ClickCease

Stadtführung Unterirdisches Lviv

Preis AUSFLGE:
150 uah
Dauer der Fhrung: mit 2
Jetzt die Fhrung bestellen Bestellen Tour

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію „Львівські підземелля“?Подземелье. Екскурсия подземельями львова цена

Львів ніколи не перестає дивувати. І навіть якщо Ви повністю освоїлися в цьому місті і вважаєте, що побачили вже все, Львів неодмінно приготував для Вас кілька несподіванок. Одна з них — львівські підземелля.

Ця екскурсія по Львову особлива. Не кожне, навіть старе місто, може похвалитися своїми підземеллями. Підземелля Львова мають складну і багатоярусну структуру. Після великої пожежі 1527 року, яка зруйнувала весь готичний Львів, єдиними зразками готичної архітектури у Львові залишилися саме келії монастирів, виноробні і підвали, які колись були майже під кожною кам’яницею.
Подземелья Львова. Екскурсии по Львову

Під час екскурсії „Підземелля Львова“ Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – найстаріших львівських підземеллях XIII століття, в підземеллях Аптеки-музею, що мають два рівня в яких містяться предмети побуту колишніх винних погребів; а також відвідаєте найзагадковіше місце Львова – підземелля колишнього єзуїтського костелу, з яким пов’язані безліч легенд і містичних розповідей. В одній з них йдеться про Чорного ченця, який для вічного життя продав свою душу дияволу, копія контракту чого, підписана кров’ю, зберігається в Львівському архіві. Тут можна побачити також саркофаг, кришка якого важить близько 600 кг і діра в якому вибита … зсередини!
Всі таємниці, які на довгі століття причаїлися під львівською бруківкою, Ви дізнаєтесь під час екскурсії „Підземелля Львова“.

Подземелья Львова. Экскурсии цена

Де і коли? 

  • Початок екскурсії: в 12:00 та в 15:00 (2 години).
  • Вартість екскурсії в групі:  з дорослого / дитини до 13 років — 70/50 грн/ос.
  • Вартість екскурсії індивідуально: від 200 грн/год. Мінімальне замовлення – 2 години.*
    Додатково оплачуються вхідні квитки, орієнтовна вартість:
    в костел Єзуїтів (для дорослих – 15 грн/ос., для дітей – 5 грн/ос.); в Аптеку-музей (для дорослих – 20 грн, студентів – 15 грн, дітей – 10 грн); в підземеллі Домініканського монастиря (для дорослих – 15 грн, студентів – 10 грн і дітей – 5 грн).
  • Місце зустрічі: пл. Ринок, 29, офіс „Андреоллі-тур“, внутрішній дворик.
  • *Вартість екскурсії індивідуально у новорічно-різдвяний період (25.12.2016 – 15.01.2017) та період  травневих вихідних може змінюватись. Мінімальне замовлення — 2 год.

Детальный каталог Екскурсії по Львову ціна. >>>

Основні правила і рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments
2 Kommentar Themen
3 Themen Antworten
0 Follower
 
Kommentar, auf das am meisten reagiert wurde
Beliebtestes Kommentar Thema
4 Kommentatoren
Максим

Не цікаво. Я очікував довгі лабіринти моторошних підземель, а отримав кілька старовинних підвалів, не пов’язаних між собою. Гід, здається Тарас, був настільки нудним що йому самому хотілось скоріше все завершити. Розчарування

manager2

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за Ваш відгук. Для нас важлива думка кожного туриста. Підземелля справді не є суцільним лабіринтом, а окремими об’єктами із цікавими експозиціями. Робота гіда – важлива складова. Шкода, що екскурсія не виправдала Ваші очікування.

Наталія

Повністю підтримую віжгук відносно нудного гіду. Нічого цікавого не розповів.

Ольга

Дуже цікава екскурсія. Дякуємо гідові Василю за глибокий екскурс в історію львівських підземель :)
Цікаво було побачити залишки старовинних львівських житлових будівель, почути історії про життя мешканців середньовічного міста.

manager2

Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що екскурсія Вам сподобалась і залишила такі приємні враження. Передамо Вашу подяку для гіда Василя. Будемо завжди раді Вас бачити на наших екскурсіях :)