ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Солодкий Львівський Валентин

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Романтичний Львів, романтичні місця у львові

Чому на день Закоханих варто приїхати до Львова та відвідати екскурсію  з кавовою дегустацією  “Солодкий Львівський Валентин”? 

Ніде так не кохається, як у Львові! Саме в цьому ми  постараємося Вас переконати  під час оглядової екскурсії по Львову “Солодкий Львівський Валентин”, яка приурочена до Дня Святого Валентина у Львові. Перед Вашими очима відкриється зачарований і романтичний світ Львова: його затишні вулички і гамірні дворики, усміхнені леви та замріяні скульптури, історичні пам’ятки, зачаровані вечірніми сутінками будинки та овіяні ранковими туманами їхні дахи… Ви не встоїте перед чарами Львова, міста, яке вміє кохати!

Романтичний Львів, романтичні місця у львові…Одного прекрасного сонячного ранку юна та вродлива львівянка Пелагія прогулювалася центральним Львовом. День розпочинався погожо. В такий час дівчині добре мріялося і дихалося на повні груди. Не зогляділася, як і опинилася вдома за тими роздумами. А там – вже справи грядущі: навести лад в світлиці, наварити смачних наїдків, допомогти матері з господарством, заглянути до батькових крамарських справ. З останньою думкою панночка спустилася в родинний погріб, сподіваючись там застати заклопотаного очільника сімї. Та батько був не сам. Він вів гарячковиті перемовини з вродливим та показним юнаком, мабуть, далеко не з львівських країв… Пауло Міккіліні. Згодом це імя стало останніми словами, які вимовила дівчина… Пройшли роки – і Шекспір написав своїх знаменитих “Ромео і Джульєтту”. А через кілька століть позаду Львівського Оперного Театру знову воскресла доленосна шекспірівська любов, давно забута, не згадувана ніким впродовж віків, – вже в лику замріяних скульптур двох молодих людей, які тягнуться один до одного руками…За продовженням історії звертайтеся до нас!

Ви не тільки побачите Львів, але і заберете частинку на згадку!

У Львові багато романтичних та затишних місць. Ваша екскурсія закінчиться в одному з таких, де Ви продегустуєте справжню каву по-львівськи , солодкі лікери до кави та цукерку ручної роботи.  І хай Ваше кохання буде таким же п’янким, солодким та з ароматом кави.

Романтичний Львів, романтичні місця у львові

Де і коли? 

В період з 9 лютого до 15 лютого екскурсію можна замовити в індивідуальному форматі та в зручний для Вас час.  

Маршрут екскурсії: площа Ринок – проспект Свободи – Шляхетське Казино (додатково оплачуються вхідні квитки – 40 грн/ос.) – памятник львівським Ромео і Джульєтті – вул. Друкарська – Домініканський собор – Успенська церква – вулиця Руська.

  • Тривалість екскурсії – від 2 год.
  • Вартість екскурсії – 350 грн/год для 1-4 осіб на українській мовіМінімальний час замовлення 2 години.
  • Вартість дегустації кави + 4-х лікерів до кави + цукерка ручної роботи – 230 грн/ос. Замовляється завчасно.

Факультативно пропонуємо замовити наступні послуги:

Романтичний політ на повітряній кулі>>>

Оформити подарунковий сертифікат на цю послугу >>>

Виїзна екскурсія “Магія Святого Валентина”>>>

Прогулянка містом на кареті >>>

Романтична фотосесія в місті >>>

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments