таві”, “По щучому велінню”,“Сніговички та Сонечко”,“Алі-Баба і розбійники”,“Два леви”, “Кольорове молоко”,“Троє поросят”, “Забавні історії Вуркотика”, “Івасик-Телесик”, “Мама для мамонтенятка”. Але відвідати цей театр варто і дорослій аудиторії, яка зможе переглянути тут такі вистави як “Ніч перед Різдвом” М. Гоголя, “Мадемуазель Нітуш” Г. Мельяка та А. Мілло, “Ловіть мить успіху” К. Рижова та деякі інші.
Театр ляльок є не лише учасником багатьох Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів, оглядів, конкурсів, а є й володарем поважних нагород. Це не дивно, адже в театрі працюють такі заслужені артисти України як Світлана Кабанова та Людмила Грядова, Олександр Куцик (головний режисер театру), Олена Сєрова-Бондар та Михайло Вікс.
Окрім вистав, яких за весь час існування театру було понад 200, у театрі також можна відвідати музей історії театру або ознайомитися з ляльковою експозицією.

Дізнатись цікаву інформацію Ви зможете під час індивідуальної екскурсії.
Вартість: від 150 грн/год.*
* У період травневих та новорічно-різдвяних свят ціна може змінитись.
Мінімальний час замовлення – 2 год.
Місце та час зустрічі: за домовленістю.

comments powered by HyperComments